Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

6 minutes ago, BlackGeorge said:

Kada već pričam o prelaznom roku, evo igrača koje ne bih pustio iz Partizana. Taj spisak je mnogo kraći od spiska igrača kojima bih tražio uhlebljenje:

 

Stojković

Everton

Tawamba

Tošić

Janković

Pantić

Ožegović 

Jovanović

Mitrović

ćelavi Miletić (na poziciju bek)

 

 

pa kako to zamiljaš poslovanje kluba, ako prodaješ samo one koji nisu zadovoljili?

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

2 minutes ago, Toni Sumaher said:

 

Pa, niste vi mnogo losije odigrali derbi nego tekmu sa Kelnom, recimo. Pad u Zvezdinoj formi bio je evidentan, Krsticic, Srnic i Donald ostali su bez goriva i delovali dosta bezopasno. Mislim da sam posle Krasnodara i napisao da Zvezda ne moze dodatno da podigne nivo igre sem dodatne discipline, koja vas je i odrzala u grupi kad je stala Kangina kreacija. Mislim, Zvezda ima odlicnu organizaciju igre da pokida svaki slabiji tim, ali ce vrlo tesko da razbije ekipu koja joj je blizu po kvalitetu.

 

Kako to? Igrali smo protiv bundesligaša kojem je trebala pobeda, i napravili su nam evt dve polušanse na celoj tekmi. Za razliku od ovog derbija, gde nam je neviđeno duvalo pozadi.

 

Pritom, ne govorim ja o poređenju individualnih igrača, nego o igri cele ekipe. Uporedi naše stajanje na terenu u Evropi, sa vašim poluvremenima npr protiv Kijeva i Olimpijakosa, ili Videoton ovde, da ne pominjem domaću ligu. Nama se nisu dešavali takvi raspadi, a to je do trenera. Realno, imali ste slabije protivnike, plus neke tekme rešavali čisto na ludilo ili individualne poteze igrača.

Link to comment
12 minutes ago, levi said:

 

pa kako to zamiljaš poslovanje kluba, ako prodaješ samo one koji nisu zadovoljili?

 

Pa znaš kako, zaradili su oni dosta para od evrope, a još više od transfera od početka 2017.g. od prodaje Milenkovića i Vlahovića Fiorentini, zaključno sa Đurđevićem u Olimpijakos, tako da je smešna bilo kakva priča o prodaji jer se "mora".

 

Ivicu čeka zadatak da: vrati u matične klubove sa pozajmice solomona i antonova (ako može), prodati nekako Kljajića, Jovičića, Vulićevića, Ćirkovića, El Monira, kosatog Miletića, Đuričkovića, Radina, Marjanovića, Jevtovića, Sume (šteta što se Kosović povredio pa ne možemo i njega). Uz prodaju makar četvorice nabrojanih plus Tawamba za par miliona,možeš dovesti nekoliko solidnih igrača.

Jebi ga, Ivica je mnogo gomilao bekapova i igrača kao za prvih 11 a jedva su za bekap.
Sad kada imaju love - neka se dokažu kako se sprema i čisti ekipa. 

 

Ah daaaaa da ne zaboravimo da im je kapnula dobra lova i od onog pijanice Gogue.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
8 minutes ago, ljakse said:

 

Kako to? Igrali smo protiv bundesligaša kojem je trebala pobeda, i napravili su nam evt dve polušanse na celoj tekmi. Za razliku od ovog derbija, gde nam je neviđeno duvalo pozadi.

 

Pritom, ne govorim ja o poređenju individualnih igrača, nego o igri cele ekipe. Uporedi naše stajanje na terenu u Evropi, sa vašim poluvremenima npr protiv Kijeva i Olimpijakosa, ili Videoton ovde, da ne pominjem domaću ligu. Nama se nisu dešavali takvi raspadi, a to je do trenera. Realno, imali ste slabije protivnike, plus neke tekme rešavali čisto na ludilo ili individualne poteze igrača.

 

Pa, nije samo do vas, vec i do protivnika. Nisam bas primetio da je Keln ozbiljnija ekipa od Partizana.

