Jump to content
IGNORED

Senke nad Balkanom


mustang

Recommended Posts

Just now, April said:

Kvarim zabavu, ali Marin sin koga Pletikosić traži je sin princa Đorđa.

Mislim da je to mogao bukvalno svako da provali, nisu bili ni najmanje suptilni.

Prvo imaš Đorđa koji ide po Jatagan-mali, onda ova priča kako zna da se deda njenog deteta zove Petar i bukvalno prvi sledeći kadar je Laušević tj Đorđe.

 

Link to comment
3 hours ago, SNARC said:

Jedna stvar mi ovde bode oci..nadam se da je neko od vas upoznat sa cinjenicama..

 

Zasto nije Nikola Kojo dobio neku ulogu ? Ima li neke dublje price u tome ( opozocioni angazman ili ipak ne bas tako jako prijateljstvo) ili prosto u ovakvoj podeli za njega nije bilo mesta tu. 

Bjelu zovu Zuti Bjela, tako da opoziciono delovanje nije razlog sigurno. Bjela je bio kod Koje u onom sou sto je vodio na RTS-u pretprosle godine, ne znam da li su se u medjuvremenu nesto zakacili..

Sto se mene tice, ako nema prave uloge za njega, ne mora ni da ga bude u seriji, samo zato sto su prijatelji. Dosta mi je klanovskih podela. U kojoj ulozi vidis Koju? Ni za jednu ne mogu da kazem da je ko stvorena za njega. Mozda general Zivkovic, ali tu je odlicni Dugalic recimo.

Mozda bude neka uloga u nastavku, ko zna..

Link to comment
57 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

... Bjela je bio kod Koje u onom sou sto je vodio na RTS-u pretprosle godine...

 

Slučajno sam bio prisutan. Bijela prekido svako malo i pregledo materijal da vidi kako je ispo deo sa njim pa dal da ponove ili ne. Nije njegov projekat uopšte, on samo gostovo  al izgleda da baš temeljit čovek :D

Kod Senki ima neujednačenosti u dramaturgiji, karakterizaciji likova i dijalozima što nije samo do glumaca ali kapiram pet scenarista pa možda zato ali sad sam video da ima i više reditelja. Ne znam kolika je njihova sloboda ali zanimljivo je da neinvetivni Miroslav Lekić (Nož, Lavirint...) potpisuje vrlo dobro urađenu petu epizodu dok mlađe snage ko Kosta Đorđević (S/Kidanje) stoje  iza blede četvrte.

 

Edited by francuski sobar
Link to comment
4 minutes ago, Frank Pembleton said:

Vazno da se scenarista Kecmanovic pojavio u ulozi sudije

Nije odoleo prilici da onako drka Pavelica lol. Bilo mi to malo trulo al sad se malo izvadio gde dozvolio  Anti da istom merom uzvraća.

 

Link to comment
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

 

Sto se mene tice, ako nema prave uloge za njega, ne mora ni da ga bude u seriji, samo zato sto su prijatelji. Dosta mi je klanovskih podela. U kojoj ulozi vidis Koju? Ni za jednu ne mogu da kazem da je ko stvorena za njega. Mozda general Zivkovic, ali tu je odlicni Dugalic recimo.

Hipoteticki..cini mi se da Djuricko ne briljira u ulozi koja mu je dodeljena. Nekako je to drveno sve. Mozda bi se Kojo tu istakao.

 

Link to comment

meni bjelogrliceva uloga problematicna u nekim delovima

npr ljubavna prica sa bankarkom

tu bi valjda ovaj trebao biti nekakav baja, a on ni blizu toga

ona scena kad jase konja a ona ga zeljno gleda, a on matora mala debela klempava drtina, nekakko mi ne ide to

Link to comment

A zašto služi ta scena kad jaše konja i sto uopšte jaše konja? I koja je fora da ga iz reke izvuku likovi suvi ko barut? I šta se sad bezbrižno šeta rizikujući i svoj život I onog ko ga je spasio? I što bi neko počeo čak 2 žandara kad ide u favelu? I koja je šansa da neka riba zna kako joj se zove deda deteta a ne zna ime bačjea?

Odgledao sam noćas jer nisam mogao da spavam. Nemam pojma, i dalje mislim da se bez veze pržite. Ima fakat 3 dobre ribe. Sad doduše jedna nema glavu. Malo su smanjili piki b loženje al su opušteno imali kolt  pajton u jednoj sceni. Bez veze se ložite.

Link to comment

@ toni

a jebo ga ti, domace je

sto gledamo zvezdu/partizan, kad se realno daleko kvalitetniji basket/fudbal moze gledati u bilo koje doba dana

 

slazem se ja sa tobom, u smislu da su validni ovi argumenti. uostalom, rekoh neki dan ja imam mozda i veci problem, meni je nekako ceo glavni zaplet nevidljiv.

ali jbg, opet, onako u globalu meni je gledljivo. prilicno je ovo krupan zalogaj za srpski film/seriju

 

inace, meso mi je daleko gledljivije. mada kapiram i da daleko manje kosta i da je na vise nivoa lakse izvodljivo. u svakom slucaju meni mozda i ponajbolja "regionalna" serija od kad nismo jedna drzava

Edited by pbg12345
Link to comment
1 minute ago, pbg12345 said:

@ toni

a jebo ga ti, domace je

sto gledamo zvezdu/partizan, kad se realno daleko kvalitetniji basket/fudbal moze gledati u bilo koje doba dana

 

slazem se ja sa tobom, u smislu da su validni ovi argumenti. uostalom, rekoh neki dan ja imam mozda i veci problem, meni je nekako ceo glavni zaplet nevidljiv.

ali jbg, opet, onako u globalu meni je gledljivo. prilicno je ovo krupan zalogaj za srpski film/seriju

 

inace, meso mi je daleko gledljivije. mada kapiram i da daleko manje kosta i da je na vise nivoa lakse izvodljivo. u svakom slucaju meni mozda i ponajbolja "regionalna" serija od kad nismo jedna drzava

Brate kakve veze ima čije je kad pričamo o scenariju. Ne kukam na cgi.

Počeo i meso al nisam mogao. Svi pričaju ko moja rodbina. Bosančine.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...