Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

Nas trener techa u idealnom sastavu Valensije svih vremena. 

 

Inace jako dobar intervju, moram da priznam da me je dosta pozitivno iznenadio od kada je dosao i da mi jako prija ta pristojnost u njegovim obracanjima

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Samo da konstatujem da mi se bas dopalo kako je sumu opisao djukic. Pravi elaborat.

E sad, veliko je pitanje sta dalje sa njim. On je u proslim klubovima pokazivao nedisciplinu i smatra da se ceo svet vrti oko njega. Tesko ce se on navici da mora da obuce radnicki kombinezon, ali treba neko da mu skrene paznju da nije ni pola Leonarda recimo sto se tice kvaliteta. A isti taj Leonardo takodje nije prosao pripreme kao i sada Suma.

Jankovic, koga sam cesto zestoko kritikovao, je trenutno za njega maradona.

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment
9 minutes ago, BlackGeorge said:

Samo da konstatujem da mi se bas dopalo kako je sumu opisao djukic. Pravi elaborat.

E sad, veliko je pitanje sta dalje sa njim. On je u proslim klubovima pokazivao nedisciplinu i smatra da se ceo svet vrti oko njega. Tesko ce se on navici da mora da obuce radnicki kombinezon, ali treba neko da mu skrene paznju da nije ni pola Leonarda recimo sto se tice kvaliteta. A isti taj Leonardo takodje nije prosao pripreme kao i sada Suma.

Jankovic, koga sam cesto zestoko kritikovao, je trenutno za njega maradona.

 

 

Pozdravljam radni kombinezon za Sumu, samo za ozbiljniji napredak morace da ga nosi u ustanovi ovakvog tipa

 

Quote

Kruševac: Sivi dom pomaže posrnulim

U Vaspitno-popravnom domu, koji prima fudbalske i druge delinkvente već 65 godina. Skinute žice i rešetke. Podignut novi paviljon za odrastanje kažnjenih mladića i devojaka

:cool:

Link to comment
3 hours ago, El Patron said:

 

Sta je to Sasa Lukic pokazao u Partizanu? Otisao je za solidan novac, a za to su zasluzni po meni i Miha i Ramadani. 

 

Pokazao je neki talenat i potencijal. Sta je vise trebao da pokaze sa 19 godina.

 

Meni se cini da srpska skola ima problem da napravi svestranog veznog igraca. Ako neko zna s loptom odmah ga guraju suvise naprijed i igra neobavezno. Primjeri su Pantic i Grujic, ranije Ninkovic. Lukic je iznimka od tog pravila. Da je ostao i napredovao mozda bi danas bio glavni kreator ove ekipe i otisao na kraju sezone za daleko vece pare.

 

 

Link to comment
1 hour ago, reginald said:

 

Pokazao je neki talenat i potencijal. Sta je vise trebao da pokaze sa 19 godina.

 

Meni se cini da srpska skola ima problem da napravi svestranog veznog igraca. Ako neko zna s loptom odmah ga guraju suvise naprijed i igra neobavezno. Primjeri su Pantic i Grujic, ranije Ninkovic. Lukic je iznimka od tog pravila. Da je ostao i napredovao mozda bi danas bio glavni kreator ove ekipe i otisao na kraju sezone za daleko vece pare.

 

 

Hm... pa nicim me nije ubedio Sasa Lukic da je talenat i kapacitet. A uzete su pristojne pare za njega.

 

Videcemo mlade od proleca - Djerlek, Jovanovic, Bosnjak...

Link to comment
50 minutes ago, SNARC said:

 

Brat nas genijalac. 

 

Da na proleće pobedu protiv Plzena posvetimo bratu Mphou koji od treša sa otpada Soveta pravi robote.

Grobarski treš romantizam u najboljem izdanju.

Link to comment
 
Razlika je svakako znacajna izmedju sastava koji su igrali derbi, ali dodaj nama Banbija i CG Mesija i vama Radonju, i to je tu negde ako mene pitas

Пети или шести пут написано.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
 
 Ili pobedio Dinamo Kijev od kojih mi nismo uspeli ni bod da otkinemo. Skenderbeg je za Keln - Barselona, bez preterivanja.

[emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment

Келн јесте распад по резултатима, али по игри је класа изнад Скендербега.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...