Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Secate se kada su pre 2-3 nedelje stariji politicki analiticari iz Carigrada i Centralne Amerike zajednickim naporom zakljucili da je u Americi izveden mekani puch, a neokoni preuzeli komandu nad spoljnom politikom?

 

Secate se  kada nam je slow sa suzama u ocima svakodnevno donosio clanke pune bola i bolda kako nam nema zivota bez neonacionalista kao sto je Stiv Banon?

 

Secate se kada je theanswer, kada je video da Ruje ne odgovaraju na salve krstarecih raketa ispaljenih na Siriju, u besu rekao da se nada da ce Kim Americi jebati majku?

 

Secate se, jel' da?

 

E od danas, sve je to puj pike ne vazi. Rusi i Ameri se dogovorili:

 

 

 

 

http://www.reuters.com/article/us-usa-trump-putin-kremlin-idUSKBN17Y2B5

 

Ocekujem nove teorije starijih politickih analiticara kako je Trampara vaskrso iz pepela i zbacio pucisticki lobi sa terase Bele kuce. Slow nasmejan postuje kilometarske clanke koji u detalje opisuju kako puciste na livade ispred Bele Kuce Stiv Banon zubima kolje, a onda ih onaj smesni celavi mini-Steve od 30 leta polumrtve nosi na smetliste istorije. Mir u svetu je zavladao, zakljucuje clanak a tu recenicu slow bolduje fontom 24. The Ende.

Ala si ti ljut

Ja iz ovog posta zakljucujem da slow i theanswer zive na npr. Floridi i da su ne samo glasali za Trump-a nego i ubedili svu blizu i dalju rodbinu i prijatelje da glasaju za istog a ti si recimo u S. Koreji ili Meksiku i ni kriv ni duzan trpis posledice njihove gluposti i neznanja

jesam li blizu ?

Link to comment

Trampu pederu.

 

 

US comedian Stephen Colbert has come under fire for an anti-Trump monologue which some people have said included a "homophobic" slur.

 

Ne zna se da li je monolog Clberta gluplji ili ovi sto misle da ga treba otpustiti zbog homofobije.

 

 

U medjuvremenu, baba kaze da Sirija nije dovoljno bombardovana.

 

 

She also said she supported the recent US missile strike to punish the Syrian government for its use of chemical weapons, although she says she is not convinced it has made much of a difference.

"If all it was was a one-off effort," she said, "it's not going to have much of a lasting effect."

Link to comment

ObiW, jesi li gledao, Baba otvorila dušu na CNN-u, ja se zamalo rasplakao...podebljao sam ti najzanimljivije delove, znam da od suza nećeš moći da vidiš dobro:

 

‘I would be your president’: Clinton blames Russia, FBI chief for 2016 election loss"

 “If the election had been on October 27, I would be your president,”

 

Clinton told moderator Christiane Amanpour, the CNN anchor, at a Women for Women International event in New York.

 

  :cry: 

 

Instead, Clinton attributed her defeat to a range of external ­forces, including saying she was a victim of misogyny and of “false equivalency” in the news media.

 

:cry:

 

“Remember,” Clinton said, “I did win more than 3 million votes +OBiW [more] than my opponent.”

:cry: 

Link to comment

ObiW, jesi li gledao, Baba otvorila dušu na CNN-u, ja se zamalo rasplakao...podebljao sam ti najzanimljivije delove, znam da od suza nećeš moći da vidiš dobro:

 

 

Babine izjave su daleko realnije nego Tramparine tvrdnje da bi pobedio i u popular vote da tog dana nije glasalo 5 miliona ilegalaca. Sto je najlepse, baba je sada rekla sta misli, i to ce biti kraj te price sto se nje tice. Trampara ce godinama pricati kako su mu 5 miliona ilegalaca ukrale popular vote pobedu, iako su svi relevatni faktori u drzavi izjavili da to nije tacno i stavili tacku na tu raspravu. Poredis umereno sujetnu zenu sa bolescu mozga. 

