Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Ne....više mislim da je bilo "Ameri, sad vi malo kusajte zapršku".

 

ee, ali ono sto se olako zaboravlja, nije zaprska samo za amere. svi smo deo iste danas. nema vise: 'nek komsiji crkne krava' - davno proslo vreme. jer kolektivno se davimo u istom. pa nam izbor debilka kao sto je tramp ne ide ni malo u prilog. cak ni onima koji mrze nato & klintona. izvini ali je cinjenica. 

Link to comment

ee, ali ono sto se olako zaboravlja, nije zaprska samo za amere. svi smo deo iste danas. nema vise: 'nek komsiji crkne krava' - davno proslo vreme. jer kolektivno se davimo u istom. pa nam izbor debilka kao sto je tramp ne ide ni malo u prilog. cak ni onima koji mrze nato & klintona. izvini ali je cinjenica. 

 

e to je ono što se olako precenjuje. pitanje je da li je ostatku sveta značajno lošije pod trampom nego pod holari/obamom i sl.

 

 

da ne bude zabune, svakako smatram da majmun za tenkom treba da napusti tenk i da dođe neko bar iole normalan

 

Link to comment

e to je ono što se olako precenjuje. pitanje je da li je ostatku sveta značajno lošije pod trampom nego pod holari/obamom i sl.

 

 

da ne bude zabune, svakako smatram da majmun za tenkom treba da napusti tenk i da dođe neko bar iole normalan

 

 

ako mene pitas, gotovo svi smo, globalno, u poziciji da zakoracimo u zivi pesak dok je on na celu usa. dakle, ne mislim uopste da se sve ovo precenjuje. naprotiv, mnogi su shvatili trampa kao zabavljaca kome se toliko toga moze gledati kroz prste (e: i koji ce uzgred ispraviti pokvareno. ha.). uopste ne vidim nista naivno u tome.

Edited by roksi
Link to comment

Ja, s druge strane, mislim da je odlicno to sto se pokazalo da je Amerika itekako sposobna da izabere debilka za predsednika. Mozda ce neki (khm, khm) da se od sada manje oslanjaju na velikog americkog tatu i da gledaju vise u se i svoje kljuse.

Link to comment

Ja, s druge strane, mislim da je odlicno to sto se pokazalo da je Amerika itekako sposobna da izabere debilka za predsednika. Mozda ce neki (khm, khm) da se od sada manje oslanjaju na velikog americkog tatu i da gledaju vise u se i svoje kljuse.

 

ako ima svetle tacke u ovom izboru, zapravo: kolektivnog preloma mozga, onda jeste to - demokratija (ipak) postoji. sto opet postavlja masu boraca za anti-establishment (youknowhoyouare;) u apsolutnu kontradikciju apropos istog. 

Link to comment

Ja, s druge strane, mislim da je odlicno to sto se pokazalo da je Amerika itekako sposobna da izabere debilka za predsednika. Mozda ce neki (khm, khm) da se od sada manje oslanjaju na velikog americkog tatu i da gledaju vise u se i svoje kljuse.

Plan B uvek ostaje da neki (khm, khm) shvate da svako (pa i debilko™) moze sasvim uspeshno da glumi™ POTUS-a mandat ili dva, ne? Ovo pod uslovom da imaju cime (da shvate)... I tu opet dolazimo da one (moje) stare - baba vs debilno je bio i bice 1 cist win-win... 

Link to comment

 

Hej, krivi su antibabovici ali what ya gonna do about it? gde je taj kandidat koji ima veci IQ? Ne treba vam emocionalni IQ, kao babin... nego neciji koji ce barem produziti Obamin opus normalnosti koliko je to god moguce u Department uslovima.

 

Jedno pitanje. A cega se bojite? Zar jaka Amerika sa jakim™ precednikom ne znaci mirna Evroazija? Asad-Kimove Vladimirizme cemo vec nekako obuzdati a vase dvoriste je mirno, zar ne?

 

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment
×
×
  • Create New...