Jump to content
IGNORED

Sećanja na ETF


Aion

Recommended Posts

On 31.1.2023. at 8:29, Svarog said:

 

Lik me kvalitetno progonio iz svih mogućih laboratorija. Teže sam položio Električna Merenja (jer sam jedva stekao uslov zbog lab vežbi) nego one elektronike kasnije. Pa onda opet ista igranka na Osnovama Telekomunikacija

U moje vreme još nije bio asistent.

Definitivno najogavnije stvarenje s kojim sam imao dodira na ETF-u.

Link to comment

Ja ga znam poprilično dobro, čovek je težak mentol što se komunikacije i generalno odnosa sa ljudima tiče. Onaj ultra ambiciozni tip koji gazi po leševima ali je usput i iskompleksiran i bez harizme pa gazi i ljude koji mu ne stoje na putu čisto gušta radi. Sa druge strane, odnos prema poslu vrlo profesionalan, za klasu iznad ostalih asistenata u to vreme. Tada su skoro svi ti najbolji ionako palili preko, a i mi nenajbolji. Ne čudi me da se tako brzo probio. 

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment

Neka me neko ispravi ko radi u akademskim ustanovama, ali mislim da se 10 godina od odbrane doktorata do izbora za redovnog profesora ne viđa baš mnogo često.

 

Evo i snimka ovoga od pre neki dan.

 

 

Edited by vememah
Link to comment





Neka me neko ispravi ko radi u akademskim ustanovama, ali mislim da se 10 godina od odbrane doktorata do izbora za redovnog profesora ne viđa baš mnogo često.
 
Evo i snimka ovoga od pre neki dan.
 
 


ako ima dosta mesa oko doktorata, bira se odmah u docenta, 5 do vanrednog, 5 do redovonog, ali sve mora da ide super glatko i produktivno i da u svakoj instanci postoji upraznjena nisha. i naravno, da nemash neprijateljsko vece. pa i da je sve to ispunjeno, obichno se izdangubi do oko godunu dana po koraku na datume i adminstraciju. mladost je faktor koji se javlja kad se preskochi magistratura ili se preskochi neko zvanje (to jeste retko) ili se skrati period izmedju zvanja (ne voli vece ne voli ministarstvo). ali moze.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto



  • Hvala 1
Link to comment

predivno, lepo je shto se fino sve renderuje da se lepo uklopi etf u punoj duzini zgrade od kojih 2 do 14 kilometara, ne zna se tachno, a ptice pevaju i vrticka deca ciche u travi [emoji38]ol:

ko da ce idioti da gledaju, dvorishte veliko ko big mek u u zivotu isuse.gif
nego ne videh zavod za fiziku ni da ga ima ni da ga nema na slici shta ce biti s kucom unsure.gif







Link to comment

kao skroz arhitektonski nepismena mozda gresim, ali: zasto originalne zgrade mora da malo utonu*, kao zeleznicka stanica? ona, sirota, izgleda kao posle operacije skracivanja nogu. ono, kao, proporcija.

 

poz

Edited by le petit nicolas
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...