Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

3 minutes ago, ljakse said:

Pa da, prateći tvoj obrazac procenjivanja kvaliteta.

ne, nego prateći tvoj obrazac. ja se samo nadovezujem jer vidim da se šališ, pa reko da nastavim malo sa šalom. naći ćemo nekoga i ko je napredak pobedio.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Just now, Toni Sumaher said:

Meni se cini da ste malo preterali sa potenciranjem kvaliteta ekipa iz grupe.

 

očigledno nisu gledali skenderbega pa misle da su to tamo neki planinari sa prokletija. ne shvataju koliko je to čvrsta ekipa kojoj je često izuzetno teško dati gol. 

Link to comment
2 minutes ago, BlackGeorge said:

ne, nego prateći tvoj obrazac. ja se samo nadovezujem jer vidim da se šališ, pa reko da nastavim malo sa šalom. naći ćemo nekoga i ko je napredak pobedio.

 

Pa ne šalim se. Koliko sam ispratio do sad, ti imaš običaj da navodiš ko je koga dobio/izbacio u međusobnim mečevima (kao ono YB je izgubio od ovog toliko i toliko, ovog su odrali oni toliko i toliko, dakle kurac su, sve potkrepljeno YT klipovima). Ja kažem da su to trenuci u pitanju, i da ne može tako da se gleda. Gledaš celu sezonu, ligu odakle potiče ekipa i sve to.

Link to comment
Just now, ljakse said:

 

Pa ne šalim se. Koliko sam ispratio do sad, ti imaš običaj da navodiš ko je koga dobio/izbacio u međusobnim mečevima (kao ono YB je izgubio od ovog toliko i toliko, ovog su odrali oni toliko i toliko, dakle kurac su, sve potkrepljeno YT klipovima). Ja kažem da su to trenuci u pitanju, i da ne može tako da se gleda. Gledaš celu sezonu, ligu odakle potiče ekipa i sve to.

oko kelna i skenderbega pričam samo na osnovu onoga što sam gledao te dve ekipe i ništa više. keln sam gledao 2,5 utakmice, skenderbega 3. stojim i dalje iza toga da je skenderbeg bolja ekipa od kelna na osnovu toga što sam video. njihov dvomeč bi se po meni završio sa 0-0 i 1-0 za skenderbega.

Link to comment
1 minute ago, BlackGeorge said:

oko kelna i skenderbega pričam samo na osnovu onoga što sam gledao te dve ekipe i ništa više. keln sam gledao 2,5 utakmice, skenderbega 3. stojim i dalje iza toga da je skenderbeg bolja ekipa od kelna na osnovu toga što sam video. njihov dvomeč bi se po meni završio sa 0-0 i 1-0 za skenderbega.

 

Upravo o tome i pričam. Eno ti od sinoć, Nebojša je Zvezdu gledao samo u dva derbija ove sezone, i na osnovu toga zaključio da je klasična jsl ekipa i da Miloe nije ništa specijalno, klasičan domaći trener.

Link to comment
6 minutes ago, ljakse said:

 

Pa ne šalim se. Koliko sam ispratio do sad, ti imaš običaj da navodiš ko je koga dobio/izbacio u međusobnim mečevima (kao ono YB je izgubio od ovog toliko i toliko, ovog su odrali oni toliko i toliko, dakle kurac su, sve potkrepljeno YT klipovima). Ja kažem da su to trenuci u pitanju, i da ne može tako da se gleda. Gledaš celu sezonu, ligu odakle potiče ekipa i sve to.

 

Pa eto, mi smo pre dve godine izvukli ekipe iz Spanije, Nemacke i Holandije i samo sopstvenim glupostima nismo prosli dalje, a tvrdim da smo sada imali igracki zahtevniju grupu.

 

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Super. Eto razumeli smo se.

 

Aha, ipak nismo. Ti smatraš da sam neki šupljoglavac koji na osnovu tri odgledane utakmice obe ekipe izvlači pogrešne zaključke, dok si ti popio svu pamet sveta i sve znaš? Bravo za tebe! 

Edited by BlackGeorge
Link to comment
12 minutes ago, BlackGeorge said:

oko kelna i skenderbega pričam samo na osnovu onoga što sam gledao te dve ekipe i ništa više. keln sam gledao 2,5 utakmice, skenderbega 3. stojim i dalje iza toga da je skenderbeg bolja ekipa od kelna na osnovu toga što sam video. njihov dvomeč bi se po meni završio sa 0-0 i 1-0 za skenderbega.

 

Ja gledao skenderbeg 2 puta protiv partizana i napredak 2 puta protiv vecitih. na osnovu vidjenog, po meni bi se njihov dvomec zavrsio sa 0-0 i 2-0 za krusevljane.

Link to comment
Just now, FPLS said:

 

Ja gledao skenderbeg 2 puta protiv partizana i napredak 2 puta protiv vecitih. na osnovu vidjenog, po meni bi se njihov dvomec zavrsio sa 0-0 i 2-0 za krusevljane.

ok, tvoje mišljenje, sa kojim se apsolutno ne slažem.

Link to comment

taj skenderbeg je izbacio dinamo a pre njih moćni kairat, koga se komšinica dobro seća, taj skenderbeg je već pre dve godine igrao grupu le i tamo tukao sporting 3:0, nisu to baš indijanci ranga napretka :happy:

Link to comment
1 minute ago, gone fishing said:

taj skenderbeg je izbacio dinamo a pre njih moćni kairat, koga se komšinica dobro seća, taj skenderbeg je već pre dve godine igrao grupu le i tamo tukao sporting 3:0, nisu to baš indijanci ranga napretka :happy:

 

Čekaj malo, hoćeš da kažeš da Napredak ne bi razbio Mančester Junajted pod Bagdalom sa 3 - 0? Ma daaaajjj

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...