Jump to content
IGNORED

Sećanja na ETF


Aion

Recommended Posts

vidi, snaja koja dodje u takvu familiju, ako i sama nije mali robot sa etefa, moze samo harikiri da izvrsi pre porodicnog rucka/vecere. 

sad me vuces za jezik... Nije snaja nego zet.. Tj. ex-zet... Iako je etf - nije se uklopio..

Link to comment

mislim bash da ne. ako je pametna da im skapira mehanizam, zena ce da bude kraljica :D

 

a to nije neki spektakl mehanizam ^_^

prisustvovao sam takvim ruckovima par puta  i LOOK AT ME! LOOK AT ME! predstava postaje dosadna kad se gleda treci put. A oni je gledaju stalno. 

Edited by ObiW
Link to comment

prisustvovao sam takvim ruckovima par puta  i LOOK AT ME! LOOK AT ME! predstava postaje dosadna kad se gleda treci put. A oni je gledaju stalno. 

onda moramo dizajnirati optimalni omjer slepe ljubavi i chistog interesa ^_^

  • Wub 1
Link to comment

Ne moramo. Poenta je da nemamo pojma kolko smo autisticni, i koliko to nervira spoljni svet. A tek kad smo u gomili...

ama imamo pojma. samo je pitanje ko mora josh i da prostire vesh i skuva ruchak, tokom chega moze da se opusti ne uzivajuci u svojoj velichini :D

 

a u gomili smo carevi, dosadni ko i svi drugi ^_^

 

 

najgrdje je kad se eteefvac u nekim godinama prepali npr na vina ili tako neke fensi stvari :isuse:

Edited by gospa buba
Link to comment

vidim da si puna razumevanja za ljude koji ne planiraju da svoj posao zaljubljeno rade do groba, a mozda i dalje.   :lolol:

ja sam puna razumevanja za sve ljude, osim ako me ne lazu u ochi ili mi mecu shape u novchanik ili oba -_-

 

ja perosnalno ne nameravam nishta da radim do groba. figurativno. osim ako me grob ne pretekne, bukvalno ^_^

 

 

mislim, da se razumemo, ja nas bash volim i skroz smo mi slatki. kao neka sekta. samo su nam moci regrutovanja drastichno ogranichene, a i ne obecavamo bogznashta u tom smislu, osim krvi znoja i posledichnog samnoobozavanja :lolol:

tim pre shto sam privatno uspela da zaigram za 1 drugi klub i izrodim (izgleda) drushtvenjake, za razliku od ove muchene majke kojoj dete oce da se otme u cernovce  :P

Edited by gospa buba
Link to comment

 

tim pre shto sam privatno uspela da zaigram za 1 drugi klub i izrodim (izgleda) drushtvenjake, za razliku od ove muchene majke kojoj dete oce da se otme u cernovce  :P

diverzifikacija je majka Mara. Moji idoli su par etef robota koji su ukrstanjem izrodili studenta medicine.  :s_w:

Link to comment

diverzifikacija je majka Mara. Moji idoli su par etef robota koji su ukrstanjem izrodili studenta medicine.  :s_w:

poznajem mnoshtvo parova etf robota, izrodili su, pa, razne :lolol:

 

ono shto mi se dopada kod nashih je shto, bar ovi moji, oce dosta da puste decu da izaberu sama, pa chak i ludosti (moj momak to zove "neambiciozni roditelji" :lolol:), ali mislim da to vishe ima veze sa socijalnim statusom/sigurnoshcu nego sa esnafom :unsure:

 

pa tako izrode paleontologa ili nekg tako ludaka umetnika ^_^

 

 

 

edip. glede medicinara, etfovac nema boljeg prijatelja sa druge planete od hirurga. provereno isti mehanizam :lolol:

Edited by gospa buba
Link to comment

poznajem mnoshtvo parova etf robota, izrodili su, pa, razne :lolol:

 

ono shto mi se dopada kod nashih je shto, bar ovi moji, oce dosta da puste decu da izaberu sama, pa chak i ludosti (moj momak to zove "neambiciozni roditelji" :lolol:), ali mislim da to vishe ima veze sa socijalnim statusom/sigurnoshcu nego sa esnafom :unsure:

 

pa tako izrode paleontologa ili nekg tako ludaka umetnika ^_^

 

 

 

edip. glede medicinara, etfovac nema boljeg prijatelja sa druge planete od hirurga. provereno isti mehanizam :lolol:

xexe, uspeli ste da me nasmejete sa par poslednjih postova apropo etf robota i potomstva jer je u mojoj generaciji, jednoj od prvih u kojoj je bilo oko 30 žena na elektronici pa time i posledično više mogućnosti za  robotsko uparivanje, daklem , potomstvo se većini otelo :D

prvi slučaj je bila jedno šašavo mlado žensko biće koje je posle traumatične gimnazije koju je jedva završilo  reklo da upisuje filozofiju. Pa je za maturski bio neki esej i njena keva nam na poslu kaže, dobila je  i neku nagradu a da ja i otac joj  nemamo pojma  o čemu je pisala :D Za prijemni je bila ubedjena da je ćera prepisala nekako jer kako bi drugačije bila u vrhu liste na budžetu. I   tako do kraja školovanja  mislim da već sprema dete i doktorat. Uglavnom imamo psihologe, ekonomiste , marketing  gurue , muzičare, sociologe, lekare, manekenke , ...medju decama a  obarotno, inženjeri i to dobri  su postali neki što im majke i danas mrze Caju :D

Ja to zovem kruženje gena u prirodi , bilo bi dosadno da su svi ostali u istom ciklusu.   

  • +1 1
Link to comment

Poznata pojava zabelezena u narodu kao regression to the mean :fantom:

 

Sad sam video na nekom topiku kako opanjkavaju lekare, pa kazu "au kako su uobrazeni sto su zavrsili medicinu, niko nije kao oni, .." i onda nabrajaju razne fakultete i ukljuce i nas :ss1: u te sto ne misle da su uhvatili boga za testis time sto su ga zavrsili  :lolol: . Kakvo nepoznavanje materije, qq...   :isuse:

Edited by ObiW
Link to comment

Sad sam video na nekom topiku kako opanjkavaju lekare, pa kazu "au kako su uobrazeni sto su zavrsili medicinu, niko nije kao oni, .." i onda nabrajaju razne fakultete i ukljuce i nas :ss1: u te sto ne misle da su uhvatili boga za testis time sto su ga zavrsili  :lolol: . Kakvo nepoznavanje materije, qq...   :isuse:

mi smo sharmantni.

i svima je poznato da ne mozemo ubit choveka, tj vrlo retko to chinimo.

poshto zice obichno povezuju majstori ^_^

Link to comment

mi smo sharmantni.

 

 

E ubi se trazeci neki link sa vice,rs gde opisuju studente BU kao potencijalne partnere, ukljucujuci i nas i nas nadaleko cuveni sharm. Glupo mi je da prepricavam sad, al' ako neko ume u Gugl bolje od mene, osevapice se da stavi taj link na ovu diskusiju.

Edited by ObiW
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...