Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Boga mi nece Tramp dugo

 

Al će dotle izgleda sve poutpuštat. To bar zna:P

 

Lewadondwski, Christie, Bharara, Yates, Crowley, Reid, Flynn, Bannon, Comey ... red svojih, red njihovih, mogo bi Spicer bit sledeći.

 

 

Link to comment

A kandidata da izmaknu™ stolicu onoliko, ne? :)

 

nesumnjivo!

 

e: mada, sam je najveci krivac za to. ne treba njemu previse pomoci oko toga.

Edited by roksi
Link to comment

nesumnjivo!

"Mala bara, puno krokodila", što bi rek'o rahmetli Baja Trlaja, filozof i humaništa...

 

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

Link to comment

"Mala bara, puno krokodila", što bi rek'o rahmetli Baja Trlaja, filozof i humaništa...

 

nope, nope:

 

e: mada, sam je najveci krivac za to. ne treba njemu previse pomoci oko toga. 

Link to comment

nope, nope:

 

e: mada, sam je najveci krivac za to. ne treba njemu previse pomoci oko toga. 

Ko(nj)?? Drug™ POTUS?? 

Jao, jao... 

Link to comment

Ko(nj)?? Drug™ POTUS?? 

Jao, jao... 

 

videcemo... u medjuvremenu, predstava (s potencijalno tragicnim posledicama) se nastavlja. nadajmo se ne jos zadugo.

Link to comment

videcemo... u medjuvremenu, predstava (s potencijalno tragicnim posledicama) se nastavlja. nadajmo se ne jos zadugo.

Potencijalne tragicne posledice su permanent fixture i sa i bez budale/om™.

Link to comment

Potencijalne tragicne posledice su permanent fixture i sa i bez budale/om™.

 

 

i knew that it was coming;))

 

 

postoji jedno bitno ALI. ova budala je vec kategorija za sebe, bez presedana. a loose cannon. sto dokazuje svakim potezom. u tome je barem konsistentan;)

Link to comment

'nači ipak nisu svi isti, ne? 

 

a jeste, ovaj briljira u svojoj posebnosti. upravo ta vrsta posebnosti je ono sto je svetu trebalo da se resi establishmenta i ocisti baru od (npr. goldman sachs;) kokodrila. not;)

 

 

e: videlo se iz aviona da je taj lud ko struja. a opet su ga neki izabrali, +vecina ovde navijala za njega - a sad, kao, nije bilo tako..

Edited by roksi
Link to comment

a jeste, ovaj briljira u svojoj posebnosti. upravo ta vrsta posebnosti je ono sto je svetu trebalo da se resi establishmenta i ocisti baru od (npr. goldman sachs;) kokodrila. not;)

 

 

e: videlo se iz aviona da je taj lud ko struja. a opet su ga neki izabrali, +vecina ovde navijala za njega - a sad, kao, nije bilo tako..

:s_c:

Link to comment

videlo se iz aviona da je taj lud ko struja. a opet su ga neki izabrali, +vecina ovde navijala za njega - a sad, kao, nije bilo tako..

 

siawy.jpg

Link to comment

Ja se i dalje nadam da će da pobedi

 

Gledajući CNN on mi i onako lud deluje ko redak tračak razuma tamo :P

Link to comment
×
×
  • Create New...