Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Zasto mrzim kad nema etherneta :mellow:

NIje mi jasno kako je ovo sa 1.1 tvoj router kad nisi dao kameri login i sifru, a nisi mogao zbog kvake 22. Jedino da ti je otvoren pristup routeru, a ko to drzi tako ?

Moguce je da je gore IP kamere jer pocinje od .20 (po onom spisku koji sam okacila).

I najvaznije: Kad nema etherneta, onda moras da se otkacis sa svog uobicajenog uredjaja (ustvari je najjednostavnije da iskljucis svoj router i sve ostalo na sta ti se komp uobicajeno kaci, dok setujes kameru).

Ja bih ovako: iskljucim svoj router, otvorim browser i dam mu adresu 191... 1.1 i vidim da li ce da udje u kameru.

Posle bi trebalo da proveris da ti nisu iste adrese za router i kameru i promenis adresu kamere,

Ok je da resetujes iglicom pre nego sto pocnes, za svaki slucaj.

...

Varijanta B pisi prodavcu da ti posalje uputstvo ili bar link koje nije na kineskom.

Varijanta C Idi kod najblizeg Kineza i zamoli ga da ti setuje kameru pomocu uputstva na kineskom :-D

Srecno

Link to comment

Hvala svima :-)

 

Rešio sam problem tako što sa kontaktirao proizvođača koji mi je rekao koju aplikaciju da nađem. Naravno, ime aplikacije nema nikakve dodirne tačke sa imenom kamere ili proizvođača. A poslao mi je i fotku uputstva 😂

 

Valjda nemaju pdf

 

Kamera radi i dosta je dobra

  • +1 2
Link to comment
54 minutes ago, mlatko said:

Uputstvo je trebalo da ima, bar na internetu... vrati nam pola sata života svima sad!

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

Nema.  Ja sam guglao pre mesec dana, batalio kameru i onda pre neki dan pokušao opet. 

Link to comment
Nema.  Ja sam guglao pre mesec dana, batalio kameru i onda pre neki dan pokušao opet. 
razumem, video sam juče koliko raznih modela nosi to ime pa sam batalio...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
On 11.6.2020. at 16:24, James Marshall said:

Hardveraši, isplati li mi se na Asusovu P8Z77-V ploču da stavljam novu grafičku kartu (rendering, igre, mislio sam nešto tipa 1660) umjesto GTX660ti, ili da kad ide june nek ide i uže?
 

Koji CPU?

 

Koliko se sećam, 660ti je prilično gladna struje tako da će 1660 raditi posao što se toga tiče a dosta je brza

 

Za rendering, zavisi sta koristiš. Ako ga radi CPU, onda bi ti naravno značio noviji procesor i brza memorija

Link to comment
Just now, Zverilla said:

Koji CPU?

 

Koliko se sećam, 660ti je prilično gladna struje tako da će 1660 raditi posao što se toga tiče a dosta je brza

 

Za rendering, zavisi sta koristiš. Ako ga radi CPU, onda bi ti naravno značio noviji procesor i brza memorija

i7 neka 3xxx serija

Link to comment

Problem je što ovaj GPU je nešto na nekoj bleklisti Premiere Pro pa stalno puca prilikom hardverskog renderinga, ima pun vrag upisa po adobe forumima i reditima o tome

Link to comment

Svastika je kupila laptop bez operativnog sistema. I sad sam ja naravno dobio zadatak da joj “kupim” kah 😉 windows. 
 

Gde da trazim, mogu preporuke i na pm

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...