Jump to content
IGNORED

Kup Radivoja Koraća


nautilus

Ko osvaja kup?  

72 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ma daj, ne znam zašto je problem priznati da onakvo "čestitanje" - i nije baš neko čestitanje.

 

Nije bitan razlog - goat, loš gubitnik, ego, ma šta god bilo. 

Link to comment
3 hours ago, Moća said:

Sto kaze Hronicar nije cestitka kad posle kenjas po sudijama i kako ste znali sta vas ceka sto implicira da ste pokradeni. 

 

IMG-8670.jpg

Link to comment

Ne znam zašto čestitanje i žaljenje na sudije isključuje jedno drugo. Prosto trener ima pravo da bude nezadovoljan suđenjem, ali i dalje može da čestita protivniku. Na stranu što su ovde žalbe potpuno deplasirane i neutemeljene, ne menja stvar da trener ima pravo na njih. Ne znam šta se očekuje od trenera, možda 'čestitam vam na pobedi, smatram da ste nas razbili, pola vaših igrača bih sutra doveo, jako mi se sviđa kako izgledate kao tim, mnogo ste gotivno proslavili, slavili još 100 godina'? 

 

Čestitao je, ima izjava crno na belo, i teraj dalje

Link to comment

Ima pravo da priča o suđenju, ali i mi imamo pravo da ocjenjujemo koliko je to čestitanje bilo sportski - u ovom slučaju to nije bilo. Naročito kada čestitanje se upakuje u sendvič između "kultura nalaže da čestitam ili tako nešto" (šta, inače ne bi?) i "studije nedorasle, državni projekat bla bla".

 

Jbg, treba to priznati i onda tjerati dalje.

Link to comment

Nesportsko čestitanje :kecman:

 

Kamo sreće da ga i na ovim stranicama čitamo češće nego što je do sad slučaj, pa makar bilo i 'nesportsko'

  • Tužno 1
Link to comment

Slažem se za komentar o forumu, ali to ništa ne mijenja po pitanju Zeljkove "čestitke".

 

Meni to nije ništa strašno, ali mi zanimljivo koliko ste ovdje zapeli da to "odbranite". 

  • +1 2
Link to comment

neće da se baci

 

gotivni su boce i luka, kad se redukuješ na 2 padeža i pokažeš da se ne shvataš preozbiljno time što forsiraš humor, odmah si 3 nivoa iznad bilo kog drugog koš. podkasta u srbiji

 

 

  • +1 2
Link to comment
  • Krošek unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...