Jump to content
IGNORED

Kupovina novog automobila u Srbiji


BarryWhite

Recommended Posts

4 hours ago, decak Kejt said:

2.5, 194KS.

 

Jel ovo hibrid prepisan od Tojote?

 

Inače, retko lepa boja i auto generalno. 

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, decak Kejt said:

Mazda sekta je zaista sekta 😁

 

posle divne sportske trojke, koja je otišla u prave ruke (živela PPP!), uzeli CX5, 2.5, 194KS. boju opet ostavili crvenu, jbg juniorka nam navikla na "crvenu Mazdu" :)

 

nemamo nikakve zamerke za sad, posle predjenih 300 km 😁

doduše i koalicionom i meni je ovo prvi novi auto u životu pa kapiram da nismo etalon objektivnosti  

Mi evo vec 4. godinu vozimo CX-5, doduse ovaj ‘serijski’ benzinac 2.0 165 konja. Crveni naravno, kako drugacije 😂.

Odlican je u svemu, atmosferski benzinac, nema tu brige, nema sta da se pokvari. Još kad se malo razradi nakon 6-7000km onda ga malo przis slobodno i u 5krpm. Doduse, nama onaj prodavac reko, ma mozes ti to odmah, bez brige.

Mi smo inace, na njega prešli sa Audija A3 Sportback i sad sam ja tu bio malo uzdisao i tugovao za onim ubrzanjem i stabilnoscu jednog td Audija, al ok, ovo je savrseno druga klasa vozila, ne ocekujes sad isto.
Obrati paznju na farbu. Kolko je lepa boja, toliko je nezna, jbg. Prednja vrata sa obe strane, neko je prosao, naslonio bicikl, nemam pojma sta je, al evo i dan danas stoji par tackica budjavih, vidljivih, a ne menjaju nam se /farbaju cela vrata. Imam utisak da vrlo lako ostanu tragovi neki. Doduse, mene uglavnom ič ne tangiraju te stvari.
I jos jedna stvar i necu vise :). Preziveo je i grad ovaj iz avgusta, uvatilo zenu na Gazeli. Iz prve nisam ni primetio, posle se ispostavilo da ima, al sve izvuceno vakumom, bez ostecenja.

 

Edited by MeanM@
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

čestitam gazdarici! što kažu babe na pijaci, u zdravlju da je trošite.

 

nego koliko ova kubikaža od 2.5 kod hibrida utiče na cenu registracije po aktuelnim pravilima...

  • Hvala 1
Link to comment
7 minutes ago, Eleniko said:

čestitam gazdarici! što kažu babe na pijaci, u zdravlju da je trošite.

 

nego koliko ova kubikaža od 2.5 kod hibrida utiče na cenu registracije po aktuelnim pravilima...

+ 30k, ovako napamet.

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, radisa said:

Za hibrid jje isto kao i 2.0... Čak možda i malo manje,...

Ne citam pazljivo. Nisam video da je pitanje za hibride. 
Sad citam i vidim da je za hibride ukinuta uplatnica ‘porez na upotrebu’. Tj nema razlike u kategorijama kubikaze.

Sorry na lupetanju @Eleniko

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Eleniko said:

čestitam gazdarici! što kažu babe na pijaci, u zdravlju da je trošite.

 

nego koliko ova kubikaža od 2.5 kod hibrida utiče na cenu registracije po aktuelnim pravilima...

'fala dečko!

 

ovo je neki mild hibrid, pa je registracija oko 36K, to je i prelomilo u korist kupovine. e sad, ono što sam načula posredno gledajući/slušajući one auto emisije je da je to neka uredba i da kao takva može da bude i ukinuta u narednom periodu. bumo vidli.

  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, Milošica said:

Dajte neki novi SUV do 45 000 za devojku.

 

Može koja hiljada preko ako se baš dopadne.

 

 

1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:


IMG-4322.jpg

 

Eee, a kad se setim da je Milošici pre svega 5-6 godina bio budžet 4,5k€ za neki mali polovni auto :cryhappy:

Poraslo dete, osamostalilo se

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...