Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

17 minutes ago, mozzer said:

Sa Javorom u Ivanjici u 1/4 Kupa Srbije. Zasto ovo spominjem - zato sto ako se strpne jos neki bod u Februaru u LE (Zvezda i Partizan zajedno) postoji sansa da napredujemo jedno mesto po nacionalnom koeficijentu sto bi onda znacilo - da osvajac Kupa krece od 2. Kola kvalifikacija za LE iduce godine...

- ne, za sledeću sezonu se računa prošlosezonska lista tako da tu nemamo šanse za napredak do 24 mesta koje donosi to navedeno 1  manje kolo u kvalifikacijama

- da bi do tog mesta došli trebaju nam 2 pobede ili 4 remija u evropskom proleću i da onda osvajač kupa 2019 krene od 2 kola kvalifikacija

Link to comment
3 hours ago, Nebojsa said:

@BlackGeorgesto bi prodao radina? meni je sasvim korektno to izgledalo u sredini s njim i evertonom.

 

+1 za @mozzerov post, izuzev dela za marjanovica i donekle vulicevica. marjanovic nije dobio sansu, a trebao je obzirom na neka prilicno jadna izdanja pantica i sume - ne verujem da bi sveukupno bio losiji od pomenute dvojice da je dobijao isto prostora - posebno pantica. vulicevic barem deluje posteno na terenu i uvek daje sve od sebe + izgleda za tri klase inteligentnije od kompletne zadnje linije, mozda bi ga cak rotirao s celavim mileticem ili mu dao neku lotarovu poziciju na prolece - kakva nam je zadnja linija, jos uvek nije za staro gvozdje.

 

Koja jadna izdanja Pantica? Gledas li utakmice ili pises napamet na osnovu histerisanja po forumima kad se mali vratio? Marjanovic je ok igrac da popuni rotaciju u sredini, ali ne moze u istu recenicu sa Panticem ni po trenutnom kvalitetu, o potencijalu da ne govorimo. Kakav Partizan vi zelite  da gledate kad vam je mentol Everton nezamenljiv, a Marjanovic bolji od Pantica?!

 

Usput, posteni Vulicevic je vec duze vreme najslabija karika u odbrani.

Link to comment
42 minutes ago, Lord Stef said:

Ako me moje izuzetno pamcenje ne vara, poslednji igrac koji odgovara tom opisu je bio Zuka pre ihahaj godina. U medjuvremenu smo dovodili iskljucivo trkace, radilice i kvaritelje igre tako da mi je strepnja dublja od nade.

Najverovatniji scenario je da dovedemo neku od Goranzovih vedeta tipa Pal Amud, Hevim Oron ili Junior Kiksaldo.

 

Ili Van Paniken 

Link to comment
28 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Koja jadna izdanja Pantica? Gledas li utakmice ili pises napamet na osnovu histerisanja po forumima kad se mali vratio? Marjanovic je ok igrac da popuni rotaciju u sredini, ali ne moze u istu recenicu sa Panticem ni po trenutnom kvalitetu, o potencijalu da ne govorimo. Kakav Partizan vi zelite  da gledate kad vam je mentol Everton nezamenljiv, a Marjanovic bolji od Pantica?!

 

Usput, posteni Vulicevic je vec duze vreme najslabija karika u odbrani.

odgledao sam svaki minut svih partizanovih utakmica ove jeseni. za ilustraciju jadnosti mu samo pogledati tri uzastopno izvedena kornera na poslednjem derbiju. momak je spor, nikakav dribling, slab u duelu, nikakav sut, nemali broj puta prima loptu kao trupac, kreacija nula, previse zadrzava loptu, los dodavac - i on treba da nam bude potencijal?

imao je i par dobrih poteza, al na nasu nesrecu, u vecem delu meceva izgleda upravo ovako kako sam ga gore opisao.

Link to comment
Quote

"Imamo mi dobre rezultate, uopšte nisu za bacanje. Možda Zvezda nije kiksnula nigde? Možda je u tome problem. Imaju jedan poraz i tri nerešene, od čega dve sa nama. Kod kuće nismo dobro igrali kao na strani, to možemo da popravimo. POtrebno je da se igračima slegne gradivo, da u drugom delu igramo mnogo tečniji fudbal. Problem igranja kod kuće je igranje na punu odbranu.
 

On je došao totalno nespreman fizički. Mi smo pokušavali da mu popravimo fizičku spremu, ali je dva puta imao povrede. Može više i bolje, kada se spremi i uđe u pripreme. A došao je iz slovačke lige sa mentalitetom da je igrač poteza. Došao je kod nas i počeo da shvata da će morati da radi, da neće moći da živi od poteza. Navikao je da kolektiv bude podređen njemu. Opušten tip igrača.

Znate, imali smo kod mene u ekipi Bebeta. On da 20 golova u sezoni, a ne trči. Onda kažemo, mi ćemo trčati za Bebeta, donosi pobede i daje golove, trčaćemo za njega. Ali, Suma, ne daješ mi golove, ne nameštaš mi golove, moraš da obučeš kombinezon i da radiš. Moraš da mi daš što daju svi. Mesi trči kao golman, ali daje 60 golova u godini. Ako ne radiš ni ovo ni ono, onda ne štima", kađe Đukić.
 

:vikleri:

Link to comment

Uz svo poštovanje Nebojša omanuo si u proceni Pantica Jr. 

To što su primetio jeste bilo vidljivo na početku sezone ali je balavac poprilično popravio svoje kvalitete. 

 

 

Ako Stojke oce da ide neka ga puste, vratiće nam se za dve sezone ili manje I opet je to ok. 

 

 

Link to comment

Techa je imao neke epizode u polusezoni gde je izasao iz pocetne promasene teme, prilagodio se ekipi, ali bi bez Evrope ovo delovalo dosta skromno. Isuvise je bilo improvizacija, cesto i silom prilika zbog povreda i umora, ali morace znatno bolje od februara. Mozda je i bolje sto su se komsije ovako skockale sa Milojem, pa ce klupski menadzment valjda da isprati 1 Terzu i uozbilji se u prelaznom roku.

 

Dajem glas za Panticev napredak u igri od pocetka sezone, i to ne mali, bio je ok derbiju, steta za onu kontru kad je sutirao umesto da je gurnuo ka Tavambi, bila bi mrtva sansa za 2:0. Moze on jos bolje, sto je najvaznije, uozbiljio se i poceo da odrasta.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment
5 hours ago, reginald said:

Dok je ovaj pavijan sportski direktor možete očekivati samo da spiska pare na novog Sumu ili nekog drugog igraca za kojeg ce "on garantovati".

Djukic je takodjer razocaranje.

 

Torino je Lukica dao na pozajmicu Levanteu gdje ne igra. Mozda se tu nesto moze napraviti pa da dodje na 6 mjeseci. Nije ga trebalo ni prodavati.

 

 

Sta je to Sasa Lukic pokazao u Partizanu? Otisao je za solidan novac, a za to su zasluzni po meni i Miha i Ramadani. 

Link to comment
20 minutes ago, El Patron said:

Raca, Zdjelar, Rukavina, Gou i Zarko Markovic.

Igraci koji o kojima za sada pisu novine.

 

Legao bi nam kao budali samar. Samo mi vise lici na epizodu Ventola.

Link to comment

Može Rukavina. E, on bi bio pojačanje.

 

Inače, brat našeg nekadašnjeg fudbalera Gorana Milojevića dobio od Kokeze Zlatnu loptu. Osvojio jesenju titulu.

Ćelavi prepotenko osvojio samo duplu krunu. I ništa.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...