Jump to content
IGNORED

Senke nad Balkanom


mustang

Recommended Posts

De bre nije.  Kraj 70tih il mozda 1980. kad me je moj najbolji ortak, deda Ivo, prvoborac i pukovnik u penziji a rođeni stric onog hrvatskog vučića, iz zajebavanja naučio repertoar koji sam par dana kasnije izdeklamovao babatetki Mari (ona fakat nikad nije psovala, al ona je bila sremica) i zbog toga dobio najsurovije batine koje je neko dete ikada dobilo.

Link to comment

ama zajebavam se. i moj utisak je slican kao tvoj

 

doduse, mene licno je "talas psovanja" zapljusnuo u cacku. dosao sam iz jedne pa prilicno zatvorene sredine gde se psovalo malo u sredinu gde si picka ako sastavis recenicu bez psovke :fantom:

ali to je 96, pa moguce da sam naleteo bas u tom vremenu kad se i tamo situacija menjala

Link to comment

sto bi ja bio najgori? kako mi je legla uloga? da li sam pokazao sav svoj potencijal? svu raskos mog talenta?

da li bi se mozda neko drugi bolje snasao na mom mestu? :(

Link to comment

Sise a ne gluma.

Ko je najbolja riba u seriji? Dobre su patoloskinja i najbitniji lik, gologuza iz bankarkinog stana. Dobra je bila i cigankinja. Makedonka super izgleda obučeno al mislim da je anoreksična.

Link to comment

a ciganka bez premca

makedonka mi nekako isuvise ko iz nekog (makedonskog) kalupa. ima ih na tone takvih

 

mada bjela dominira. kad ga vidim onako klempavog na konju, gej u  meni urlikne i dobije zelju da istrci iz ormara :fantom:

Link to comment
6 minutes ago, ToniAdams said:

Sise a ne gluma.

Ko je najbolja riba u seriji? Dobre su patoloskinja i najbitniji lik, gologuza iz bankarkinog stana. Dobra je bila i cigankinja. Makedonka super izgleda obučeno al mislim da je anoreksična.

1. gologuza, 2. ciganjka, 3. patoloskinja. makedonka onako, moz da prodje. ostalo - tezak krsh. najiritantnija je zubata zvalava bankarkina ortakinja. 

Link to comment

Da, prve 3 su zacementirane na tim pozicijama. Makedonka je meni zanimljiva više nego lepa. Ostalo nije ni za poljske serije  

Edited by ToniAdams
Link to comment
7 minutes ago, ToniAdams said:

Meni i dalje nije jasno šta je kojkurac tražio na konju. Morali su još nekog šetlandskog ponija da nađu da se ne izvali kolicki je kepa. 

to mu je stari ratni drug, uostalom tane je bio kapetan po činu u to vreme mu je sledovao i konj, to što je kepec je tek realno kada se pogleda prosečna visina srbijanaca pre 100 godina, kada je usled nedostatka adekvatnih lekova i dostupnosti hrane sa globalnog tržišta svaka sušna godina izazivala gladne godine kod 90% stanovništva a samim tim i gedžavost kod dece...

 

edit

uostalom imate to i danas kada se pogleda razlika u prosečnoj visini u 2 koreje...

Edited by gone fishing
Link to comment
Just now, gone fishing said:

to mu je stari ratni drug, uostalom tane je bio kapetan po činu u to vreme mu je sledovao i konj, to što je kepec je tek realno kada se pogleda prosečna visina srbijanaca pre 100 godina, kada je usled nedostatka adekvatnih lekova i dostupnosti hrane sa globalnog tržišta svaka sušna godina izazivala gladne godine kod 90% stanovništva a samim tim i gedžavost kod dece...

Jel nije njegoš bio nešto preko 7 metara? Karađorđe tu oko 4.

Link to comment

jao, da, nervira me do jaja ona pesma sto se stalno vrti u kafani gde bijela sedi. vec vidim da je to sledeci hit po beogradskim kafanicamatm i slicnim sranjima. najebali smo. staaaari beograd.

Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

Kad mislite da su usle u modu psovke? Ozbiljno pitam.

Psovke u modu ulaze u procesu likvidacije građanske klase i kada prostakluk preuzima primat. Dakle 1945. i 1990. Način kako se ophodimo jedni prema drugima je lakmus test duha jednog vremena.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...