Jump to content
IGNORED

Kup Radivoja Koraća


nautilus

Ko osvaja kup?  

72 members have voted

  1. 1. Ko osvaja kup?



Recommended Posts

1 hour ago, Shaq said:

image.thumb.png.19cd73a7325202ff5afefaf410df9193.png

 

cz: teo, neda, laza, deda, mitar

kkp: dozier, panter, naneli, lidej, kaminski

 

#samokazem :fantom:

 

 

kakva fotka

 

teo leđima čuva kaminskog :doofywave:

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Eleniko said:

nek se nađe...

 

 


Ovo drugo tehnicka, mada je najbolje bilo kad se odbio od Bolom Boya. Kad ga je Hanga faulirao slicno ovako kao Teo dobio je 3 bacanja, ovde siroma nije znao kako da izmuze, namazaniji je deda Losmi od njega, a i daleko veci autoritet kod sudaca. Al' ajde sve to... nego Vladimir Stojkovic virhensita de gvadelupe momenti kad puca bacanja :D

Link to comment

ja od džima kerija nisam video ovakav talenat, iako džim ne nosi pozamašnu krstaču

 

 

 

šteta što je umro zoran čalić, reditelj žikine dinastije i ćao inspektore, koja filmska karijera čuči u ovom čoveku

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

https://www.danas.rs/sport/kosarka-kup-radivoja-koraca-kk-crvena-zvezda-kk-partizan-zeljko-obradovic-milos-teodosic/

 

"Udavija se" jedan trener beogradski: Zašto se namrgodio Željko Obradović?


U finalu u Nišu, kad nijedan Partizanov igrač nije našao mrlju na Zvezdinoj pobedi, Partizanov trener se dohvatio sudija, a to se uvek čita kao naklonost delilaca pravde protivniku na štetu poraženog.

 

Po njegovom mišljenju oni su bili nedorasli značaju utakmice, što je posredna zamerka organizatoru Kupa Košarkaškom savezu Srbije i njegovom predsedniku Predragu Daniloviću.

 

O sudijama u sportu i njihovoj sudbini glinenog goluba mogu da se ispišu tomovi. Kad se poverenje ukaže prepečenim arbitrima, čini se to da budu garant nepristrasnog profesionalizma, ali se desi i suprotno. Opet, kako prekaliti sudije ako se ne gurnu u vatru baš za meč kakav je večiti derbi za trofej?

 

Virovi po Čairu

 

Utisak je da je Obradović čestitao Zvezdi pro forme (nazvao je to pristojnošću), hrleći u prvim rečenicama ka stavu o sudijama.

 

To njegovoj reputaciji jednog od najvećih košarkaških stratega svih vremena kači upadljivu etiketu trenera koji teško podnosi poraze i po svom karakteru izlazi iz granica gospodstvenog ophođenja prema pobedniku (neretko i prema novinarima ako mu zgaze na žulj).

 

Da ne bude da je antipod Teodosiću, antijunak finalne predstave, Obradović, skrušen kao da je pred ostavkom, jeste preuzeo na sebe punu odgovornost za treći uzastopni neuspeh u Kupu, i to uvek u Nišu, od povratka za Partizanovo kormilo posle 29 godina, ali je i podvukao da je i prethodna dva puta znao šta ga čeka u osujećivanju da se domogne trofeja u „Čairu“.

 

Onda je iz čista mira prešao na priču o državnom projektu i derbiju dva naša najveća kluba oko budžetskog ćupa, valjda dirnut u živac skandiranjem Zvezdinih navijača na tu temu za vreme utakmice. Kako je to u živac dirnulo predsednika države tek je za priču.

 

Trijumf Teodosića i njegovih saigrača potpuno je pao u drugi plan.

 

U krupni kadar je izbio Obradović koji se u Niš udavija u nekoliko virova.

 

drowning homer simpson GIF

  • Wub 1
  • Haha 7
Link to comment

zaista obožavam željka zbog repke i zbog toga što je napravio u fuenlabradi, mislim da je to mali mirakul, dostojan holivudskog filma, gde je on imao makar četvrti uticaj na tu sezonu, pojedinačno gledano.

 

i nakon toga, čovek je goat evropske košarke, verovatno uporediv samo sa phil jacksonom u globalu

 

ali ova izjava, na dnu teksta, tj konferencija, je stvarno smešna, uz svo razumevanje da treneri ne vole da gube a oni najveći još malo manje

jebiga, ove sudije su sasvim korektan posao napravile, nije lepo da njih nešto (i to nepravedno) obeležava zato što mu nije uspelo da uzme trofej. 

Edited by uini
  • +1 5
Link to comment

lik realno treba da batali basket i da sa kumom i menadžerom acom raškovićem ide u vino i sojke

ej bre sa kojim Š igračima mi njega šurimo, to je potresno. blamčina.

srećom tu je ABA finale u kome nema neiskusnih sudija, sve će biti dobro

lik me natero da navijam za vučića bukvalno

  • +1 4
  • Wub 1
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
Just now, Eleniko said:

 

ej bre sa kojim Š igračima mi njega šurimo, to je potresno. blamčina.

 

 

kapiram da je na ovom forumu labavije pravilo oko tatisanja, ipak, za ovo kratko vreme sam te doživeo kao lika koji je verziran oko basketa, tako da je bezveze ovaj tejk ( :

tu su zvezda i partizan, mi smo u minusu jer smo se sjebali oko napiera

  • Haha 1
Link to comment

zna on sta radi, em je skrenuo temu sa toga da ga je grk sa slabijim timom treci put za redom opeglao, em vrsi dodatni pritisak na nase sudije iz el koje ce suditi abu, i samo je potvrdio da su abrovi o tome zasto sada nisu sudile sudije iz el tacni, plus preko svojih sektaskih medija targetiraju ovu trojicu kako nikad nece suditi el, a utakmica bila bolje odsudjena nego sve i jedan derbi do sada sa el sudijama..

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, uini said:

 

kapiram da je na ovom forumu labavije pravilo oko tatisanja, ipak, za ovo kratko vreme sam te doživeo kao lika koji je verziran oko basketa, tako da je bezveze ovaj tejk ( :

tu su zvezda i partizan, mi smo u minusu jer smo se sjebali oko napiera

Tatisanja?

Link to comment
Just now, Shaq said:

a utakmica bila bolje odsudjena nego sve i jedan derbi do sada sa el sudijama..

 

da ne ulazim u ostatak posta bespotrebno - ovo je bio i moj utisak tokom tekme. jako profi odsuđena tekma, bez prenemaganja, pojašnjavanja i sa minimumom kompenzacije

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...