Jump to content
IGNORED

Senke nad Balkanom


mustang

Recommended Posts

18 minutes ago, ToniAdams said:

E jel nije arcibald rajs u rl bio patolog, a ne istoričar? Ono, mogli su i teslu ili mokranjca mesto njega da ubace da tumači. Ok, mokranjac je već bio umro al nema veze.

kriminolog, patolog.... poteto, potato..

Link to comment
E jel nije arcibald rajs u rl bio patolog, a ne istoričar? Ono, mogli su i teslu ili mokranjca mesto njega da ubace da tumači. Ok, mokranjac je već bio umro al nema veze.

Pa nije zabranjeno biti i jedno i drugo?
Link to comment

sad mi je jasno da sudija nije glumac vec scenarista....on je toliko los da me sramota bilo da gledam scene u njegovom kabinetu. al pomislih, mozda je do mene, mozda ne razumem bas najbolje nas karakter. 

ne znam sta zamerate bjeli i zasto vam nije verodostojan odnos izmedju njega i bankarke. prilicno su jako odrigali taj macke/misa odnos, sa sve flertovima. bjelin karakter je idealan za zene: izgled ranjivog kojota a tough guy, muskarac, bezobrazan, sirov, a opet cuvar, zastitnik, nezan. i plus ne prica puno!  idealno da nas privuce :)

Edited by mustang
Link to comment
3 hours ago, pbg12345 said:

meni bjelogrliceva uloga problematicna u nekim delovima

npr ljubavna prica sa bankarkom

tu bi valjda ovaj trebao biti nekakav baja, a on ni blizu toga

ona scena kad jase konja a ona ga zeljno gleda, a on matora mala debela klempava drtina, nekakko mi ne ide to

kako brate, pa to je najveci klise medju kliseima... razmazena haj klas damica koju roditelji nisu jebavali 2% nego jurili za parama se primi da matorog raspalog dripca u oziljcima. em ocinska figuratm em drugi svet od zalizanih pederasa s kojima jedino dolazi u kontakt ceo zivot. kao, sedi u raspaloj krcmi s njim i svrsava na ambijenttm  :fantom:

Link to comment
Hipoteticki..cini mi se da Djuricko ne briljira u ulozi koja mu je dodeljena. Nekako je to drveno sve. Mozda bi se Kojo tu istakao.


Setim se „četvrtog čoveka“, domaćeg „bornovog identiteta“, definitivno bi Koja bolje odigrao bezbednjaka. Đuričko mi nekako presmešan kao pojava, možda mu učitavam ranije njegove uloge ali... naah, ne leži mu.

Ona slo mo scena kad izlazi iz kola da kupi kajmak je wtf.  Pre bi za njega reko da je hercegovac nego za hercegovca.


Pa RL Antiša i jeste Hercegovac iz nekog sela između Konjica i Mostara.
Link to comment
5 minutes ago, Tribun_Populi said:

Pa RL Antiša i jeste Hercegovac iz nekog sela između Konjica i Mostara.

 

... plus što su najveći domoljubi™ koje lično poznajem u stvari Hercegovci (koji čak i ne žive u Hr), tako da je ok :D

 

 

Link to comment
... plus što su najveći domoljubi[emoji769] koje lično poznajem u stvari Hercegovci (koji čak i ne žive u Hr), tako da je ok [emoji3]


Sad bacih pogled, Pavelić je rođen u selu Bradina, Opština Konjic u Hercegovini. Do poslednjeg rata 90% stanovništva toga sela činili su Srbi, koje je odmah na početku rata HVO i TO BiH što pobio, što pozatvarao po logorima, a deo izbegao, te selo danas ima 77 žitelja. Tako da su ti što su pretekli zemljaka Pavelića u prethodnom počišćeni u poslednjem ratu.
Link to comment
33 minutes ago, Tribun_Populi said:

 


Sad bacih pogled, Pavelić je rođen u selu Bradina, Opština Konjic u Hercegovini. Do poslednjeg rata 90% stanovništva toga sela činili su Srbi, koje je odmah na početku rata HVO i TO BiH što pobio, što pozatvarao po logorima, a deo izbegao, te selo danas ima 77 žitelja. Tako da su ti što su pretekli zemljaka Pavelića u prethodnom počišćeni u poslednjem ratu.

 

Ovo je bila sifra za ulazak u klub Samarkand..zanimljiv detalj.

Link to comment
44 minutes ago, Tribun_Populi said:

 


Setim se „četvrtog čoveka“, domaćeg „bornovog identiteta“, definitivno bi Koja bolje odigrao bezbednjaka. Đuričko mi nekako presmešan kao pojava, možda mu učitavam ranije njegove uloge ali... naah, ne leži mu.

 

Sta znam, Koja kao Born moze da prodje, u Cetvrtom coveku je dobar, ali meni je Djuricko fino legao u ulozi žbira. Sve je tu kako treba i sumnjicav pogled i stav, vecito malo pogrbljen. Kao lik iz neke pripovetke iz tog perioda. Barem ja tako zamisljam žbira, ali svako ima neki svoj dozivljaj..

Link to comment

Koliko se sjećam nekih starih priča, Bradina je prije stotinjak godina bila čisto srpsko selo.

Pavelićev otac je tu došao u službu kao željezničar i tu se rodio i odrastao mali Ante...

Link to comment

Pavelićev otac je tu došao u službu kao željezničar i tu se rodio i odrastao mali Ante...


Da, sad vidim da su mu roditelji Ličani, iz sela Krivi put pored Senja. Dakle, samo se rodio u Hercegovini.
Link to comment
15 hours ago, pbg12345 said:

pa ima veze. mozemo sad da se lazemo, ali to je glavni razlog zasto se masovno prati. ili ajde, zasto se pocelo sa pracenjem

jbg, domace teme, mesto radnje, jezik...

 

Serija je slabo gledana generalno... Sve manje iz epizode u epizodu. Na forumu sve vise. Tako da nije zbog "kupujmo domace"

Link to comment
9 hours ago, Tribun_Populi said:

 


Da, sad vidim da su mu roditelji Ličani, iz sela Krivi put pored Senja. Dakle, samo se rodio u Hercegovini.

 

Znači više gudravi nego midle

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...