Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Pa tim vajnim profesionalcima (koje je sama birala) je pošlo za rukom da izgube izbore od kompletnog idiota. Muž, bivši predsjednik, je mjesecima uzalud pokušavao da progura da se više pažnje posveti blue-collar bijelcima zbog kojih je na kraju i izgubila izbore. LM, ne znam odakle tolika vjera u njene sposobnosti.

Ne znam da li ovo vishe govori o njoj ili o njenom timu ili o njenom muzu ili oltugedr™...

Link to comment

da, koje sranje što on nije načisto da li bi u rat, sa njom bi već prve trupe bile kod granice

Sigurno da je tako. Koliko se radujem ovim narednim godinama i razgovorima na ovu temu. :D

Link to comment

da, koje sranje što on nije načisto da li bi u rat, sa njom bi već prve trupe bile kod granice

'ajde, brate, nemoj bash da si na kraj srca, ne? 

Link to comment

Poseban bes i tretman na Klintonovce ide jednostavno zbog Kosova i bombardovanja - sto nisu pustili da se dovrsi posao poput onog u Racku - najbolje izvedenoj policijskoj akciji ikada, po recima Redorana kada se diskutovalo o tome.

 

Možeš li da linkuješ post u kojem stoje te moje reči?

Link to comment

Možeš li da linkuješ post u kojem stoje te moje reči?

 

Pa nije valjda da si zaboravio "100% by the book odradjenu policijsku akciju" u kojoj su ubijeni i starci i decak od 14 godina?

Samo nemoj opet da me nazivas gestapo gnusobom kad sam jednom podsetio na ovo. Moralisi koliko ti volja "but I don't buy it".

http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=8220&p=871104

 

 

 

Ja ne znam, pa bih te molio da mi kažeš šta bi se to desilo? OVK bi zauzela još gradova poput Orahovca, i za to bi bila zaslužna isključivo Srbija?Albanskim civilima bi se desilo nešto gore od onoga što im se desilo nakon što je bombardovanje počelo? U kojoj varijanti su prolazili bolje: dok su srpske snage bezbednosti imale posmatračke misije za vratom ili nakon što su 24. marta krenuli na njih kao pušteni sa lanca?Najzad, ako smo tako sigurni da bi se desilo ono što i sami znamo da bi se desilo (a što mora da je nešto mnogo strašno čim ne smemo ni da ga definišemo), možeš li da mi kažeš zbog čega je kao zvaničan povod za sprečavanje nečega što i sami znamo da bi se dogodilo morala da bude uzeta perfektno i 100% by the book odrađena policijska akcija nakon koje je manipulisano leševima kako bi se iscenirala potpuno druga situacija? Mislim, ako je situacija isključivo zaslugom Srbije bila toliko strašna da svi vrlo dobro znamo da bi se nešto nezabeleženo strašno i užasno dogodilo da se NATO nije umešao, zar ne misliš da bi bilo obilje drugih, čistih i neizrežiranih povoda za akciju?Kvaka je u onome što Luka kaže - NATO se od početka postavio kao strana u sukobu a ne kao humana strana koja tu hoće nešto da spreči. Doslovno su delovali kao vazduhoplovstvo OVK. 
Link to comment

Možeš li da linkuješ post u kojem stoje te moje reči?

Evo sad cu ja da ti linkujem jedan sjajan clanak, koji ce vas rusofile mnogo da obraduje prevashodno zbog ove recenice:

 

“The value system of Southern Christians and the value system of Russians are very much in line,” Preston said. “The so-called conflict between our two nations is a tragedy because we’re very similar people, in a lot of our values, our interests and that sort of thing.”

 

Genije koji je povukao paralelu izmedju ruske kulture i kulture juznjackih baptista ima bistu Putina u kancelariji:

 

Preston, an expert on Russian law whose office features a white porcelain bust of Putin, said he had told Tennessee friends for years not to believe television reports about the Russian leader having journalists or dissidents killed.

 

To je isti covek koji je izjavio da su izbori 2011 godine u Rusiji cisti kao suza, ali su zato americki izbori 2012 imali odredjene nepravilnosti:

 

Preston was an international observer of the 2011 legislative elections in Russia, which sparked mass street protests in Moscow charging electoral irregularities. But Preston said he concluded that the elections were free and fair.[/size]

By contrast, Preston said he and Torshin saw violations of U.S. law — pro-Obama signs posted too close to a polling place — when Torshin traveled to Nashville to observe voting in the 2012 presidential election.

 

Drago mi je da vam je on saveznik, gadno bih se zabrinuo da ste nasli nekog upola normalnog da sa njim sadite tikve.

 

Guns and religion: How American conservatives grew closer to Putin’s Russia

 

https://tinyurl.com/lemoqmu

Edited by ObiW
Link to comment

od najava ukidanja do pojacanog budzeta za umetnost  :Hail:  npr na istom kao kod obame  :Hail:

 

Early Monday morning, Congressional leaders reached a deal on a spending bill that would fund the government through the end of September, Politico reports. Though it calls for an increase in military funding, as well as $1.5 billion in new border security, the budget will not fund Trump’s dumb wall. Better yet, previously threatened federally funded arts programs including the National Endowment for the Arts (NEA) and National Endowment for the Humanities (NEH), as well as the Corporation for Public Broadcasting (CPB), will live to see another day.

All three of these programs will receiving funding under the deal. In fact, the NEA and NEH will each receive a $2 million increase in funding for a total of $300 million ($150 each). The CPB will receive $445 million, the same amount it received last year.
Link to comment

ObiW, vidi ovo:

 

Dok Obama dobija 400.000 zelembaća od Wall Streeta  za jedan govor, Trampova administracija razmišlja o potezu koji se neće svideti velikim bankama i Wall Streetu:

 

 

President Donald Trump is open to the idea of breaking up giant Wall Street banks, separating consumer lending and investment banking, according to Bloomberg News.

