Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Ustvari u neku ruku je odlicno sto je pobedio Tramp da se bolje vidi koliko je Obama bio normalan covek i predsednik. Naravno uvek ce biti onih koji ce ga kriviti i za to sto im se ne dize.

Link to comment

Ukrajina, izbeglicka kriza - gde si ziveo zadnjih pet godina?

Mnogo je tu bilo faktora da se svali sve na jednog Obmanu(tog)... Sinoc sam pre komedije iz koje sam postavio klip gore pogledao ovaj

 

 

Inviato dal mio U65GT utilizzando Tapatalk

Link to comment

Ustvari u neku ruku je odlicno sto je pobedio Tramp da se bolje vidi koliko je Obama bio normalan covek i predsednik. Naravno uvek ce biti onih koji ce ga kriviti i za to sto im se ne dize.

 

Tebi se izgleda dize na njega, jebo te on u to prkno.

Edited by IndridCold
Link to comment

Pa ja ne shvatam kako mozes da se toliko lozis na jedno veliko nista. Obican empty suit kao i svi drugi pre njega i posle njega, prevarant i govnar.

Link to comment

Dobro, jeste Obama simpatican, gimme five, super za povrsno caskanje i povrsno tracarenje uz popodnevnu kaficu na poslu.

 

No, njegov tako sam  cool stil uz povisenu retoriku je pred kraj mandata postao zamoran jer se predsednikovanju nakon ACA u prvom mandatu nije videla svrha. Cista tezga, ni za sta covek da se uhvati.

Link to comment

Radio je tamo gde je mogao, ovo sto pominje hazard, na domacem planu su americki talibani iz GOPa ubili svaku sansu da se bilo sta uradi.

Link to comment

Dobro sad preterujes. A dil s Iranom, otopljavanje odnosa sa Kubom?

 

Iran, da, zaboravio sam. Fair enough.

 

O Kubi sam vec raspravljao sa Eraserom - poslednja godina mandata. Toliko je to hrabar potez da su ga do sada i oni u Majamiju zaboravili.

Link to comment

Radio je tamo gde je mogao, ovo sto pominje hazard, na domacem planu su americki talibani iz GOPa ubili svaku sansu da se bilo sta uradi.

 

I meni je glavni utisak za njegovog mandata bio kako je uloga i moć predsednika premala. Tako i Trampa sad drkaju Senat, Kongres, mediji, sudije, Saudijci, Rusi, svakojaki lobiji i dipstejt moćnici a sve na temama i sa pozicija koje malo veze imaju sa glavnim interesovanjima biračkog tela.

 

 

 

Link to comment

I meni je glavni utisak za njegovog mandata bio kako je uloga i moć predsednika premala. Tako i Trampa sad drkaju Senat, Kongres, mediji, sudije, Saudijci, Rusi, svakojaki lobiji i dipstejt moćnici a sve na temama i sa pozicija koje malo veze imaju sa glavnim interesovanjima biračkog tela.

 

Problem je sto je kongres toliko podeljen da kompromisa nema. Po meni je tu najodgovorniji uticaj talibana na GOP koji je od probiznis stranke skrenuo u negaciju nauke medicine sad vec i ksenofobiju itd. (Dems imaju svoj deo odgovornosti naravno). Ali opet davanje vecih ovlascenja predsedniku nije resenje za tu politicku krizu. 

Link to comment

Dobro sad preterujes. A dil s Iranom, otopljavanje odnosa sa Kubom?

I GWB je imao par dobrih poteza za svojih 8 godina predsednikovanja.

Link to comment
×
×
  • Create New...