Jump to content
IGNORED

Kup Radivoja Koraća


nautilus

Ko osvaja kup?  

72 members have voted

  1. 1. Ko osvaja kup?



Recommended Posts

Ja sam bio ubeđen da su aut za njih svirali…

Skliznula mu je za milimetar stajna noga, kapiram da su to tehnički gledano koraci ali da je nemoguće videti u realnom vremenu 

 

  • +1 2
Link to comment
9 hours ago, Eleniko said:

 

U krupni kadar je izbio Obradović koji se u Niš udavija u nekoliko virova.

 

drowning homer simpson GIF

 

deluje da njemu i daniloviću nije prijala ni žurka koju su gostoprimivi domaćini organizovali, nisu puštali crne kose od hanke paldum

 

 

  • Haha 7
Link to comment
7 hours ago, Eleniko said:

 

deluje da njemu i daniloviću nije prijala ni žurka koju su gostoprimivi domaćini organizovali, nisu puštali crne kose od hanke paldum

 

 

Nisam znao da se Lafajet preselio u Niš.

 

 

 

 

Ima ovom snimku par godina već.

  • +1 1
  • Haha 5
Link to comment
2 hours ago, *edited by mod said:

Nisam znao da se Lafajet preselio u Niš.

Ima ovom snimku par godina već.

 

 

ako su slagali mene, ja lažem vas

 

okreni obrni čestitke na poznavanju bg klubova. u lafajetu sam bio jednom preko dana kad sam tražio kučiće koji su ušli unutra da overe mesto.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
On 19. 2. 2024. at 17:40, MiddleClass said:

@Djolle

 

Prvo koraci Dozera pa faul Rokasa? Nista nije sudjeno

 

 


Nisu koraci, nije podigao pivot nogu, blago je skliznula u stranu, to se ne svira... A fual možda najveći previd na utakmici, jbg, dešava se. Problem za Partizan je što je PJ ušao u nervozu, napravio treći faul u sledećem napadu i drugo poluvreme odigrao prilično loše, u prvom je do tog nedosuđenog faula bio prilično dobar. Opet, to je problem PJ-a i Partizana, ne sme sebi da dozvoli da ga neki sudijski previd izbaci iz koncentracije, sudijski previdi se dešavju, to je deo igre...
 

On 19. 2. 2024. at 17:48, Heaviside said:

Pa vidi se na usporenom da je bio faul. Svirali su aut Partizan, ne znam da li smo bili u bonusu, ako nismo onda je poprilično nebitno 


Svirali su aut za Zvezdu, a u slučaju faula svakako je bilo na šutu, bila bi 2 bacanja bez obzira na bonus. Jeste bio previd, jeste uticalo, ali više zbog toga kako he PJ reagovao na sve to, nego što 1 nedosuđeni faul sam po sebi utiče na igru i rezultat.

 

  • +1 5
Link to comment

Ako mene pitaš, ništa ne opravdava targetiranje sudije. Mada u njegovoj izjavi ne vidim targetiranje, ni da ih je okrivio za poraz. Stoji da je loš gubitnik i da ih verovatno ne bi pominjao da je Partizan dobio.

 

Problem sa sudijama na kupu ogleda se u tome da ne sude najbolje sudije, pisao sam o tome pre kupa i ishod finala, pa ni to kako su sudije obavile posao, ne menja tu činjenicu. 

  • +1 3
Link to comment

pa to je i rekao da nisu dorasle da sude finale kupa

 

svakom pismenom je jasno značenje reči dorastao tj nedorastao

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

kako nije targetiranje kad kaze da sudije nisu dorasle zadatku?

nakon cega i portali u sluzbi kluba, od ostoyinog malog pa na dalje krecu sa postavljanjem slika iz privatnog zivota sudija itd..

cak i na sektaskom gtru ispisano je 15 strana nakon kupa, niko nije sudije spomenuo, nakon conferencije sledi 20 strana samo price o sudijama.. klasicna brain washed masa™..

a najsmesnije je sto on prvi se kao pita zasto ne sude najbolje sudije, a dobro zna da je on najveci razlog za to..

i kao zamisli i on i beric se pitaju ko bira sudije, kao ne znaju da je danilovic precednik saveza, i kome treba postaviti pitanje.. smesna prica

gleda se kako je odradjen posao, po njegovoj logici treneri i igraci koji nisu igrali finale, ne treba ni da ucestvuju u finalu posto pre toga nisu ucestvovali.. wtf

  • +1 5
Link to comment
1 hour ago, Djolle said:

Ako mene pitaš, ništa ne opravdava targetiranje sudije. Mada u njegovoj izjavi ne vidim targetiranje, ni da ih je okrivio za poraz.

 

logički povezati prvu i drugu rečenicu je nemoguće u uslovima kognitivne disonance. sudija a navijač partizana.

 

 

Link to comment
8 hours ago, Shaq said:

kako nije targetiranje kad kaze da sudije nisu dorasle zadatku?

nakon cega i portali u sluzbi kluba, od ostoyinog malog pa na dalje krecu sa postavljanjem slika iz privatnog zivota sudija itd..

cak i na sektaskom gtru ispisano je 15 strana nakon kupa, niko nije sudije spomenuo, nakon conferencije sledi 20 strana samo price o sudijama.. klasicna brain washed masa™..

a najsmesnije je sto on prvi se kao pita zasto ne sude najbolje sudije, a dobro zna da je on najveci razlog za to..

i kao zamisli i on i beric se pitaju ko bira sudije, kao ne znaju da je danilovic precednik saveza, i kome treba postaviti pitanje.. smesna prica

gleda se kako je odradjen posao, po njegovoj logici treneri i igraci koji nisu igrali finale, ne treba ni da ucestvuju u finalu posto pre toga nisu ucestvovali.. wtf

Prvo nije targetiranje, drugo jeste, jasna je razlika. A tvrdnja da je drugo uzrokovano prvim je dosta nategnuta. 

Link to comment
10 hours ago, Djolle said:

Ako mene pitaš, ništa ne opravdava targetiranje sudije. Mada u njegovoj izjavi ne vidim targetiranje, ni da ih je okrivio za poraz. Stoji da je loš gubitnik i da ih verovatno ne bi pominjao da je Partizan dobio.

 

Problem sa sudijama na kupu ogleda se u tome da ne sude najbolje sudije, pisao sam o tome pre kupa i ishod finala, pa ni to kako su sudije obavile posao, ne menja tu činjenicu. 

 

Da, verovatno ih ne bi pominjao. :laugh:

 

Pitam se da li bi pominjao i drzavni projekat pricu da je pobedio. Verovatno ne bi.

Edited by ZSNj
Link to comment
1 hour ago, ZSNj said:

 

Da, verovatno ih ne bi pominjao. :laugh:

 

Pitam se da li bi pominjao i drzavni projekat pricu da je pobedio. Verovatno ne bi.

OK, sigurno ne bi. Može tako? 

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...