 

Oko drugog pasusa skoro nemam primedbi, uostalom, pisao sam na slican nacin  o svakom nasem raspadu u Evropi. Raspadi jesu uglavnom do Teche, ali i do pogresnog prelaznog roka, gde su Vazura i Ivica opet mislili da prodju na foru, uspelo im je nekako u Evropi, ali ovog puta je Zvezda bila daleko ozbiljnija nego prosle godine. To je pre svega posledica Milojevog zahteva Terzi da mu ne pada na pamet da prihvati klupu, ukoliko mu ne dovedu odredjene igrace ili barem odredjeni tip igraca. Terza, stagod mislio o njemu, odradio je posao kako treba. Sto se tice slabosti protivnika, nisam bas ubedjen da je drugi tim Arsenala pojacan klincima, ovakakv Keln i BATE u prilicnom padu jaci paket od naseg u grupi. A nisam siguran ni da je Sparta bolja od Videotona koji je izbacio Bordo. Ono sto Zvezdin uspeh u Evropi cini nesto vecim od naseg je Krasnodar, jer ste izbacili igracki dosta bolju ekipu.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

realan odnos ova dva tima su njihovi međusobni susreti ove jeseni. da su kojim slučajem igrali u nekom evropskom kupu na ispadanje prošli bi zbog gola u gostima. taman za toliko je zvezda bila bolja ove jeseni. sve ostalo je medijski hajp

 

 

@toni

ili skenderbeg koji je izbacio dinamo z. 

 

Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

realan odnos ova dva tima su njihovi međusobni susreti ove jeseni. da su kojim slučajem igrali u nekom evropskom kupu na ispadanje prošli bi zbog gola u gostima. taman za toliko je zvezda bila bolja ove jeseni. sve ostalo je medijski hajp

 

 

@toni

ili skenderbeg koji je izbacio dinamo z. 

 

 

Dinamo je tu cak i najmanji plen. Albanci su igracki demontirali i YB i Kijev kod kuce, mi smo recimo bili blizi pobedi na gostovanju njima. Nas najveci uspeh je izbacivanje YB, uz malo srece.

Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

realan odnos ova dva tima su njihovi međusobni susreti ove jeseni. da su kojim slučajem igrali u nekom evropskom kupu na ispadanje prošli bi zbog gola u gostima. taman za toliko je zvezda bila bolja ove jeseni. sve ostalo je medijski hajp

 

 

@toni
ili skenderbeg koji je izbacio dinamo z. 

 

 Ili pobedio Dinamo Kijev od kojih mi nismo uspeli ni bod da otkinemo. Skenderbeg je za Keln - Barselona, bez preterivanja.

Link to comment
2 minutes ago, Toni Sumaher said:

 

Pa, nije samo do vas, vec i do protivnika. Nisam bas primetio da je Keln ozbiljnija ekipa od Partizana.

 

Oko drugog pasusa skoro nemam primedbi, uostalom, pisao sam na slican nacin  o svakom nasem raspadu u Evropi. Raspadi jesu uglavnom do Teche, ali i do pogresnog prelaznog roka, gde su Vazura i Ivica opet mislili da prodju na foru, uspelo im je nekako u Evropi, ali ovog puta je Zvezda bila daleko ozbiljnija nego prosle godine. To je pre svega posledica Milojevog zahteva Terzi da mu ne pada na pamet da prihvati klupu, ukoliko mu ne dovedu odredjene igrace ili barem odredjeni tip igraca. Terza, stagod mislio o njemu, odradio je posao kako treba. Sto se tice slabosti protivnika, nisam bas ubedjen da je drugi tim Arsenala pojacan klincima, ovakakv Keln i BATE u prilicnom padu jaci paket od naseg u grupi. A nisam siguran ni da je Sparta bolja od Videotona koji je izbacio Bordo. Ono sto Zvezdin uspeh u Evropi cini nesto vecim od naseg je Krasnodar, jer ste izbacili igracki dosta bolju ekipu.

 

Jbga, drugi tim Arsenala je realno svemir za našu ligu, Bate je redovan učesnik grupnih faza, nešto u rangu Kijeva. Krasnodar je pravi primer za ono o čemu pričam, ono kad su nas otvorili tamo, ja sam očekivao petardu, a mi smo stisli i dali dva gola, dvaput se vraćali u igru. U revanšu isto, da im sudija nije poklonio onaj penal, rutinski bi završili tekmu.

 

Opet kažem, trener pravi razliku, i to trener za koga ne mogu da verujem da se pojavio u srpskom fudbalu, čovek je prvo isterao svoju priču što se tiče pojačanja, zatim napravio ekipu od polugovana za mega kratko vreme (stvar na koju se obično vade domaći batađoristi, kako nemaju vremena za uigravanje), uspeo da odreaguje na povrede i menjanje planova, usadio majndset da nema padanja kad je gusto i kad te otvore, i na kraju krajeva, napravio ekipu koji će teško i dobiti i razbiti i mnogo jače ekipe, i to od luzerskog raspalog indijanskog kluba, za nekoliko meseci, malo li je?

