Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

histori u glupom gugl hromu ne moze da se pretrazuje po datumu. debili, pa sta je poenta nego to. 

moze da se dohaka, nasla sam resenje, mada mi jos nije proradilo, negde zajebem. nema veze, proradice :D

nista ne pitam, samo sam dosla da njurgam. 

Link to comment

Uzeh novi MacBook Pro i interesujeme kako funkcionise Office na njemu?

Nebih da placam godisnje licencu Offica od 90 eura,da li postoji mogucnost da se skine krekovana verzija sa MAC i instalira??

Hvala na odgovoru   

Link to comment
4 minutes ago, braca said:

Radi Office solidno, ima da se skine u svim dobrim trafikama™, uopste nije problem...

 

Moze neki link za skidanje na mp ako nije problem ??

 

Hvala

Link to comment
On 22.6.2018. at 16:51, Dudus said:

Uzeh novi MacBook Pro i interesujeme kako funkcionise Office na njemu?

Nebih da placam godisnje licencu Offica od 90 eura,da li postoji mogucnost da se skine krekovana verzija sa MAC i instalira??

Hvala na odgovoru   

 

Imaš i open source varijante za dž, ja rabim LibreOffice. Nisam hardcore korisnik ali mi služi.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Imam problem sa stampanjem, tj. sumnjam da me jebavaju usb ulazi. Testirao sam sa usb flesom i od 6 ulaza na 2 ga prepoznaje. Kad ubacim kabl od stampaca prvo se cuje onaj prepoznatljiv zvuk (kao kad ubacim fles) i odmah zatim se cuje onaj drugi signal (kao da sam izvukao fles ili da sam izvukao kabal od stampaca).

Zena cesto vadi kabl i ubacuje u svoj lap top (nemam pojma da li to ima ikakve veze, ali do skoro je nju tako jebavalo) - boze koliko smo se samo puta posvadjali oko toga :isuse:

 

Pomagajte.

 

Kacim ss kao dokaz da je "sve u redu" - a pri tom izvaljujem da mi je zuti uzvicnik kod neceg drugog (sta li to sad u pm?)

Untitled.jpg

Link to comment

@John Coltrane

videcu da l imam neki savet za tebe samo da se domognem racunara. verovatno treba da se pobrisu repovi iskopcanih usb divajsova

 

naime bez racunara sam je mi je win update likvidirao vindoz da nije ostao fajl na fajlu. bsod u toku instalacije apdejta i jedan kvalitetan "nema ovde nikakav windows" posle restarta. stvarno i nema. 

Link to comment

@John Coltrane

 

Dear John, desno dugme na nepoznati uredjaj, properties, Details, u details drop down na property i izaberes hardware ID i vidis sta fali. To je guglabilno.

 

Nije lose i reinstalirati drajver za cipset - https://downloadcenter.intel.com/download/22153/Intel-Chipset-Device-Software-for-6-Series-Chipset-Based-Desktop-Boards

 

In the end, predugacak usb kabal moze da pravi tak bling-blong problem :)

 

 

@Krošek - ma mozda ga je samo sakrio sheretski update (bsod na update pak kaze da testiras memoriju kako radnu tako i skladisnu). Uradi chkdsk /r za pocetak osim ako nisi poceo vec reinstall.

 

Cheers

Screenshot_1.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...