Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Klijent muku muci sa nekim video fajlovima pa mi je forwardovao mejl prepisku u kojoj se pominju da vidim da li ja mogu nesto da uradim.

 

Problem je sto su fajlovi u dropbox-u (prilicno redovno se drndam sa db silom prilika al moram da priznam da nisam previse verziran) i nisam uspeo da im pristupim sa mojim dropbox nalogom. Hocu li moci da im pristupim kad budem ulogovan u klijentov google nalog ili ce mi trebati i njegov dropbox nalog?

 

Covek se izgleda uopste ne snalazi :ph34r: Konacno mi je poslao u/p za google da mu sredim yt kanal i da mu okacim neke klipove al se ispostavilo da mi je poslao u/p za nesto deseto a ne za google. Verovatno za svoj sajt... Jos kad mi konacno posalje pravi u/p onda sledi zajebancija sa verifikacijom jer ce se google istripovati da mu je nalog hakovan jer nece prepoznati moju masinu :)

 

edit: ne bi bilo lepo da okacim njegovu sliku al moram da okacim coveka koji jako lici (turban, duga bela brada, Yogi)

Yogi_Bhajan_-Close_Up.jpg

 

Kolko god mi decu pravi za sada ne mogu da mi ne bude simpa :)

Edited by katamaran
Link to comment

Lol, "hakovao" sam mu yt nalog.

 

Probao sam mejl koji je koristio u pomenutoj mejl prepisci i ovu sifru (uvek mozes da racunas na ljudsku lenjost da ce svuda da stavljaju istu sifru) i ulogovao sam se. Jos da nema zezanja sa verifikacijom...

 

Boldovano pitanje iz proslog posta i dalje stoji...

 

edit: ne pojavi mi se moj yogi posle slanja sms koda iako je tek 11pm u tim Amerikama :sad: Spava covek il nije ukapirao o cemu se radi. Napisao sam mu roman o problematici pa cu valjda sutra nekako da mu upadnem u nalog da konacno krenem da radim.

Edited by katamaran
Link to comment

Pitanje:

 

Da li je iko naleteo na neku instituciju ili neki nezavisni izveštaj o virtualnim trendovima u Srbalja? Primera radi, mreža ta i ta, rast korisnika, zastupljenost među korisnicima određenog doba, više mladih, manje mladih.... mogu ja da bunarim od mreže do mreže, ali me zanima da li je neko radio istraživanje da barem mogu neke globalne upitnike da popunim sa što preciznijim informacijama. Mogu ja da uključim naša iskustva sa našim mušterijama online, ali nismo zastupljeni svugde, pa će malo biti bzvz ako tako uradim.

Link to comment

Do sada sam našao Consumer Barometer Google-a i izveštaj Rep. zavoda za statistiku. Neke misterije su rešene, ali popularnost mreža u Srbiji, na primer, još nije pronađena. Searching...

Link to comment
1 hour ago, pixy said:

popularnost mreža u Srbiji

Popularnost u kom smislu? Broj korisnika?

To imaš u ratelovim izveštajima (posebno telefonija, posebno net).

 

Nema distribucije po polu, godinama, mislim da nema ni geografski...

Link to comment
58 minutes ago, Moća said:

Sa desne strane mi je default. Kakav sam virus stigao da pokupim kad sam na fres instalaciju odmah ubacio avast?

 

Odes na OPTIONS pa SEARCH pa tu izaberi sta da ti bude default search tu desno...

Link to comment

Da vidimo šta ppp misli, čudne stvari mi se desile sinoć.

 

Ryzen 1400 I b350 prime plus. Klokovan na 3.7. Radi normalno barem 2 meseca, temp nikad nije prešla 71, 72 u full loadu.

Večeras mi se samo ugasio. Ja ga upalim, ništa bip, ugasi se posle 15ak sekundi, ne baca nikakvu sliku. Jedino što mi padne napamet, izvadim vratim bateriju, i uspem da uđem u bios. Namestim clock minimalan, 3.6 I nešto malo voltage, f10 I ništa.. Muk. Gasi pali ništa, na reset ne reaguje.

Meni smrdi napajanje, pogotovu jer se čuje neko zujanje.. Minimalno ali se čuje, a i ima sigurno 4, 5 godina, lc power 600w...

Update:

Upalio sam ga pošto se malo ohladio, ušao u win na default podešavanju bez clocka, pokrenuo stress test, pa je posle nekog vremena nestala slika i nije radio ni reset ni power. Temperatura maksimalna bila 51c. Sad sam pustio opet stress test. 

Update 2:

 

Sledeći stress test odradio 10 sati bez problema, evo skinuo ga pre sat, sat i po. Nije temp prešla 54 stepena temperatura.

 

Najbliži sam da kupim novo napajanje. A verovatno i produžni.

Link to comment

Jos uvek koristim CRT monitor (da, volim ga) i vec neko vreme primecujem kao da se boje malo razlivaju u stranu da tako kazem ili je mozda bolje reci da je to neki glow, ali nije mi smetalo toliko, jer se uglavnom vidi kad su na ekranu bele iili svetlije povrsine u kombinaciji sa nekim tamnijim. Medjutim, danas sam prvi put to primetio i dok sam gledao video (epizodu neke serije). 

 

Primer:

 

2m51gya.jpg

 

 

 

Da li mu zaista dolazi kraj ili ima neka fora da se to eliminise?  :sad: Mozda se iskljuci iz struje na neko vreme :D 

 

EDIT: sad nesto mislim, moguce da vi na svojim monitorima ne mozete da vidite ono sto ja vidim na svom tako da je ovaj primer gore mozda za dzabe :D 

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...