 

“I’m looking at that right now,” Trump said. “There’s some people that want to go back to the old system, right? So we’re going to look at that.”

 

The stock markets dipped briefly in response to Trump’s comment but returned to normal levels.

Trump made his remarks in an interview with Bloomberg News reporters in the Oval Office on Monday. He was asked about his campaign suggestion that he would implement a version of the Glass-Steagall law that was passed in 1933. The law required consumer lending and investments to be separate, but it was repealed in 1999 under former president Bill Clinton.

The idea was included in the Republican party platform and endorsed by then-campaign manager Paul Manafort in July 2016.

“We believe the Obama-Clinton years have passed legislation that has been favorable to the big banks, which is why you see all the Wall Street money going to her,” he said. “We are supporting the small banks and Main Street.”

Earlier today, Vice President Mike Pence and Donald Trump met with a group of community bankers at the White House. Trump vowed to get rid of onerous regulations like Dodd-Frank that hurt small banks.

“You might be small and community banks but you have a big, big impact on a growing American economy,” Pence said, adding that President Trump knew “when community banks are strong, America is strong.”
 
Kad se ovo gore pogleda nije uopšte čudno da su velike banke davale Klintonovima, Obami i generalno demokratama novac šakom i kapom za kampanju. Lažna levica u službi najkrupnijeg i najšpekulativnijeg kapitala.
Edited by slow
Link to comment

 

ObiW, vidi ovo:

 

Dok Obama dobija 400.000 zelembaća od Wall Streeta  za jedan govor, Trampova administracija razmišlja o potezu koji se neće svideti velikim bankama i Wall Streetu:

 

 
Kad se ovo gore pogleda nije uopšte čudno da su velike banke davale Klintonovima, Obami i generalno demokratama novac šakom i kapom za kampanju. Lažna levica u službi najkrupnijeg i najšpekulativnijeg kapitala.

 

 

Slow, key word "razmislja".

 

100 dana iskustva nas je naucilo da od toga nema nista.

Link to comment

Secate se kada su pre 2-3 nedelje stariji politicki analiticari iz Carigrada i Centralne Amerike zajednickim naporom zakljucili da je u Americi izveden mekani puch, a neokoni preuzeli komandu nad spoljnom politikom?

 

Secate se  kada nam je slow sa suzama u ocima svakodnevno donosio clanke pune bola i bolda kako nam nema zivota bez neonacionalista kao sto je Stiv Banon?

 

Secate se kada je theanswer, kada je video da Ruje ne odgovaraju na salve krstarecih raketa ispaljenih na Siriju, u besu rekao da se nada da ce Kim Americi jebati majku?

 

Secate se, jel' da?

 

E od danas, sve je to puj pike ne vazi. Rusi i Ameri se dogovorili:

 

 

 

 

Putin, Trump agree to work together on Syria, set up meeting: Kremlin

 

 

 

Russia's Vladimir Putin and U.S. President Donald Trump agreed in a phone call on Tuesday to try to meet in July and work together to try to strengthen a shaky ceasefire in Syria, the Kremlin said in a statement.
On North Korea, the Kremlin said Putin called for restraint and that the two leaders had agreed to work together to make diplomatic progress there too.

 

http://www.reuters.com/article/us-usa-trump-putin-kremlin-idUSKBN17Y2B5

 

Ocekujem nove teorije starijih politickih analiticara kako je Trampara vaskrso iz pepela i zbacio pucisticki lobi sa terase Bele kuce. Slow nasmejan postuje kilometarske clanke koji u detalje opisuju kako puciste na livade ispred Bele Kuce Stiv Banon zubima kolje, a onda ih onaj smesni celavi mini-Steve od 30 leta polumrtve nosi na smetliste istorije. Mir u svetu je zavladao, zakljucuje clanak a tu recenicu slow bolduje fontom 24. The Ende.

Edited by ObiW
Link to comment

Secate se kada su pre 2-3 nedelje stariji politicki analiticari iz Carigrada i Centralne Amerike zajednickim naporom zakljucili da je u Americi izveden mekani puch, a neokoni preuzeli komandu nad spoljnom politikom?

 

Secate se  kada nam je slow sa suzama u ocima svakodnevno donosio clanke pune bola i bolda kako nam nema zivota bez neonacionalista kao sto je Stiv Banon?

 

Secate se kada je theanswer, kada je video da Ruje ne odgovaraju na salve krstarecih raketa ispaljenih na Siriju, u besu rekao da se nada da ce Kim Americi jebati majku?

 

Secate se, jel' da?

 

E od danas, sve je to puj pike ne vazi. Rusi i Ameri se dogovorili:

 

 

 

 

http://www.reuters.com/article/us-usa-trump-putin-kremlin-idUSKBN17Y2B5

 

Ocekujem nove teorije starijih politickih analiticara kako je Trampara vaskrso iz pepela i zbacio pucisticki lobi sa terase Bele kuce. Slow nasmejan postuje kilometarske clanke koji u detalje opisuju kako puciste na livade ispred Bele Kuce Stiv Banon zubima kolje, a onda ih onaj smesni celavi mini-Steve od 30 leta polumrtve nosi na smetliste istorije. Mir u svetu je zavladao, zakljucuje clanak a tu recenicu slow bolduje fontom 24. The Ende.

A kljucna rec™ je "sa terase", ne? 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...