Jump to content
IGNORED

Senke nad Balkanom


mustang

Recommended Posts

pa ima veze. mozemo sad da se lazemo, ali to je glavni razlog zasto se masovno prati. ili ajde, zasto se pocelo sa pracenjem

jbg, domace teme, mesto radnje, jezik...

 

a meni meso bas zbog toga u startu ima plus. i nisu to bosancine, nego krajisnici!

da prepoznajes razliku odmah bi ucio kako nema onog usiljenog humora za koji svaki (istocno) bosanac sarajlija smatra da je bogom dan :fantom:

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

meni bjelogrliceva uloga problematicna u nekim delovima

npr ljubavna prica sa bankarkom

tu bi valjda ovaj trebao biti nekakav baja, a on ni blizu toga

ona scena kad jase konja a ona ga zeljno gleda, a on matora mala debela klempava drtina, nekakko mi ne ide to

 

slazem se, uzasno je tanak u tom delu price. u kombinaciji sa napacenom bivsom zenom je dobar, al sa bankarkom ne prolazi. sve ostalo je ok, lezi mu taj pandur/luzer stav... inace, rusi su mi tanki glumacki, al verovatno su ih doveli iz neke njihove zonske lige...  makedonci (deda, riba i ovaj sto mardelja) glume odlicno, iako su njihovi likovi najtanje napisani. pavelic je uzasno odglumljen.

Link to comment
26 minutes ago, palikaris said:

Sredio da se zandari posalju na razna mesta po gradu, da ih u stanici ostane nekoliko.

Ok, ima smisla, al mi je baš smešan ceo fazon sa pet žandara u gradu. 

Deda makedonac je najjači, špageti vestern baja. Noar bjela mi je najslabiji daleko od bitnijih, čak je i zubi domine kulji . Krojač je isto dosta kul. Brat antara jes  hrvat al baš je užasan.

Link to comment

to za pavelica svakako

ne znam kakav je taj zlotvor bio privatno

ali coveka koji je odgovoran za smrt stotina hiljada i pokusaj istrebljenja jednog naroda su mogli predstaviti i drugacije nego zajebanta koji voli popit' i zagalamit', kocku, zene sa sve onim uobicajenim stereotipima o hrvatima

jeste da nije dokumentarac, ali opet

Link to comment

Ona slo mo scena kad izlazi iz kola da kupi kajmak je wtf.  Pre bi za njega reko da je hercegovac nego za hercegovca.

 

Edit, ko mi objasni zašto bela jaše konja  može da me vodi na pivo.

Edited by ToniAdams
Link to comment

još je mikelanđelo antonjoni rekao kad ne znaš šta uvek možeš staviti kadar konja koji juri poljem

sad, bela je malo u ego tripu i nije mu bio dovoljan konj. jebeš kadar bez mene, reče i skoči na sedlo

Link to comment

E jel nije arcibald rajs u rl bio patolog, a ne istoričar? Ono, mogli su i teslu ili mokranjca mesto njega da ubace da tumači. Ok, mokranjac je već bio umro al nema veze.

Edited by ToniAdams
Mirelam je debeo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...