Jump to content
IGNORED

Sećanja na ETF


Aion

Recommended Posts

E ubi se trazeci neki link sa vice,rs gde opisuju studente BU kao potencijalne partnere, ukljucujuci i nas i nas nadaleko cuveni sharm. Glupo mi je da prepricavam sad, al' ako neko ume u Gugl bolje od mene, osevapice se da stavi taj link na ovu diskusiju.

deco, esmo se pozenili i poudali? jesmo. sad je kasno za vajs ^_^

Link to comment

deco, esmo se pozenili i poudali? jesmo. sad je kasno za vajs ^_^

Al kako te je momentalno napustio naucno istrazivacki duh kad se ukazala sansa da procitas sta plebs misli o Bramanima (a pogotovo Bramankama).  :lolol:   

Link to comment

Al kako te je momentalno napustio naucno istrazivacki duh kad se ukazala sansa da procitas sta plebs misli o Bramanima (a pogotovo Bramankama).  :lolol:   

ali shta misli plebs? :unsure:

 

ja sam mislela da se mi ovde zezamo, ne da lechimo izmishljene traume. plebsa :p

Link to comment

Evo vam apdejt dok cekate apdejt:

 

MUSKARCI:

 

 

 

Tehnički fakulteti

Ne nadaj se ako misliš da će momci sa šraf univerziteta zapravo umeti da urade nešto korisno po kući. Za to juri one sa srednjom etš. Ovi se dele na dve grupe: arhištrebere kraljeve svih štrebera, koje nećeš nikad ni upoznati sem ako ne studiraš to isto, jer se ne pojavljuju u javnosti usled prikucanosti za knjigu/ekran, i one što po ceo dan pikaju WoW i slično, njih možeš nahvatati na potezu KGB/KST/Underworld, ni oni ne vole mnogo de se udaljavaju od faksa. Nekada se to može pokazati kao isplativa investicija, jer oni koji završe se uglavnom posle kidaju od para. Dakle, hvatati pred kraj faksa, ne želiš 5-6 godina da slušaš o programskim jezicima/konstrukciji betonskog mosta/koji je najbolji način da se uradi rejd na toj i toj lokaciji Azerota. Kad jednom nađu ribu, jako su posvećeni (poneki i preterano), i sem ako nisu sumanuto ambiciozni karijeristi (a ima i takvih), obično su dobri muževi i očevi. Što se seksa tiče umeju da iznenade usled gore navedene posvećenosti.

Za šta su dobri: Da ti nabudže šamana na lvl 60 i sređuju komp za džabe, ne moraš čak ni da im daš.

 

ZENE:

 

 

TEHNICARKE

 

Imao sam sreću da studiram faks iz ove grupe i nesreću da svaki dan sebe pitam šta mi je trebalo da upišem faks gde je u grupi najbolja riba ujedno i najgora riba. JER JE JEDINA. Tehnički fakulteti su mahom vojne ustanove gde dobru ribu ne možeš naći ni gajger-milerovim brojačem. Ako se kojim slučajem i nađe vrhunski komad, ona:

 

a) je u vezi od 250 godina i na prevaru gleda kao Nenad Čanak na čorbaluk nesoljenog brokolija

b) kad traži pomoć u vezi sa grafičkim radom, ne misli na tri sata jebačine, već isključivo na pomoć u vezi sa prokletim grafičkim radom

c) je iz Čačka

Ok, malo hiperbolišem, nije baš toliko očajna situacija, ali nije ni daleko od iste. U suštini, ove ribe mogu da budu ok, iz razloga što recimo imaju drugarice sasvim pristojnog izgleda i nepristojog (ali totalno poželjnog) ponašanja, i brate, kad im kažeš „Milena, aj izađi jedno sat i po na sneg, želim da silujem tvoju cimerku u pupak“ neće praviti problem već će totalno inženjerski izvršiti zadati input.

Za šta su dobre: nikad se ne zna kad će da ti se sjebe virbla na kadI
 

Link to comment

nije istina :lolol:

 

mada, realno, obe trudnoce sam provela ispod stola preshrafljujuci neku konfiguraciju, u doba dok sam josh umela sama da slozim neshto kompjutera :rolf:

 

sad hvala gospodu ne znam vishe nishta od toga -_-

 

 

ali da, devojke iz arilja i momci iz zrendze su moji favoriti zauvek :lolol:

Edited by gospa buba
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...