Jump to content
IGNORED

Sećanja na ETF


Aion

Recommended Posts

5 minutes ago, bags said:

Je li ovde neko spominjao neke dve knjige od Dujmovica ili mene pucaju neki falshbackovi?

Narandzasta (crvena?) programski jezici i metode programiranje ce verovatno biti jedna od njih?

  • +1 2
Link to comment
Narandzasta (crvena?) programski jezici i metode programiranje ce verovatno biti jedna od njih?
to je bila osnovno sveto pismo za sve, vi ste posle mozda imali josh neka jevandjelja.

mislim da sam je sachuvala u poslednjem bacanju ofisa, mada realno ne znam shta ce mi ikad vishe...

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

Link to comment
45 minutes ago, gospa buba said:

to je bila osnovno sveto pismo za sve, vi ste posle mozda imali josh neka jevandjelja.

mislim da sam je sachuvala u poslednjem bacanju ofisa, mada realno ne znam shta ce mi ikad vishe...

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto
 

Da, jevandjelja su bila po bitnosti, opadajuce (iz glave): Silbersac baze, Milicev c++ i Aho, Seti, Ulman kompajleri. Laslove zbirke van konkurencije.

Link to comment
Da, jevandjelja su bila po bitnosti, opadajuce (iz glave): Silbersac baze, Milicev c++ i Aho, Seti, Ulman kompajleri. Laslove zbirke van konkurencije.
dobro to kad se psujemo. nashi nisu pisali knjige, znanje se prenosilo predanjem s kolena na koleno [emoji38]ol:

lazem. panta je imao odlichnu knjigu. i tjapkin, ali pisanu hijeroglifima :hihi:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto



  • Haha 1
Link to comment
18 hours ago, gospa buba said:

ja sam vrishtala na svoje ime isto pred nekom tablom i skakala i izashao isti taj pominjani mika markovic da me pita jel mi dobro emoji38.pngol:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto
 

:laugh: Ja sam skakala i igrala na hodniku sa mojim drugom pred kabinetom za elektroniku, meni i njemu je neka el. ostala kao poslednji ispit na nepoznat način( zvani odlaganje dok se može :) , drugi deo recimo pa je iz kabineta na taj topot i pevanje izašao pr. Branko Raković,   i pitao jesmo se to verili i jel velika ljubav kad se tako grlimo i igramo :D Raković je inače jedan od onih koji su i bukvalno život izgubili u Domovini jer mu je tamo pozlilo i preselio se s druge strane jednog lepog dana , nešto kasnije od pomenutog mog sećanja

Link to comment
15 hours ago, burekdzija said:

Da, jevandjelja su bila po bitnosti, opadajuce (iz glave): Silbersac baze, Milicev c++ i Aho, Seti, Ulman kompajleri. Laslove zbirke van konkurencije.

 

Meni bas zivo zanima kako izgledaju nase tehnicke knjige tj. da li su prevodi ili od nule pisane. Ovi kompajleri su recimo cuvena "Dragon book" i to se koristi svugde na svetu. Mi na TU Wien smo imali zelenu verziju. Deo mene ce uvek biti skenjan sto nisam bio na etf...

 

 

Link to comment
On 11.2.2023. at 23:04, peralozac said:

Moržov potpis po celoj dužini strane indeksa što je pt okačila me ponukao da proverim lični primerak i nije izuzetak, voleo čovek da se širi:

 

20230212001.thumb.jpg.6e051e93e8e031806b54830ea50a9826.jpg

 

Po razbarušenosti rame uz rame naravno 8roković:

 

20230212002.thumb.jpg.78b75217bad188f83b2a5893df49afdd.jpg

 

A evo i Avramovićeve krasnopis ćirilice što je pominje burekdzija:

 

20230212003.thumb.jpg.c473f32de2c41d38ace3ede13f937782.jpg

 

Imao je taj neki picopevac stav, ali i meni je ostao u lepom sećanju (programski jezici), fer je bodovao pismeni deo i normalno se ponašao na usmenom. Među studentima se pričalo da je radio Fonto nagradnu igru na Pinku što, ako je tačno, ide u prilog tezi da je bio "njihov".

 

 

Sticajem okolnosti, Teodosića poznajem još od ranih osamdesetih iz radio-kluba u potkrovlju ETF, oduvek me je zapanjivao njegov švrakopis na kartama kojima su se potvrđivale radio-amaterske veze.

Link to comment
29 minutes ago, ajgor said:

 

Sticajem okolnosti, Teodosića poznajem još od ranih osamdesetih iz radio-kluba u potkrovlju golubarniku ETF, oduvek me je zapanjivao njegov švrakopis na kartama kojima su se potvrđivale radio-amaterske veze.

 

Link to comment
3 hours ago, slow said:

 

Njegov odlazak sa ETF-a i iz zemlje zbog sukoba sa štetočinom Šešeljom je jedan od najvećih gubitaka. 

Da li možeš da napišeš nešto više o tome?  Hvala!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...