Jump to content
IGNORED

Kupovina novog automobila u Srbiji


BarryWhite

Recommended Posts

10 minutes ago, Shan Jan said:

Kolega kupio korolu u decembru, platio 20 000, sad ista kosta 25 000 :violina: Automatik mislim da samo ima u nekoj preskupoj varijanti.

 

Imaš (kol'ko znam) 1.5 benzin 125 ks i 1.8 hybrid 122 ks. Hibridi su sa CVT mjenjačem dok se benzin može konfigurisati na isti. 

Osnovna oprema 1.5-ice (sa manuelnim mjenjačem; bez CVT-a) mislim da ne prelazi 20k.

Link to comment
6 minutes ago, Tpojka said:

 

Imaš (kol'ko znam) 1.5 benzin 125 ks i 1.8 hybrid 122 ks. Hibridi su sa CVT mjenjačem dok se benzin može konfigurisati na isti. 

Osnovna oprema 1.5-ice (sa manuelnim mjenjačem; bez CVT-a) mislim da ne prelazi 20k.

Bilo nekad, sad najjeftinija korola ide na 25k: https://www.toyota.rs/new-cars/corolla-sedan?gclid=EAIaIQobChMIx4Sk9JbhgAMVFMHtCh2YCwcmEAAYASAAEgJqjvD_BwE

Link to comment

Prije dan dva mi ovde google/YT izbaciv'o reklamu na 39.990 il' tako nešto, baš za korolu. 

Pretpostavljajući da su cijene tu negdje, zato sam i pis'o. 

Vjerujem to što kažeš, ne bi me začudilo ni na ovih 39 iz reklame da u salonu kažu kako je 45.

Link to comment

Kad vidim Škodu, posebno Superb, pre mi padne na pamet da je službeni auto neke banke ili firme, nego SNS. Audi A6 je ultimativno službeno vozilo stranke, ne Škoda.

 

 

Link to comment
13 minutes ago, extragluv said:

covek je na kp prodavao crnu staru godinu dana za ovoliko. u najboljoj opremi, zatamnjena iza b stuba, sa odradjenom keramikom.

 

meni je jedini turnoff tu 3 cilindra

nisu tri cilindra nikakav problem, odlična iskustva sa aircrossom

  • +1 1
Link to comment

@Shan Jan Skoda, kao sto je vec napisano, ima dobar odnos cena/kvalitet. 

Po meni, jos ekonomicniji izbor su Kia i Hyundai, dobija se odgovarajuci auto slican Skodi, ali sa jos boljim kvalitetom/opremom.

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...