Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

I još jedna jako bitna stvar: Kada je Leonardo došao u julu, bio je sa viškom kilograma, nije dugo trenirao niti igrao. Doveo se u red za mesec dana.

Ove godine je takođe u istom mesecu julu došao i Suma. A šta je on radio dok nije došao u Partizan? Nije bio povređen, imao je lagane treninge i dvonedeljne šopinge po Dubaiu, čekajući ko će da se upeca i da ga kupi. I onda natrčao som kapitalac ....Ivica Iliev.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Realno, nisu uopste za poredjenje njih dvojica.

 

Zaboravila se zbog Sume cuvena Ivicina izjava kako ce Solomona da proda za 5 milki kad dodje vreme. :blink:

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

kad pomenuste solomona, meni se srce cepalo svaki put kada bi taj balvan usao s klupe ili jos gore, cini mi se i zapocinjao utakmicu/e, a 1 djordje jovanovic sedi sa strane i gleda. kasnije to preraste u bes i nevericu kada ovaj mali udje par puta, da po gol i onda balvan opet dobije prednost.

 

djuka poslozio do moga.

 

no ako je za neku utehu, posto nisam gledao komsije do sinoc, sem u prethodnom derbiju, sve one price o miloju madjionicaru, te kako kidaju kako igraju i stasve, mogu da okace macku o rep. klasicna jsl ekipa i nista vise. da je retardinjo bio malo prisebniji u par situacija i da je umesto celavog miletica igrao misa tumbas mogli smo da ih izrutiniramo.

Link to comment

Nisi ih gledao u Evropi. Ono juce nije realna slika njihove snage. Odigrali su daleko ispod svog maksimuma, a mi mnogo blize istom. Mada, opet ponavljam(tm), mislim da smo sa Banbijem i Jankelom tu negde s njima.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
8 minutes ago, Nebojsa said:

kad pomenuste solomona, meni se srce cepalo svaki put kada bi taj balvan usao s klupe ili jos gore, cini mi se i zapocinjao utakmicu/e, a 1 djordje jovanovic sedi sa strane i gleda. kasnije to preraste u bes i nevericu kada ovaj mali udje par puta, da po gol i onda balvan opet dobije prednost.

 

djuka poslozio do moga.

 

no ako je za neku utehu, posto nisam gledao komsije do sinoc, sem u prethodnom derbiju, sve one price o miloju madjionicaru, te kako kidaju kako igraju i stasve, mogu da okace macku o rep. klasicna jsl ekipa i nista vise. da je retardinjo bio malo prisebniji u par situacija i da je umesto celavog miletica igrao misa tumbas mogli smo da ih izrutiniramo.

 

E jbg sad, kad nas sad posete drugari sa tamosnjegtm topika, bice zeznuto odbraniti se. :fantom: Nisam primetio da bilo ko prica o Miloju kao trenerskoj madjiji, vec kao liku koji je za SLS standarde stvorio odlicno disciplinovanu i vrlo homogenu ekipu.

 

edit: krenulo...

Edited by Toni Sumaher
Link to comment
3 minutes ago, Toni Sumaher said:

 

E jbg sad, kad nas sad posete drugari sa tamosnjegtm topika, bice zeznuto odbraniti se. :fantom:

 

edit: krenulo...

 

Inače, uvek sam najbolje obožavao ovaj tip navijačke solidarnosti, nije problem što je čovek epohalno odvalio, nego što će sad da komentarišu oni sa tamošnjih™ topika.

Link to comment
11 minutes ago, ljakse said:

 

Inače, uvek sam najbolje obožavao ovaj tip navijačke solidarnosti, nije problem što je čovek epohalno odvalio, nego što će sad da komentarišu oni sa tamošnjih™ topika.

 

Nema tog lepka u koji se ti ne bi upecao.... :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...