Jump to content
IGNORED

Sećanja na ETF


Aion

Recommended Posts

Ja sam učestvovao u uvodjenju sapa u lokalnu samoupravu. Užas božiji pola stvari nisu umeli da implementiraju a vala ni sa druge strane ovi da objasne. Pakao

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Zavisi ko je implementirao... Koja firma je u pitanju, može i na pm...

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment

E da me ..... ne znam. Grad Beograd je u pitanju…

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Raspitaću se... Vama je CRM modul implementiran, pretpostavljam?

 

To je budževina, taj modul nije predviđen za javne uprave, ali ga na ovom tržištu implementiraju tako, i onda ima jako puno problema... Zašto se to radi tako, valjda ti je jasno...

 

SAP WB je nosilac projekta, to je ćerka pravog SAPa, oni obično uzmu nekog podizvođača, koji se nigde ne spominje... Pitaću od nedelje ko je radio, jer u Srbiji nema niko koj je baš dobar sa CRMom, i sve projkte koji su važni radi jedan slovenac sa ekipom, ili se dovlače nemci da rade...

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment

Nije valjda da nisi znala :o

pa nisam, josh od kad je onomad u amerikama organizovano javno pogubljenje 2 miliona kobol programera :cry: ^_^

 

a i nije, ono, da bash pratim scenu, moja programerska prava i obaveze jesu skoro svakodnevni, ali istovremeno i vrlo za lokalnu upotrebu :unsure:

 

shto ce reci, ne mora da bude brzo, ne mora da bude lepo, samo da izadju zdruge strane brojevi koji su spojivi sa prirodom i razumom.

Edited by gospa buba
Link to comment

pa nisam, josh od kad je onomad u amerikama organizovano javno pogubljenje 2 miliona kobol programera :cry: ^_^

 

a i nije, ono, da bash pratim scenu, moja programerska prava i obaveze jesu skoro svakodnevni, ali istovremeno i vrlo za lokalnu upotrebu :unsure:

 

shto ce reci, ne mora da bude brzo, ne mora da bude lepo, samo da izadju zdruge strane brojevi koji su spojivi sa prirodom i razumom.

Knjigu da procitas od Tasica i svako jutro da se molish usrdno Svetom Duji ETFovskom... Mozes i svako vece. Jedno 2-3 meseca.

Link to comment

Knjigu da procitas od Tasica i svako jutro da se molish usrdno Svetom Duji ETFovskom... Mozes i svako vece. Jedno 2-3 meseca.

pa imam ja i knjigu svetog duje eteefovskog, shta ce mi tasic ^_^

 

ko je sad pa tasic :blink:

Edited by gospa buba
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...