Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

Sad vidih post iznad da Stojke sigurno ide.

Ako on ode, manevarski prostor Ivici se izuzetno sužava. Njegovim odlaskom Ivica MORA da nabavi čak 4 igrača u odbrani (plus peti golman) od levog do desnog beka, redom - svi.

Tu više nema odlaganja, kesa mora da se odreši a i nudiće mu se igrači sigurno, jer svi vole da igraju Evropu. Dobili smo i mi valjda kao klub neku kakvu-takvu popularnost ovojesenjim rezultatima.

edit: i još nešto - ako je stojke čvrsto rešio da ode (za sada vidimo da samo novine pišu o tome) onda te pare što su gromoglasno najavili da nude stojketu - da ponude evertonu. Zaslužio je jedan baš dobar ugovor u Partizanu.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

6 minutes ago, BlackGeorge said:

Zato što od Radina možemo neke novce da uzmemo a potrebniji nam je još BOLJI igrač od njega. Radin je BOLJI igrač od Jevtovića recimo, koji se besomučno forsira i pravi od njega uspešni penaldžija.

Od nekoga moraš i neke pare i zaraditi a da ti ekipa ne ispašta.

da, isto mi je palo napamet, ali cak i pod uslovom da dovedemo racu, moramo da imamo neki backup na klupi, sto bi mi uvek pre bio radin nego jeftovic.

zaradicemo na tawambi na leto.

btw, u ovaj rezon o prodaji dok mozemo da uzmemo neku lovu, pre mi se uklapa ozeg - ovo mu je neki maksimum (tm value: 1m), da ga tapnemo momentalno ako ima iko da se zajebe zainteresovan.

Link to comment
13 minutes ago, Toni Sumaher said:

Nemojte ljudi da udvajamo Evertona Radinom, treba nam ozbiljan DMC sa kreativnim osobinama, pa pukli smo domacu sezonu iskljucivo zbog toga.

 

tako je.

 

juriti jednog igrača tipa krstičić i upariti ga sa evertonom. to bio već veliki pomak napred.

onda pozadi, ćelavog miletića na beka, mitrovića ostaviti za štopera, dovesti još jednog DOBROG štopera i jednog DOBROG beka umesto kosatog miletića.

pažljivo birati golmana koji bi bio zamena za stojketa.

ovako nešto da uradiš onda si već napravio pravi apgrejd a ne moraš napred da čačkaš ništa! čak onda i da ostaviš sumu, da vidiš kroz pripreme kako se ponaša, kako igra... ako trener proceni da nema pomaka, pokušati da ga prodaš.

 

terza je izuzetno uspešnim prelaznim rokom (prošlim) podigao lestvicu za Ivicu tako da nema više mesta zajebanciji, neki Solomoni, i tako slični igrači.

 

Kod Ivice se vidi da se loži samo da pojačava ofanzivu a da pozadi krpi i boli ga uvce. E pa ne može više tako. 

Edited by BlackGeorge
Link to comment
13 minutes ago, Toni Sumaher said:

Nemojte ljudi da udvajamo Evertona Radinom, treba nam ozbiljan DMC sa kreativnim osobinama, pa pukli smo domacu sezonu iskljucivo zbog toga.

 

Sumnjam da je onda Raca dobro rjesenje. Meni se ni Fejsa ne svidja kako igra napred, ali lik je napravio karijeru za postovanje.

Link to comment

Pa da, ako Stojke zaista ide, moraju ubediti Evertona da ostane.  Plus skoro sve ostalo sto Black pise.

 

@Nebojsa

 

Za Vulicevica se potpuno salzem, ali za Marjanovica nazalost ne. Jeste igrao na kasicicu i sa prekidima, ali nista, bas nista nije pokazao. Nije on kvalitet za Partizan koji nama treba na toj poziciji. Kazem - Sulejmani :)

Link to comment

Dok je ovaj pavijan sportski direktor možete očekivati samo da spiska pare na novog Sumu ili nekog drugog igraca za kojeg ce "on garantovati".

Djukic je takodjer razocaranje.

 

Torino je Lukica dao na pozajmicu Levanteu gdje ne igra. Mozda se tu nesto moze napraviti pa da dodje na 6 mjeseci. Nije ga trebalo ni prodavati.

 

Link to comment
1 minute ago, MiddleClass said:

 

Sumnjam da je onda Raca dobro rjesenje. Meni se ni Fejsa ne svidja kako igra napred, ali lik je napravio karijeru za postovanje.

 

Sumnjam i ja, ali je svakako dosta bolje od Radina.

Link to comment

Preko interneta se može videti gomila zanesenjaka koji viču "Gohua welcome to Partizan." 

Navijači se kao i Ivica samo prže na napad a niko ne gleda odbranu. Ne viče se "Kanavaro, Maldini, Pujol,....welcome to Partizan" a trebalo bi. Kvalitetni odbrambeni igrači su sada od veće važnosti za Partizan nego neke Gohue..

Edited by BlackGeorge
Link to comment
11 minutes ago, bradilko said:

dovešće raću i slične koje vole navijači nevezano šta treba ekipi.i prodaće sve što mogu da bi klub "funkcionisao" 

 

za ovakav post samo da ponovimo odgovor od pre par strana:

 

i vrapci znaju da klub "izuzetno dobro funkcioniše" (što su i sami priznali i havlili se preko tv partizan!) još od početka 2017.g. i prodaje Milenkovića+Vlahovića fiorentini pa sve zaključna krajnja prodaja Đurđevića na kraju prelaznog roka (Leonarda da ne spominjem) a  na šta se nadovezala uspešna evropska jesen, gde nije samo kapnula kinta od plasmana na proleće + marketing.

 

tako da para imaju, čak toliko da mogu uspešno da zadrže evertona finansijski bez ikakvih problema.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Nemojte ljudi da udvajamo Evertona Radinom, treba nam ozbiljan DMC sa kreativnim osobinama, pa pukli smo domacu sezonu iskljucivo zbog toga.
Ako me moje izuzetno pamcenje ne vara, poslednji igrac koji odgovara tom opisu je bio Zuka pre ihahaj godina. U medjuvremenu smo dovodili iskljucivo trkace, radilice i kvaritelje™ igre tako da mi je strepnja dublja od nade.

Najverovatniji scenario je da dovedemo neku od Goranzovih vedeta tipa Pal Amud, Hevim Oron ili Junior Kiksaldo.
Link to comment

Sa Javorom u Ivanjici u 1/4 Kupa Srbije. Zasto ovo spominjem - zato sto ako se strpne jos neki bod u Februaru u LE (Zvezda i Partizan zajedno) postoji sansa da napredujemo jedno mesto po nacionalnom koeficijentu sto bi onda znacilo - da osvajac Kupa krece od 2. Kola kvalifikacija za LE iduce godine...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...