Jump to content
IGNORED

Sećanja na ETF


Aion

Recommended Posts

1 hour ago, namenski said:

Ja mislio da od prepricavanja o dogadjanjima u vojskama nema jacetm... :ph34r:

mi sa etfa uglavnom nismo ni isli u vojsku, a i ako jesmo onda u sro sto nije vojska. Tako da mi drugo i nemamo.

Link to comment

Ljudi sa strane koji nisu sa ETF ne shvataju količinu talenta i pameti koju je taj fakultet okupio na jednom mestu u zadnjih 70 godina. Da ne pričam o drugim školama i gimnazijama, on je npr iz moje generacije u Matematičkoj gimnaziji bi prvi izbor na upisu za najbolje učenike: Bandić, mali Mitrinović, Eraković, Grković... već probrana deca, dokazana na IMO i IPhO su dalje filtrirana, napravili su zapažene naučne i poslovne karijere. Dosta njih je upisalo paralelno fiziku ili matematiku na PMF-u, par njih je upisalo paralelno političke nauke i teologiju, tako dalje i tako redom. Ni jedan fakultet u Srbiji ne može da se meri sa tim. 

Edited by slow
  • Hvala 2
Link to comment
9 minutes ago, slow said:

Ljudi sa strane koji nisu sa ETF ne shvataju količinu talenta i pameti koju je taj fakultet okupio na jednom mestu u zadnjih 70 godina. Da ne pričam o drugim školama i gimnazijama, on je npr iz moje generacije u Matematičkoj gimnaziji bi prvi izbor na upisu za najbolje učenike: Bandić, mali Mitrinović, Eraković, Grković... već pobrana deca, dokazana na IMO i IPhO su dalje filtrirana, napravili su zapažene naučne i poslovne karijere. Dosta njih je upisalo paralelno fiziku ili matematiku na PMF-u, par njih je upisalo paralelno političke nauke i teologiju, tako dalje i tako redom. Ni jedan fakultet u Srbiji ne može da se meri sa tim. 

Sad  se prisećam rečenice mog kolege sa posla rodom iz Pirota, mi smo dolazili iz naših gimnazija  isto puni samopouzdanja, bilo je jednako i učesnika mat olimpijada, elem kaže on, dolazim na etf kao najbolji iz gimnazije i mislim, ma sve ću rasturiti a onda posle mesec dana shvatam, u jebo te  ovde ima i još puno pametnijih i boljih 

od mene :D Usput smo saznavali ko paralelmo studira još ponešto a sa godinama ko je dobar u nečemu skroz mimo etfa.

Možda sam ja po malo sentimentalna prema svojoj generaciji, omatorilo se :laugh:ali nije bilo surevnjivosti ni ljubomore  ni prema tim najboljima, mi smo se baš držali jedni drugih i u učenju i u druženju i verovali ili ne i posle toliko godina se srećemo jednom godišnje ko god uspe da dodje 

  • +1 4
Link to comment
2 minutes ago, Svarog said:

 

Koga imamo u velikoj masonskoj loži?

a to je tajno al imamo i izroda u obliku onog goveda  Orlića , on mi je u grupi 10 najnepodnošljivijih likova u  sadašnjij politici

  • +1 3
Link to comment
37 minutes ago, ljuttko said:

a to je tajno al imamo i izroda u obliku onog goveda  Orlića , on mi je u grupi 10 najnepodnošljivijih likova u  sadašnjij politici

+ Čučković.
+ Istok Pavlović

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
56 minutes ago, salerokada said:

+ Čučković.
+ Istok Pavlović

zaboravljam ove takoreći abitne, Čukoviću obrenovački narod nikad ne treba medjutim da zaboravi poplave ali se izgleda i  to desilo. Hvala na podsećanju. Nije tajna i sigurno etf tu nije izuzetak da je i otuda izašlo i ojha moralnih gnjida a i onih fah idiota, setala sam u dugačkom radnom veku svega iz svih generacija

  • +1 1
Link to comment

Ja znam Istoka od ranije, i isli smo u istu gimnaziju. Bio je vrlo ok, cak duhovit, bavio se muzikom, crtao stripove. Iz nekog razloga se bas secam da sam od njega presnimio album judgement night. Posle smo se razisli na visim godinama i nisam mu pratio potonju karijeru, vidim da se svi sprdaju s njim. Eto, kao klinac bio je ok.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...