Edited by ObiW
Link to comment

Ala si ti ljut

 

 

Tek ces da vidis sta je ljutnja, cek samo da kazem theansweru, Budji, slowu i redoranu da mi je Vucic favorit, jer me iskljucivo zanima spoljna politika Srbije.  

Link to comment

Tek ces da vidis sta je ljutnja, cek samo da kazem theansweru, Budji, slowu i redoranu da mi je Vucic favorit, jer me iskljucivo zanima spoljna politika Srbije.  

 

:D

 

EDIT: Mada ce efekti psihove vlasti biti globalno dovoljno negativni da za Vucicem nece biti potrebe. 

Edited by Eraserhead
Link to comment

Babine izjave su daleko realnije nego Tramparine tvrdnje da bi pobedio i u popular vote da tog dana nije glasalo 5 miliona ilegalaca.

 

Poredis umereno sujetnu zenu sa bolescu mozga. 

 

Ovo je fenomenalno :lol: Refleksno defanzivno uporediš HRC sa Trampom, a onda to projektuješ na slowa i objasniš mu da nije u redu što pravi to poređenje :Hail:

Link to comment

Ovo je fenomenalno :lol: Refleksno defanzivno uporediš HRC sa Trampom, a onda to projektuješ na slowa i objasniš mu da nije u redu što pravi to poređenje :Hail:

Evo posta na koji sam odgovarao.  

 

ObiW, jesi li gledao, Baba otvorila dušu na CNN-u, ja se zamalo rasplakao...podebljao sam ti najzanimljivije delove, znam da od suza nećeš moći da vidiš dobro:

Slow je podebljao delove gde baba objasnjava zasto je izgubila. To je, naravno, slowu veoma smesno, hahaha vidi kako je baba jadna, ne kapira da je izgubila zato sto je smesna ko bioskop. Posto pricamo o proteklim izborima, red je malo da vidimo kako slow razmislja o stavu Trampare u vezi gubitka popular vote. Na opste iznenadjenje svih na stadionu, slowu nije smesno kad Trampara 147. put kaze kako bi dobio popular vote da nije bilo 5 miliona ilegalaca koji su glasali za HRC, a nije mu smesno ni kada Trampara cima FBI da mu nadje tih 5 miliona wetbacksa koji postoje samo u njegovoj glavi.

 

To se burazere zove hipokrizija, a ja sam tu da slowu ukazem na to ne da bi on to prestao da radi, nego da ne bi posle mogao da kaze "e, vidi mene kaki sam lep i objektivan, a vidi kaki si ti, grbav i subjektivan". 

 

 

 

Link to comment

No, naravno, posto ne pobedjuje popular nego electoral vote - tako da je sve ovo - i sa babine i sa klovnove - a i sa nashih strana - onako - sporta radi, uz kokice & diet coke, ne?  

Link to comment

Slow je podebljao delove gde baba objasnjava zasto je izgubila. To je, naravno, slowu veoma smesno, hahaha vidi kako je baba jadna, ne kapira da je izgubila zato sto je smesna ko bioskop. Posto pricamo o proteklim izborima, red je malo da vidimo kako slow razmislja o stavu Trampare u vezi gubitka popular vote. Na opste iznenadjenje svih na stadionu, slowu nije smesno kad Trampara 147. put kaze kako bi dobio popular vote da nije bilo 5 miliona ilegalaca koji su glasali za HRC, a nije mu smesno ni kada Trampara cima FBI da mu nadje tih 5 miliona wetbacksa koji postoje samo u njegovoj glavi.

 

To se burazere zove hipokrizija, a ja sam tu da slowu ukazem na to ne da bi on to prestao da radi, nego da ne bi posle mogao da kaze "e, vidi mene kaki sam lep i objektivan, a vidi kaki si ti, grbav i subjektivan". 

