Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

krivo mi za stojketa. ne znam zašto odlazi kad je već sa toliko motiva došao nazad. izgleda mu je cilj bio samo povratak u reprezentaciju...

 

šta nam je s onim malim ćelavim što je onom paradom spasao titulu prošle godine? kako li se zvaše... 

 

kljaju ja se nadam da nećemo videti opet mešu stativama. koji bi to hara kiri bio

Link to comment

meni je stojke bez konkurencije najbolji igrac u ovom timu, ubedljivo najvise doprineo u poslednjih 4-5 meseci i glavni razlog zasto ovaj sljam u upravi trenutno uziva u miru.

sto se mene tice - covek zasluzuje najvecu platu u ovom timu, a kapiram da je i sam verovatno trazio isto, a ovi sibicari i fudbalski diletanti iz uprave, nenaviknuti da placaju ikoga, kombinuju da prodju najjeftinije, posto im je trenutni cash flow sasvim pristojan za njihove pilicarske planove.

Link to comment
3 hours ago, Nebojsa said:

meni je stojke bez konkurencije najbolji igrac u ovom timu, ubedljivo najvise doprineo u poslednjih 4-5 meseci i glavni razlog zasto ovaj sljam u upravi trenutno uziva u miru.

sto se mene tice - covek zasluzuje najvecu platu u ovom timu, a kapiram da je i sam verovatno trazio isto, a ovi sibicari i fudbalski diletanti iz uprave, nenaviknuti da placaju ikoga, kombinuju da prodju najjeftinije, posto im je trenutni cash flow sasvim pristojan za njihove pilicarske planove.

+1

 

Čovek zaslužuje milion eura godišnje, sve pare koje su uterali u Evropi on im je lično zaradio

Link to comment
9 hours ago, levi said:

a ljutili ste se kad je Miloje to isto konstatovao još pre 3 meseca 

 

Mene vec ozbiljno cudi kako vitm ne razumetetm da je Miloje na toj konferenciji za stampu preko toga omalovazio uspeh Partizana u Evropi, ispizdeo jer mu se Djukicev tim 15 minuta ranije provukao u derbiju.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...