Jump to content
IGNORED

Kup Radivoja Koraća


nautilus

Ko osvaja kup?  

72 members have voted

  1. 1. Ko osvaja kup?



Recommended Posts

Prvi put posle ne znam koliko vremena gledao sam utakmicu sa grobarima i svi smo se posle tekme složili da je sudjenje bilo ok i da nije uticalo na ishod čak i da je bilo bolje nego u Aba tekmama. I onda izadje bezgrešni i pita zašto se biraju sudije nedorasle zadatku.

  • Hvala 1
Link to comment
16 minutes ago, Moća said:

Prvi put posle ne znam koliko vremena gledao sam utakmicu sa grobarima i svi smo se posle tekme složili da je sudjenje bilo ok i da nije uticalo na ishod čak i da je bilo bolje nego u Aba tekmama. I onda izadje bezgrešni i pita zašto se biraju sudije nedorasle zadatku.

jel čestitao?

  • -1 1
Link to comment
5 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

jel čestitao?

Sto kaze Hronicar nije cestitka kad posle kenjas po sudijama i kako ste znali sta vas ceka sto implicira da ste pokradeni. 

  • Wub 1
Link to comment

:fpalm:

 

 

 

pa ništa, sledeći put ću da insistiram kod ivče da vujačin sastavi govor koji bi ovaj pročitao da vaskolika ciganija bude zadovoljena

 

lupaš brt ko maxim po diviziji

 

  • -1 1
Link to comment

Lupas ti. Zeljko nijednom nije Zvezdi cestitao pobedu "fair and sqare" vec uvek ubaci jos trista tuzbalica. Cak i onaj prvi poraz od Zvezde sa Fenerom je srao kako ga vredjaju samo da ne bi pricao kako je izgubio dok je Bogdanovic od tada za mene car jer je rekao bili su bolji veceras  dobili nas i to je to.

  • +1 8
Link to comment

Kada je neko GOAT, sujeta je neizostavni deo toga, iščuđavate se kao da od juče pratite sport. Žoc, Džordan, Muhamed Ali...

 

  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, Moća said:

Nema veze bitno da si priznao gresku za razliku od Zeljka.

nisam, samo sam sa godinama stekao iskustvo da ne vodim svakakve ratove

 

:euro_other:

Link to comment

Ma daj, ne znam zašto je problem priznati da onakvo "čestitanje" - i nije baš neko čestitanje.

 

Nije bitan razlog - goat, loš gubitnik, ego, ma šta god bilo. 

Link to comment
3 hours ago, Moća said:

Sto kaze Hronicar nije cestitka kad posle kenjas po sudijama i kako ste znali sta vas ceka sto implicira da ste pokradeni. 

 

IMG-8670.jpg

Link to comment

Ne znam zašto čestitanje i žaljenje na sudije isključuje jedno drugo. Prosto trener ima pravo da bude nezadovoljan suđenjem, ali i dalje može da čestita protivniku. Na stranu što su ovde žalbe potpuno deplasirane i neutemeljene, ne menja stvar da trener ima pravo na njih. Ne znam šta se očekuje od trenera, možda 'čestitam vam na pobedi, smatram da ste nas razbili, pola vaših igrača bih sutra doveo, jako mi se sviđa kako izgledate kao tim, mnogo ste gotivno proslavili, slavili još 100 godina'? 

 

Čestitao je, ima izjava crno na belo, i teraj dalje

Link to comment

Ima pravo da priča o suđenju, ali i mi imamo pravo da ocjenjujemo koliko je to čestitanje bilo sportski - u ovom slučaju to nije bilo. Naročito kada čestitanje se upakuje u sendvič između "kultura nalaže da čestitam ili tako nešto" (šta, inače ne bi?) i "studije nedorasle, državni projekat bla bla".

 

Jbg, treba to priznati i onda tjerati dalje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...