Jump to content
IGNORED

Kupovina novog automobila u Srbiji


BarryWhite

Recommended Posts

bgm imao sam par dužih vožnji (8+ sati dnevno za volanom) i nikada nisam imao problem sa sedištem (a moja leđa nisu baš sjajna), a za nepreglednost se slažem, na dvojci sam mogao da vozim autoputem u rikverc koliko je pregledan, četvorka tu jeste problematična i to mi je jedina realna mana koju sam mu ja lično našao.

 

 

Link to comment

Ja mislim da nikad vise u zemlji Srbiji necu kupiti novi auto. Nisam verovao da cu jedvw čekati da mi istekne garancija da normalno, brzo i za male pare održavam auto. 

Šta god da je moralo da se radi u garantnom roku, deo se cekao 15-30 dana. A od kuće do ovlašćenog servisa prodjem 5 automehanicara i 3 radnje auto delova koji imaju na stanju i delove i znanje da zamene deo. 

  • +1 1
Link to comment

btw pazarena mazda je isto nepregledna, sirok B stub, visoka sedista od kojih ne vidis mrtav ugao, maleno bocno i zadnje staklo. meni cudni retrovizori, gde 1/3 valjda sluzi za mrtav ugao.

 

al zato ima onu indikaciju mrtvog ugla na retrovizorima, sto svetli. senzore svuda, kamere cuda.

 

meni je i dalje navika da se okrecem, gledam retrovizore kad idem nazad, umesto da gledam displej jbg

 

 

Edited by extragluv
  • +1 2
Link to comment
33 minutes ago, extragluv said:

 

meni je i dalje navika da se okrecem, gledam retrovizore kad idem nazad, umesto da gledam displej jbg

 

 

Proći će te...

 

A onda ćeš sesti u auto koji nema display i biće WTF, gde sad treba da gledam... :D

  • +1 1
Link to comment

e ja se to isto pitam, da li ću se navići

 

izgleda da je taj yaris cross isto malo nepregledan za klasično gledanje bočno i unazad, kako li će to privikavanje ići, videćemo

 

auto stiže uskoro, staro nam joj džudži u sa, bez motora :isuse:

 

ed.

uleteo miloš, ndovezala se na rennea

Edited by dùda
Link to comment
7 minutes ago, LeBron said:

Po meni je vozacki da se okreces, mislim da nikad necu voziti na kameru, a imam je. 

moj rođak, koji je za sve nas tata-mata što se voženj tiče, nikada se ne okreće, samo retrovizori

takav stil dakle datira i od pre pojave kamera

 

jedan drugi rođak, isto vozi fantastično, bio šofer i u vojsci, takođe bez okretanja, samo retrovizori

 

svako jutro maltene me fascinira vozač đubretarskog kamiona koji se u rikverc provlači u milimetar kroz našu ulicu između obostrano parkiranih vozila, naravno, ti u obzir i dolaze samo retrovizori

čudo od čoveka, mame mi, ja to ne bih mogla za tri života

  • +1 3
Link to comment

I ja se nikad ne oprecem samo gledam retrovizore sa strane bez obzira sto imam kameru. I uvek se gde je moguce uparkiravam unazad. Na retrovizore naucio kad sam ziveo u zgradi gde je za parkiranje trebalo u milimetar ući ili nikako.

Edited by Moća
  • +1 2
Link to comment
23 minutes ago, dùda said:

moj rođak, koji je za sve nas tata-mata što se voženj tiče, nikada se ne okreće, samo retrovizori

takav stil dakle datira i od pre pojave kamera

 

jedan drugi rođak, isto vozi fantastično, bio šofer i u vojsci, takođe bez okretanja, samo retrovizori

 

svako jutro maltene me fascinira vozač đubretarskog kamiona koji se u rikverc provlači u milimetar kroz našu ulicu između obostrano parkiranih vozila, naravno, ti u obzir i dolaze samo retrovizori

čudo od čoveka, mame mi, ja to ne bih mogla za tri života

Meni je pokojni otac kad sam pocinjao da vozim rekao da na retrovizore voze kamiondzije, i to mi je ostalo urezano.

Koristim naravno i retrovizore, kad negde bas usko treba da se uparkiras pored nekog auta, koristim i kameru i senzore za koliko prici, ali osnovno mi je za u rikverc da se okrenem, jos i levu ruku stavim na suvozacko sediste, kao neki nisan :)

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, LeBron said:

Po meni je vozacki da se okreces, mislim da nikad necu voziti na kameru, a imam je. 

Logično, više verujem svojim očima nego elektronici koja ne daj bože da pobrljavi u zao čas. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...