Jump to content
IGNORED

Kup Radivoja Koraća


nautilus

Ko osvaja kup?  

72 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

dopalo mi se ponasanje i izjave ovog trenera vojvodine.

samo da ne bude tuce navijaca, prekida i neka pobedi bolji tj partizan hehehe

osmeh palpatinov

  • +1 1
Link to comment

i jos nesto.

secam se zvezde. svi znaru igraci, ilic bio procelav jos ko klinac, bob ga pogledao kad se djordjevic obrijao.

radovic ko ruzni grk. jankovic ko trbuljati pekar, zizic ko torch, dabic kao da ga je poplava izbacila, bogosavljev ko streber dosadan, nikolic kuku and lele, karadzic lol, petovic ko oni likovi sto ih lozis ko.., posle obradovic ruzan i mucav, sad je najlepsi u zivotu. a tek rastko cvetkovic hahaha. ko cipiripi sa ona dva zuba. ko da jede lesnike, zurka lna americka iz predgradja, joj kad sam ga video na kalisu, gilic wannabe krimos, 

a kod nas danilovic ko upisan, sale djordjevic jurile ga samo tako, sveti sava lepotan, pokojni grba momcurina, obrad dileja, pecarski na obrucu, pasplaj dileja nesvakidasnja, popovic albino, ivo nakic san riba beogradskih...

i tako.

ajmo partizani!!!

 

Edited by bradilko
  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
19 minutes ago, bradilko said:

i jos nesto.

secam se zvezde. svi znaru igraci, ilic bio procelav jos ko klinac, bob ga pogledao kad se djordjevic obrijao.

radovic ko ruzni grk. jankovic ko trbuljati pekar, zizic ko torch, dabic kao da ga je poplava izbacila, bogosavljev ko streber dosadan, nikolic kuku and lele, karadzic lol, petovic ko oni likovi sto ih lozis ko.., posle obradovic ruzan i mucav, sad je najlepsi u zivotu. a tek rastko cvetkovic hahaha. ko cipiripi sa ona dva zuba. ko da jede lesnike, zurka lna americka iz predgradja, joj kad sam ga video na kalisu, gilic wannabe krimos, 

a kod nas danilovic ko upisan, sale djordjevic jurile ga samo tako, sveti sava lepotan, pokojni grba momcurina, obrad dileja, pecarski na obrucu, pasplaj dileja nesvakidasnja, popovic albino, ivo nakic san riba beogradskih...

i tako.

ajmo partizani!!!

 

:isuse:

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, elementary said:

Rumeni ne bi priznao poraz pa ne znam šta da se desi ,uvek neke čestitke ali sudije nisu dorasle ,sramota ,ne zna da prizna poraz .

Evo ga krenuo i o budžetima haha.

Veoma  loš čovek ,dzabe mu titule,može da se okiti ovakvim ponašanjem.

 

Ne znam sta ce mu ovo blamiranje pred novinarima.Kaze moli klub da se iznesu podaci koliko para su dobili od drzave.Pa rodjace evo ti si tu pred novinarima reci slobodno za koje pare ti radis.

  • +1 2
Link to comment

2 pitanja od 1 novinara ukupno? Koja je ovo bre zajebancija?! Ja imam 15 pitanja koja bih postavio, a nisam u basket priči, samo fan.

Link to comment
1 hour ago, elementary said:

Rumeni ne bi priznao poraz pa ne znam šta da se desi ,uvek neke čestitke ali sudije nisu dorasle ,sramota ,ne zna da prizna poraz .

Evo ga krenuo i o budžetima haha.

Veoma  loš čovek ,dzabe mu titule,može da se okiti ovakvim ponašanjem.

 

 

odvratan lik, hvala ti bože što nije naš i dabogda još 10 godina vodio partizan

 

 

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

kakvo gospoche je rumeni, kae preuzima svu krivicu, pa je prebacuje na sudije, koje se nisu ni videle..:laugh:

lm, kae rumeni znala su sta ih ceka na kupu!?

Pa sto ste onda pravili dresove specijalno dizajnirane za ovu priliku sa sve pozlacenim slovima I brojevima jelte?!

Sto ste stampali maice osvajaci kupa 2024?!

Sto tie lidej igrao 39 minuta, panter 36 minuta, naneli 30 minuta, avramovic 31 minut, igraci koje 3 godine trenera I koje je on selektirao?

Treca godina gde u kupu ima prednost sa 5 stranca protiv 4 stranca, a pri tom stranci su mu noseci deo sistema™, I opet place, al aj sto place nego i laze za sve pare, a pare su velike..:fantom:

 

  • +1 7
Link to comment

Lik je nakon poraza seo pred novinare i sam i ničim izazvan potegnuo priču o državnom projektu i vezao je sa suđenjem i to onda proširio na sve tri sezone. Znali su šta ih čeka svaki put i zbog toga je ABA titula njegov ubedljivo najveći uspeh u karijeri :lol: Svi znamo ko je zaslužan što je to tako! Priča o državnom projektu je najveća laž ikada izgovorena! :lol: 

 

Dok nisam svojim ušima čuo izjavu mislio sam da je samo u stanju neuračunljivosti ispao smrad prema momcima koji su pristali da sude i to uradili sasvim dobro, ali ovo je već ozbiljno i smišljeno građenje alibija, a i nije ni da doprinosi smiravanju tenzija što je nešto čime se Robija diči.  Deluje da počinje i sam da veruje u ta sranja, sigurno da mu nije lako da sebi objasni kako nakon skoro tri godine kontinuiteta i dalje na terenu nije jasno bolji od Zvezde koju vode teški diletanti koji dovode Adamse, Tobije, Nejpire, Davidovce i koji su promenili četiri trenera za to vreme. Ućiće u ful Vujošević mod ako ostane još koju godinu, samo što to Robija ne ume da iznese kao Dule, ni on sam ni igrači kakve bira.

Edited by Heaviside
  • +1 8
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...