Jump to content
IGNORED

Kupovina novog automobila u Srbiji


BarryWhite

Recommended Posts

1 hour ago, Valkyrie said:

 

Eee, a kad se setim da je Milošici pre svega 5-6 godina bio budžet 4,5k€ za neki mali polovni auto :cryhappy:

Poraslo dete, osamostalilo se

Krvavo zarađeno :fantom:

Link to comment
13 hours ago, Milošica said:

Dajte neki novi SUV do 45 000 za devojku.

 

Može koja hiljada preko ako se baš dopadne.

 

Za devojku samo AR Tonale :fantom:

Link to comment
15 hours ago, Milošica said:

Dajte neki novi SUV do 45 000 za devojku.

 

Može koja hiljada preko ako se baš dopadne.

 

 

Otvori se za Evoquea sta si se stiso... Dace popust Ostoja

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
16 hours ago, decak Kejt said:

'fala dečko!

 

ovo je neki mild hibrid, pa je registracija oko 36K, to je i prelomilo u korist kupovine. e sad, ono što sam načula posredno gledajući/slušajući one auto emisije je da je to neka uredba i da kao takva može da bude i ukinuta u narednom periodu. bumo vidli.


Gde to pise, da li ima neki link da se procita?

Inace, slozio bih se sa @MeanM@ oko boje u Mazde, na leto ce biti 3 godine kako imam cx-30 i skoro svako sa kim sam ovu temu otvorio (vlasnici Mazde) su isto/slicno primetili.
Ako to bude neka vrsta 'problema', razmotrio bih stavljanje keramicke zastite dok je auto jos nov.

  • +1 1
Link to comment
On 11. 2. 2024. at 21:32, Milošica said:

Dajte neki novi SUV do 45 000 za devojku.

 

Može koja hiljada preko ako se baš dopadne.

 


Mojih 5 centi (pod pretpostavkom da devojka ipak ne preferira neke ogromne SUV-ove već više crossover varijante):

 

1. BMW X1 - sa nekom ne preterano budzenom opremom i uz boksovanje nekog popusta (traziti ponude od sva (mislim) 4 distributera kod nas - Delta, Radulović, Stefanović Mladenovac i Mitić Niš). Uz malo sreće može to da se zadrži ispod 50k, možda 47-48.

 

2. Za puno manje para - novi Qashqai, cene idu od 30-36k sa max mogućom opremom, kolega ima i prezadovoljan je, posebno sistemom Pro Pilot na otvorenom i Traffic Jam Pilot za stani/kreni gradske situacije. 
 

3. Sve ovo samo veće i malo bolje - X Trail novi (ovo je već SUV), cene šarene od 42-52k, al verujem da se može naći neki paket opreme koji se uklapa u budžet. 
 

Fora sa Nissanom je što su proizvodnja 2023 i zato su na nekom popustu valjda i na lageru, BMW bi se pakovala konfiguracija pa čekanje mesec-dva, ali godište 2024.

 

Dalje od ovoga ne bih gledao u ovom trenutku. 
 

Ima i XC40 ali je to već mator model, od 2017. samo su radili neke faceliftove, ima ih 40-45k.

Edited by ducca
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Dobro bre ljudi, vi ozbiljno odgovarate na Milosicinoo flexovanje :D

pun forum kako se on druzi sa selebritijima, ima zajebane biznis poduhvate, neke veze na sve strane :D

 

Edited by Lezilebovich
  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment

Milosica Panic na stranu, prejako mi je ovo kad ljudi kupuju nova kola i pisu o ceni registracije kao faktoru, tipa das 50 000 evra za sam auto (makar i na kredit/rate) a usput je bitno jel godisnja registracija 36 ili 49 hiljada dinara :lolol:

  • +1 9
Link to comment
Just now, Zli Gli said:

Milosica Panic na stranu, prejako mi je ovo kad ljudi kupuju nova kola i pisu o ceni registracije kao faktoru, tipa das 50 000 evra za sam auto (makar i na kredit/rate) a usput je bitno jel godisnja registracija 36 ili 49 hiljada dinara :lolol:

 

pitao sam informativno, inače sam sličan bijednik kao i ti, jedna od životnih mantri mi je ne nov auto u srbiji.

 

a ni na bilo kom drugom mestu, jer mogu misliti šta bi ostalo od te predivne crvene farbe ako bi ga proterao kroz otočku makiju i šiblje.

 

više me zanimalo dokle smo stigli sa tim nivelisanjem cena registracije većih kubikaža, i dalje se pržim na tojotu fj cruiser sa motorom od ne 2.5 nego 5.2 litra.

Link to comment

Ma jasno, i ja sam se zezao a i mislio sam da je neko drugi pisao ali generalno se previse ljudi cimaju oko registracije stvarno, 50-200e na godisnjem nivou ne znaci nista. 

  • +1 1
Link to comment
41 minutes ago, Eleniko said:

x trail za ženu, bojim se da se naš forumski junak ne bi mnogo zadržao u toj priči


A jbg naveo sam ga kao najgolemiju opciju u tom cenovnom opsegu, čisto u slučaju da dama preferira veći klirens :happy:

 

Inače što se manjih SUV opcija tiče tu je i npr Pezo 3008 za nekih 35k al to je već mator model. Ista priča važi za Jeep Compas.

 

Neko je već predložio i Alfu Tonale, zato je nisam naveo, ali on lagano može u uži izbor.

 

Forum će nestrpljivo čekati odluku :evilsmile:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...