Jump to content
IGNORED

Kupovina novog automobila u Srbiji


BarryWhite

Recommended Posts

Pre dve nedelje slučajno stadoh svojim C4 pored Kie Xceed koja se reklamira kao crossover. Moj auto je bar 10% veći od te Kie, nema potrebe ni da sedam u nju da bih video kakva je, a sviđala mi se.

  • +1 1
Link to comment

Meni je baš zapala za oko, ali me je veličina razočarala. Posebno mi nije jasan korak unazad u dizajnu Sportage, nova verzija mi je ružna u poređenju sa prethodne dve.

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, LeBron said:

ali osnovno mi je za u rikverc da se okrenem, jos i levu ruku stavim na suvozacko sediste, kao neki nisan :)

 

Jel ti volan na desnoj strani ili je to neki novi tiktok trend?

Link to comment
6 hours ago, bags said:

Gabariti SUVova rastu ali prilicno sam siguran da se prostor unutra smanjuje. Pa cak i prtljaznik. Ne znam kako nazvati taj paradoks.

 

+1

 

Neverovatno mi da Pežo koji je par centimetara uži/kraći/niži od Rava ima mesta čini mi se, pogotovo pozadi i u gepeku, osetno više. 

 

Screenshot_2023-08-18-21-45-17-112_com.android.chrome-edit.thumb.jpg.4cb257ccf476c60360807c03f03842cc.jpg

Link to comment
13 hours ago, napadaj said:

Meni je baš zapala za oko, ali me je veličina razočarala. Posebno mi nije jasan korak unazad u dizajnu Sportage, nova verzija mi je ružna u poređenju sa prethodne dve.

Meni je Tucson mnogo lepsi dizajn, a kazu da je prakticno isti auto. 

  • +1 2
Link to comment
14 hours ago, desboj said:

 

+1

 

Neverovatno mi da Pežo koji je par centimetara uži/kraći/niži od Rava ima mesta čini mi se, pogotovo pozadi i u gepeku, osetno više. 

 

Screenshot_2023-08-18-21-45-17-112_com.android.chrome-edit.thumb.jpg.4cb257ccf476c60360807c03f03842cc.jpg

 

odakle je ovo vizuelno poredjenje?

Link to comment
  • 3 weeks later...
On 18. 8. 2023. at 21:32, napadaj said:

Posebno mi nije jasan korak unazad u dizajnu Sportage, nova verzija mi je ružna u poređenju sa prethodne dve.

 

:ohmy: :blink:

 

Novi sportage ubija. Stari su bili baš prosečni, klasične linije, auto koji se vizuelno ni po čemu nije izdvajao. 

Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

 

:ohmy: :blink:

 

Novi sportage ubija. Stari su bili baš prosečni, klasične linije, auto koji se vizuelno ni po čemu nije izdvajao. 

 

Uf, ne bih se složio uopšte kolega, baš su prethodna dva bila prepoznatljiva i lepa, da ne kažem, za sva vremena. Što je verovatno doprinelo popularnosti. Ona pre-prethodna verzija jeste konzervativnija ali kad znaš da je on parnjak ix35 koji izgleda nekako tupavo vidiš da je zapravo bila odlična. Naslednik, prethodni model, je evoluirao i zapravo je baš lep iako not my cup of tea.  Ovaj novi je onako, generički kvazi-futuristički sa jako ružnom svetlosnom grupom i prenatrpan. Te bele led kandže su baš baš ružne. Mislim generalno si koji stavljaju bela svetla treba da odgovaraju za još jednu stavku koja čini vožnju manje bezbednom, mnogo me više zaslepe ta nova svetla... ne znam koja je logika i da li su neka istraživanja pokazala da je kao bolje ili je samo jeftinije/tako stiglo iz kine....

  • +1 2
Link to comment

Could not disagree more, njega je prodavala cena, mogao si da voziš SUV za 20k eura, i to sasvim solidan (kvalitet, pogotovu odnos cena kvalitet ne dovodim u pitanje). 

 

Ja volim futurističke modele i linije, logično je da mi novi više pasuje, stari je imao neku klasičnu zaobljenu liniju, i kao što rekoh, ne izdvaja se ni po čemu. Kao burence na točkovima :D

 

kia-sportage-hev-2022-7292_37.jpg

 

vs 

 

ovo:

 

KIA-Sportage-6362_1.jpg

 

u moojoj knjizi nema dileme.. Ne sviđa mi se ni zadnji kraj, ni taj gril napred, ni farovi, podsećaju na farove kod juke-e koji je realno baš gadnjikav. 

  • +1 1
Link to comment

Heh, šta su ti ukusi. Mene je baš zadnji kraj kupio. Najlepši mi je otpozadi, pa sa strane, pa spreda (no pun intended).

BTW, da referišem da mi je baš drago da sam uzeo viši paket opreme. Mnogo znači ono brdo senzora i pomagala, kvalitetniji materijali itd. A ponekad zažalim što se nisam protegao i do 45k za GT Line ...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...