I onda se pojavi forumaš koji ga nazove klasičnim jsl trenerom na osnovu dve odgledane tekme u domaćem prvenstvu :D Brate...

Link to comment
6 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

realan odnos ova dva tima su njihovi međusobni susreti ove jeseni. da su kojim slučajem igrali u nekom evropskom kupu na ispadanje prošli bi zbog gola u gostima. taman za toliko je zvezda bila bolja ove jeseni. sve ostalo je medijski hajp

 

 

 

au

Link to comment
2 minutes ago, ljakse said:

 

Jbga, drugi tim Arsenala je realno svemir za našu ligu, Bate je redovan učesnik grupnih faza, nešto u rangu Kijeva. Krasnodar je pravi primer za ono o čemu pričam, ono kad su nas otvorili tamo, ja sam očekivao petardu, a mi smo stisli i dali dva gola, dvaput se vraćali u igru. U revanšu isto, da im sudija nije poklonio onaj penal, rutinski bi završili tekmu.

 

Opet kažem, trener pravi razliku, i to trener za koga ne mogu da verujem da se pojavio u srpskom fudbalu, čovek je prvo isterao svoju priču što se tiče pojačanja, zatim napravio ekipu od polugovana za mega kratko vreme (stvar na koju se obično vade domaći batađoristi, kako nemaju vremena za uigravanje), uspeo da odreaguje na povrede i menjanje planova, usadio majndset da nema padanja kad je gusto i kad te otvore, i na kraju krajeva, napravio ekipu koji će teško i dobiti i razbiti i mnogo jače ekipe, i to od luzerskog raspalog indijanskog kluba, za nekoliko meseci, malo li je?

I onda se pojavi forumaš koji ga nazove klasičnim jsl trenerom na osnovu dve odgledane tekme u domaćem prvenstvu :D Brate...

 

Pa sad, tesko bi ta ekipa Arsenala igrala sa Kijevom. BATE je los ove sezone, pogledaj od koga su ispali iz LS, slobodno mogu da kazem prilicno slabiji od pre dve sezone kada su nas izbacili.

 

Oko Miloja nema spora, mene stvarno nije uopste zacudilo sve ovo, jer sam ga pratio u Cuki i Panioniosu, videlo se da pametno gradi karijeru. Pokazao je takticku zrelost, menjao formacije, nekada cak i mesta igracima u timu (posebno krilima), protiv Kelna je bukvalno sam resio utakmicu idejom sa Krsticicem i Rodicem. Najveca Zvezdina prednost je stvaranje odlicne atmosfere i podizanje visokog nivoa samopouzdanja i to se nece ispumpati sve i da napravite ozbiljnije greske oko prelaznog roka. Trener vam je dobar psiholog, vidi se da kapira svakog igraca u timu i da lako pegla svaku glupost (poput Kangine u Londonu). Ne mislim da je neki genijalac, ali vredan i savestan mimo nasih ustaljenih standarda, to svakako.

Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

šta au? ni u rupi ni kod nas ja nisam video tu surovu dominaciju o kojoj pričate

 

Izlizao sam tastaturu pišući o kompletnoj polusezoni, a ti i dalje drviš o dva derbija, koji su vrlo specifične tekme, i na kraju krajeva samo dve tekme od po 40 odigranih u svim takmičenjima. Eno imao je skoro Beowl finu opservaciju o svemu ovome, a on je objektivni grobar, ja nemam nameru da se raspravljam na ovom klinačkom nivou, sa medijskim hajpovima, maderašima™ i sličnim Ilija Čvorović argumentima.

Link to comment
1 minute ago, Toni Sumaher said:

 

Ne mislim da je neki genijalac, ali vredan i savestan mimo nasih ustaljenih standarda, to svakako.

 

Ma meni je on nestvaran gledajući domaći fudbal u poslednjih 25 godina. Imaj u vidu da mi, za razliku od vas, nismo imali nikakav kontinuitet u tom periodu, da smo raspali zatrovani bivši gigant sa luzerskim mentalitetom, i onda ti dođe nepoznat lik koji sve to promeni u par meseci, do maltene rutinskog prolaska u proleće u Evropi, što je ozbiljan zadatak i za mnogo ozbiljnije i organizovanije evropske klubove. Šteta je što će uskoro da ode i time nas vratiti u staro blato.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...