Jump to content
IGNORED

Kup Radivoja Koraća


nautilus

Ko osvaja kup?  

72 members have voted

  1. 1. Ko osvaja kup?



Recommended Posts

To je ono kao kad je Murinjo u poznim godinama izjavio da mu je 2.mesto sa Mančesterom najveći uspeh u karijeri. 

Link to comment

Ko place ima pravo i da se ljuti:) A da su drzavni projekat kao sto je i CZ tu nema nikakve sumnje:fantom: Kurac bi doveli NBA igrace da drzava ne pomaze.

Edited by Micko8
  • +1 3
Link to comment

Jebena Evroliga bi mogla da počne da primenjuje istu praksu što se gledanja snimaka tiče. Konstantno prekidaju momentum™ koji je u košarci izuzetno bitan, a zarad minimalnog napretka u pravičnosti. Kvare i užitak gledaocima. 

  • +1 4
Link to comment
2 hours ago, Heaviside said:

Lik je nakon poraza seo pred novinare i sam i ničim izazvan potegnuo priču o državnom projektu i vezao je sa suđenjem i to onda proširio na sve tri sezone. Znali su šta ih čeka svaki put i zbog toga je ABA titula njegov ubedljivo najveći uspeh u karijeri :lol: Svi znamo ko je zaslužan što je to tako! Priča o državnom projektu je najveća laž ikada izgovorena! :lol: 

 


https://www.politika.rs/scc/clanak/558771/Sport/Kosarka/Obradovic-Navijaci-Partizana-su-sampioni-hvala-drzavi-na-velikoj-pomoci

:fantom:

Link to comment
2 hours ago, Heaviside said:

Mislio sam u smislu produktivnosti na poslu. Nek su živi i zdravi obojica, to se valjda podrazumeva. 

 

zoc ima mnogo ozbiljniju konkurenciju od duleta. koliko god ova zvezda bila sprdnja, za paukovu i vesarinu je spejs satl.

 

@Mindaugas Žukauskas

 

sektini razultati posle murinja govore da nije bas mnogo preterao.

Link to comment

zvezda nije sprdnja.

 

klub koji ošuri svog arhi rivala 3 puta ove godine ne može biti sprdnja.

 

mi imamo itekako vrhunske momente u igri, naročito sa onim sa čime igramo.

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, nenad said:

 

zoc ima mnogo ozbiljniju konkurenciju od duleta. koliko god ova zvezda bila sprdnja, za paukovu i vesarinu je spejs satl.

 

@Mindaugas Žukauskas

 

sektini razultati posle murinja govore da nije bas mnogo preterao.

Nisam ni hteo da kažem da je Vujošević bolji trener od Obradovića i slažem se da je sada odnos snaga ujednačen što tada nije bio slučaj. Ono što sam hteo da kažem je da mislim da je za Obradovića i Partizan kontraproduktivno da se on kao trener bavi time koliko je država kome dala para i da li je to dovoljno da opravda naziv “državni projekat”, raskrinkavanjem zavera u režiji Nebojše Čovića, javnim ponižavanjem sudija, svađama sa menadžerima i generalno širenjem narativa da su svi protiv njih i da oni unapred znaju šta ih čeka. Vujošević je uspevao da na taj način motiviše igrače, navijače, verovatno i samog sebe i nije nikad glumio neko smirivanje tenzija. To je ono što mislim da Robija i igrači kakve on selektira ne mogu da iznesu bez pada produktivnosti. Ne radi Robija to često, ali trend nije obećavajući. 

  • +1 1
Link to comment

Za mene licno je bolji Vujosevic kao trener. On je trener stvralac, takve licno vise cenim od onih koji vode najskuplje ekipe i uzimaju titule:)

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...