Jump to content
IGNORED

Senke nad Balkanom


mustang

Recommended Posts

Jedna stvar mi ovde bode oci..nadam se da je neko od vas upoznat sa cinjenicama..

 

Zasto nije Nikola Kojo dobio neku ulogu ? Ima li neke dublje price u tome ( opozocioni angazman ili ipak ne bas tako jako prijateljstvo) ili prosto u ovakvoj podeli za njega nije bilo mesta tu. 

Link to comment
1 hour ago, zmanic said:

krenuo napad na Holivud:

 

Danica Pajović bez pravih argumenata, gospodin Tarasjev i istoričar bili ubedljiviji.  

Edited by slow
Link to comment

Mislim da je bilo nekih svađa između njih dvojice. Čak mislim da sam čuo da je više sa bjelinim burazerom nego sa samim bjelom...




...shit has hit the fan ....

Link to comment
11 minutes ago, SNARC said:

Zasto nije Nikola Kojo dobio neku ulogu ?

Osim Koje fali tu i Sergej Trifunovic, zvani opozicioni humanitarac. Mislim da su ostali uskraceni za lovu od Bjele, iz nekih proslih projekata.

Link to comment
Just now, zmanic said:

Osim Koje fali tu i Sergej Trifunovic, zvani opozicioni humanitarac. Mislim da su ostali uskraceni za lovu od Bjele, iz nekih proslih projekata.

Sergeja nisam ni racunao..on je svoj svet. Djuricko se pak angazovao oko opozicionih delovanja pa ima ulogu. Opet, serija je snimanje pocela pre godinu dana, tako da pitanje je da li je delovanje u opoziciji imalo uticaj na dobijanje uloge. 

Ovo za cash je tuzno ako je tacno.

Link to comment
Sergeja nisam ni racunao..on je svoj svet. Djuricko se pak angazovao oko opozicionih delovanja pa ima ulogu. Opet, serija je snimanje pocela pre godinu dana, tako da pitanje je da li je delovanje u opoziciji imalo uticaj na dobijanje uloge. 
Ovo za cash je tuzno ako je tacno.


Nema šta da bude tužno, tako je oduvek. Pisali smo i za neke druge. Uvek tu ima ekcesa sa podelim kinte...
Link to comment

Jeste ovo žanrovski drugačije, ali meni je posle onakvog izbljuvka od Montevidea teško da prihvatim da je Bjela u stanju da napravi nešto pristojno. I dalje oklijevam da mu dam šansu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...