Jump to content
IGNORED

Senke nad Balkanom


mustang

Recommended Posts

Ima mnogo psovki u seriji, preterali su. Iako je Srbija u pitanju, nije se toliko psovalo ranije. Ljudi su se sa mnogo više takta i poštovanja odnosili jedni prema drugima. 

Link to comment
Ima mnogo psovki u seriji, preterali su. Iako je Srbija u pitanju, nije se toliko psovalo ranije. Ljudi su se sa mnogo više takta i poštovanja odnosili jedni prema drugima. 

I meni je zasmetalo. Prosto previše.
Link to comment

Bilo je razvrata, pijančenja i kurvi, i zalaženja viših slojeva u sumnjive kvartove, tu je pogođeno. O ovome sam slušao od pokojnog tečinog oca, on je bio iz jedne od najbogatijih beogradskih starih porodica, plejboj i bonvivan, nije mu bilo strano zalaženje po Savamali i privođenja gospođica u njegovom novom bjuiku. Ali nikad nisam čuo od njega psovku. Svima se obraćao sa Vi i bio pun poštovanja i takta. 

Link to comment
16 minutes ago, Filozof manijak said:

Meni je  Đuričko isto odglumio u Montevideu i u Senkama. Kao da gledam isti lik.

Malo koji nas glumac je u stanju da ima transformacije, odnosno sposobnost da se ponisti. Svi oni ulogu prilagodjavaju sebi i svom stilu glume, a ne obrnuto. I Zika Todorovic je uvek isti, ali meni uvek super da ga vidim.

Jedino kad dobiju malo specificniju ulogu (recimo Samolov kao Niski), pa moraju da porade malo na akcentu i sl..

Link to comment

I meni je Đuričko generalno najslabiji.

Kao da je zalutao iz Pink pantera pa naizmjenično kombinuje višak samouvjerenosti Kluzoa i neurotičnost Drajfusa.

Čak m je i Kičić prihvatljviji u ulozi Mirića/Kaluđera. Iz epizode u epizodu sve je bolji i manje iritantan.

Kowalski: Samolov je igrao Nišliju i kod Dragojevića u Atomski zdesna.

Link to comment

zubate one?

 

kad pomenuste ziku i kad se vec igramo kastinga, cini mi se da bi njemu legla kiciceva uloga i da bi mnogo jasnije odradio tu transformaciju izmedju dva lika

Link to comment
17 hours ago, slow said:

Bilo je razvrata, pijančenja i kurvi, i zalaženja viših slojeva u sumnjive kvartove, tu je pogođeno. O ovome sam slušao od pokojnog tečinog oca, on je bio iz jedne od najbogatijih beogradskih starih porodica, plejboj i bonvivan, nije mu bilo strano zalaženje po Savamali i privođenja gospođica u njegovom novom bjuiku. Ali nikad nisam čuo od njega psovku. Svima se obraćao sa Vi i bio pun poštovanja i takta. 

Bio je grobar jamačno.  Za partizan, to mislim.

Kad mislite da su usle u modu psovke? Ozbiljno pitam.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...