Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Koliko god trapav bio za 6 dana sam resio problem-hvala vam u svakom slucaju :)

Novi kabal je resio problem. U to sam najmanje sumnjao, kad eto ti ga.

Sent from my SM-T365 using Tapatalk

Link to comment

@renneSame ol` same ol` my son :D 

 

Dve godine mudriji valjda. Ovo dosta drugacije a opet iste mesto me vuce, kao infinity bloody stone, pa sam oduvao prasinu sa bana i poceo da citam i naravno krene samo da ti se hoce da odgovaras :D

 

Link to comment

Jutros otvaram mejl i imam sta da vidim. Ne igram nikakve igrice na mobu (niti online na kompu), a kad sam kliknuo na opciju Cancel Payment izbacilo mi je upozorenje sa druge slike. Proverio sam stanje na racunu i sve ok. Cak sam razmisljao da je klinac slucajno nesto kupio dok gleda crtace na YT ali u vreme iz mejla sam bio na stadionu pa ni ta opcija ne dolazi u obzir. Nisam previse u online placanju, ali me je ovo malko uplasilo moram priznati.

Bilo kakvi saveti su dobro dosli.

Untitled.jpg

Untitledd.jpg

Link to comment

Freemake video converter vise nije dobar kao nekad, sad ubacuje neke vodene zigove kad se seckaju i konvertuju video snimci. Jel ima neka slicna free varijanta? Nista napredno, najosnovnije seckanje i konverzija mi treba.

Link to comment

Bar dan momci iz tehničke podrške za nas tehnički nesposobne :) , mala pomoć bi mi dobro došla :

Morao sam da ubijem windows 10ku, to nije problem, instalirao sve drajvere bez problema, dok ne stigoh do drajvera za grafiku. Jednom mi je ekran crn i non stop se restartuje komp.... Pošto nisam mogao ništa da uradim ja opet sve ispočetka.... Ovaj put kod instalacije drajvera za grafiku mi iskoči poruka application has been block from accesing graphics hardware i opet ništa nisam mogao da radim sa kompom, i opet Jovo nanovo ubijanje windowsa, instalacija drajvera ali ovaj put nisam dirao grafiku i komp radi sa nekim starim drajverima grafike od 2017 godine koji stoje čim se podigne sistem. Instalirao LOL i fortnite klincima (uz sve ostale Direkt X-ve i ostala sranja koja su potrebna da bi mogli to da igraju) i sve radi bez problema. Šta da radim i šta je problem? Da li grafička puca pa da nabavim novu ili ... Ako je neko imao 'vaki problem bio bih mu zahvalan na pomoći...

Link to comment
1 hour ago, keljans said:

Bar dan momci iz tehničke podrške za nas tehnički nesposobne :) , mala pomoć bi mi dobro došla :

Morao sam da ubijem windows 10ku, to nije problem, instalirao sve drajvere bez problema, dok ne stigoh do drajvera za grafiku. Jednom mi je ekran crn i non stop se restartuje komp.... Pošto nisam mogao ništa da uradim ja opet sve ispočetka.... Ovaj put kod instalacije drajvera za grafiku mi iskoči poruka application has been block from accesing graphics hardware i opet ništa nisam mogao da radim sa kompom, i opet Jovo nanovo ubijanje windowsa, instalacija drajvera ali ovaj put nisam dirao grafiku i komp radi sa nekim starim drajverima grafike od 2017 godine koji stoje čim se podigne sistem. Instalirao LOL i fortnite klincima (uz sve ostale Direkt X-ve i ostala sranja koja su potrebna da bi mogli to da igraju) i sve radi bez problema. Šta da radim i šta je problem? Da li grafička puca pa da nabavim novu ili ... Ako je neko imao 'vaki problem bio bih mu zahvalan na pomoći...

 

možda je do:

 

 

Quote

 

Windows 10 enforces driver signatures by default. This can be disabled to install drivers that are not digitally signed. Use the following steps to disable driver signature enforcement.

  1. Click the Start Start menu and select Settings.
  2. Click Update and Security.
  3. Click on Recovery.
  4. Click Restart now under Advanced Startup.
  5. Click Troubleshoot.
  6. Click Advanced options.
  7. Click Startup Settings.
  8. Click on Restart.
  9. On the Startup Settings screen press 7 or F7 to disable driver signature enforcement.

Your computer will restart and you will be able to install non-digitally signed drivers. If you restart your computer again the driver signature enforcement will be re-enabled.

 

 

;)

Edited by Vapad
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...