 

Samo se dublje ukopavaš, sad tvrdiš da je hipokrizija podsmevati se HRC kmečanju nad porazom van konteksta Trampovog kmečanja zbog fantomskih glasova ilegalaca.

 

Toliko si se fiksirao na predsednički horse race da umišljaš kako je i sad, pola godine kasnije, neophodno kritikovati ili oba kandidata istovremeno ili nijednog, inače smo licemeri. Istom logikom™ su razni kirtikovali Wikileaks - kao, ako su iskopali i objavili mejlove Klinton kampanje zašto nisu isto uradili i sa Trampovom, nije valjda teže hakovati RNC nego DNC, ne može to tako, nisu objektivni, navijaju za njega, ko njih plaća, Kremlin puppets...

 

Odbrana od svake kritike po liniji "pa šta, onaj drugi je još gori" bila je besmislena čak i tokom kampanje, danas je ispod svakog nivoa. Sutra da opljačkam benzinsku pumpu, da me uhvate i izvedu pred sud, meni ne bi mi palo na pamet da se branim širenjem konteksta na Tilersona i Exxon Mobile. 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Samo se dublje ukopavaš, sad tvrdiš da je hipokrizija podsmevati se HRC kmečanju nad porazom van konteksta Trampovog kmečanja zbog fantomskih glasova ilegalaca.

 

 

Nije to "sad tvrdim", to je i bila poenta mog posta, koja je visoko proletela iznad tvoje glave.

 

Sad kad si shvatio da nisi shvatio, vadis se da sam ja promenio stav da bih se kao vadio. Jok more, nego ti si ispao glup na dva nivoa. Prvo, jer nisi shvatio zasto pisem to sto pisem, a previse si gord da pitas za pojasnjenje. Znas ono kao, blam te da pitas, pomislice raja da si pglu. Drugi nivo je da si doneo ishitren zakljucak o mojoj motivaciji, jer si duboko ubedjen da je nemoguce da nesto pogresno zakljucis. Dalje nisam ni citao sta si napisao, jer prvo moram da te naucim da prepoznas hipokriziju, a to cemo da naucimo - kako? Pa primerom iz zemlje Srbije naravno, posto takvi kao ti (i slow, i Budja, i danswer i redoran...) takve primere lepo razumeju.

 

Evo recimo svi znamo da je Tadi bio svaler i da je veoma bio vezan za drugare i bivse djake iz gimnazije. I sad recimo krene prica o zloupotrebama vlasti, i neko kaze "jao kako se nepotizam bio zapatio kod zutih, evo precednik slao svalerke u Rim da budu ambasadori, Krlo ortak iz razreda mu bio savetnik, a najbolji djak Jeremicu Vuce mu bio ministar spoljnih poslova". A kad mu kazes "e cekaj jarane, pa zar ti ne znas ko je Andrej Vucic, koje sve firme ima, i da njegove firme dobijaju tendere koje vlada njegovog brata raspisuje i da time direktno pljacka drzavu i sebi stavlja novac u dzep", a jaran odgovori "e, mojne to, nije to isto, nigde ne pise da je Andrej vlasnik tih firmi to se samo tako prica, a ovo sto su zuti radili, to je bilo bre vidljivo iz aviona, ti ljudi su imali svoje funkcije i nisu ni krili veze sa Tadijem". 

 

E to je burazere hipokrizija. Vidis trun u oku Tadija, a ne vidis balvan kod Aleka Vucka. Tako ti je isto ovo sto nam je slow doneo, da raskrinka HRC, dok nam Trampara po 147. put servira teorije zavere koje slow naravno ne primecuje. 

Link to comment

Baba je bila pogrešan kandidat i to na silu. Da nije bilo marifetluka u DNC Deda bi bio kandidat i razvalio bi Tramparu. Tako će i Elizabeth Warren da postane prva žena predsednik, ako opet ne bude bilo prljavih trikova, jer babina sujeta je ogromna.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...