Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Dobro, jeste Obama simpatican, gimme five, super za povrsno caskanje i povrsno tracarenje uz popodnevnu kaficu na poslu.

No, njegov tako sam  cool stil uz povisenu retoriku je pred kraj mandata postao zamoran jer se predsednikovanju nakon ACA u prvom mandatu nije videla svrha. Cista tezga, ni za sta covek da se uhvati.

 

Svejetoisto. Kriza Great Depression stajl, da ili ne - svejedno. 25mil vise ili manje sa zdravstvenim osiguranjem - svejedno. Sankcije Kubi da ili ne - svejedno. Bombardovanje Irana/teske sankcije/dalje zaostravanje ili dil - svejedno. Boring. 

Link to comment

:D obama je dakle kriv za nesto sto mu je palo s neba, sto nije trazio (+donirao poslednji cent od toga u humanitarne svrhe). ta etiketa 'nobelovca', kao nesto derogativno, uopste nije relevantna. 

 

al, recimo, ne brine ono sto je trenutno daleko vazniji problem: the birth of oligarchy in the us of a. 

 

trampara cannot do wrong in this hood, a?

Edited by roksi
Link to comment

To kao za one cetnike sto su spasili americke pilote (a mogli su da ih zakolju!) pa tako ispadose antifasisti.

 

Niski standardi.

 

Ja razumem da moze da se kaze da je Obama bio eventualno bolji od Busa mladjeg, ali govoriti o tom empty suitu za cijeg vakta je recimo eskaliralo policijsko nasilje prema Afroamerikancima (da uzmemo samo jedan primer) kao o nekom velikom predsedniku i ne znam kakvom politicaru je za facepalm.

Link to comment

To kao za one cetnike sto su spasili americke pilote (a mogli su da ih zakolju!) pa tako ispadose antifasisti.

 

Niski standardi.

 

Ja razumem da moze da se kaze da je Obama bio eventualno bolji od Busa mladjeg, ali govoriti o tom empty suitu za cijeg vakta je recimo eskaliralo policijsko nasilje prema Afroamerikancima (da uzmemo samo jedan primer) kao o nekom velikom predsedniku i ne znam kakvom politicaru je za facepalm.

 

naprotiv, mate. ono sto je za facepalm ovde je kolektivno dugomesecno svrsavanje na apsolutno narcisoidnog nesposobnjakovica (i adekvatno tome, opasnog). i smatranje da se on bori za prava zaboravljenog malog coveka. 

 

totalni kurslus.

Link to comment

naprotiv, mate. ono sto je za facepalm ovde je kolektivno dugomesecno svrsavanje na apsolutno narcisoidnog nesposobnjakovica (i adekvatno tome, opasnog). i smatranje da se on bori za prava zaboravljenog malog coveka. 

 

totalni kurslus.

A zasto jedno iskljucuje drugo? Oba su idiotska ako mene pitas.

Link to comment

naprotiv, mate. ono sto je za facepalm ovde je kolektivno dugomesecno svrsavanje na apsolutno narcisoidnog nesposobnjakovica (i adekvatno tome, opasnog). i smatranje da se on bori za prava zaboravljenog malog coveka. 

 

totalni kurslus.

Kad je uopste bilo koji POTUS imao na pameti borbu za prava zaboravljenog malog coveka™??!

Na smatranje ne bih trosio reci...  :s_c:

Link to comment

A zasto jedno iskljucuje drugo? Oba su idiotska ako mene pitas.

 

prihvatam da to radis argumenta radi ali, ok, napisacu ocigledno: neuporedivo je. 

Link to comment

prihvatam da to radis argumenta radi ali, ok, napisacu ocigledno: neuporedivo je.

 

Pa ko kaze da nije? Nisam se ni bavio time sta je od ta dva gluplje.

 

Ne mozes reci da nesto nije glupo zato sto postoji i nesto jos debilnije.

Edited by IndridCold
Link to comment

Kad je uopste bilo koji POTUS imao na pameti borbu za prava zaboravljenog malog coveka™??!

Na smatranje ne bih trosio reci...  :s_c:

 

ako je tako, sto bi tramp bio drugaciji? a eto, s pocetka topika (barem jos uvek stoji cno-na-belo pa moze i da se prelista) ovde se celivao i uzdizao na visine robina huda. zar ne?

Link to comment

Pa ko kaze da nije? Nisam se ni bavio time sta je od ta dva gluplje.

 

Ne mozes reci da nesto nije glupo zato sto postoji i nesto jos debilnije.

 

pokusaj da ovo pretocis u filozofsko pitanje ne menja ono sto su posledice (stvarne i potencijalne) izbora da se majmuncedebilko postavi u tenak. trenutna i nehipoteticka situacija: a fact.

 

e: izvinjenje svim majmunima i majmuncicima - ne zasluzuju poredjenje s tramparom. 

Edited by roksi
Link to comment

pokusaj da ovo pretocis u filozofsko pitanje ne menja ono sto su posledice (stvarne i potencijalne) izbora da se majmuncedebilko postavi u tenak. trenutna i nehipoteticka situacija: a fact.

Sve je to lepo, samo i Hilari je opasna ludaca koja bi isla na dalje zaostravanje i dalju eskalaciju sukoba sa nuklearnom supersilom. Ne vidim razliku, iskreno.

Link to comment

Podsetio bih da izbor nije bio izmedju Trampa i Majke Tereze, kao i da je upravo Obama jedan od najodgovornijih za dolazak Tramp na vlast (eto jos jednog njegovog legacy) zato sto je aktivno podrzao zlu vesticu koju je cak i ovakav troglodit morao da pobedi umesto normalnog politicara poput Bernija.

Edited by IndridCold
Link to comment
×
×
  • Create New...