Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

ako je tako, sto bi tramp bio drugaciji? a eto, s pocetka topika (barem jos uvek stoji cno-na-belo pa moze i da se prelista) ovde se celivao i uzdizao na visine robina huda. zar ne?

nije, nije, nikako...

nije robin hud nego superhik.

superhik_color.png

Link to comment

Podsetio bih da izbor nije bio izmedju Trampa i Majke Tereze, kao i da je upravo Obama jedan od najodgovornijih za dolazak Tramp na vlast (eto jos jednog njegovog legacy) zato sto je aktivno podrzao zlu vesticu koju je cak i ovakav troglodit morao da pobedi umesto normalnog politicara poput Bernija.

Ma daj, o svemu mozemo da razgovaramo osim o realnoj™ odgovornosti odlazeceg POTUSa za izbor sledeceg.

Link to comment

Sve je to lepo, samo i Hilari je opasna ludaca koja bi isla na dalje zaostravanje i dalju eskalaciju sukoba sa nuklearnom supersilom. Ne vidim razliku, iskreno.

 

vidim da pokusavas da me navuces na tanak led pa cu reci samo ovo: razlika je u iskustvu, u balansiranju i diplomatiji. i da se upustim i produzim na potencijalno jos tanji sloj leda: manje zlo. 

 

ne zato sto sam ja pro-establishment, nego zato sto tramp nije revolucija koju iscekujemo. 

Link to comment

vidim da pokusavas da me navuces na tanak led pa cu reci samo ovo: razlika je u iskustvu, u balansiranju i diplomatiji. i da se upustim i produzim na potencijalno jos tanji sloj leda: manje zlo. 

 

Kom balansiranju i kojoj diplomatiji kad je zena OTVORENO pricala o daljoj eskalaciji sukoba s Rusijom kao o svojim planovima za presidency? Mora da se salis, to ume svaki Seselj da napravi.

Link to comment

vidim da pokusavas da me navuces na tanak led pa cu reci samo ovo: razlika je u iskustvu, u balansiranju i diplomatiji. i da se upustim i produzim na potencijalno jos tanji sloj leda: manje zlo. 

 

ne zato sto sam ja pro-establishment, nego zato sto tramp nije revolucija koju iscekujemo. 

Revolucija je samo za Rumuniju i ostale zemlje Treceg sveta - to su upravo i tereni na kojima je zlobaba sticala to iskustvo za koje je bogatija™... 

Link to comment

Hilari je pokazala koliko je iskusna i inteligentna time sto je gurala Trampa i promovisala ga na GOP primaries na svojim medijima (taktika demokrata za ove izbore), forsirala njegove budalastine i budzila mu popularnost, o cemu pricamo?

Link to comment

Kom balansiranju i kojoj diplomatiji kad je zena OTVORENO pricala o daljoj eskalaciji sukoba s Rusijom kao o svojim planovima za presidency? Mora da se salis, to ume svaki Seselj da napravi.

 

znas kako, da onaj u SK nije sisa (kao sto je ispalo da jeste - da zahvalimo zevsu na tome) sada bi svet vec izgledao malko drugacije. toliko o sposobnosti trenutnog predsednika. s njim je svaki dan kao ruski rulet.

 

apropos rusa i hilari, da se i ja malo dam u filozofiju, sta bi se zaista dogodilo, to vec nikada necemo saznati.

Link to comment

apropos rusa i hilari, da se i ja malo dam u filozofiju, sta bi se zaista dogodilo, to vec nikada necemo saznati.

+11

S druge strane, odradice trampara™ i svoje i zlobabino ludilo, necemo stetovati nikako.

Link to comment

znas kako, da onaj u SK nije sisa (kao sto je ispalo da jeste - da zahvalimo zevsu na tome) sada bi svet vec izgledao malko drugacije. toliko o sposobnosti trenutnog predsednika. s njim je svaki dan kao ruski rulet.

 

apropos rusa i hilari, da se i ja malo dam u filozofiju, sta bi se zaista dogodilo, to vec nikada necemo saznati.

Necemo saznati, i stoga je manje zlo? Jer nije izabrana?

Link to comment

eto, tramp je izabran. on je po tebi manje zlo?

U odnosu na sta? Na Hilarina obecanja eskalacije sukoba izmedju dve nuklearne supersile i uspostavljanja NFZ u Siriji? Za sada jeste, videcemo dalje.

Link to comment

eto, tramp je izabran. on je po tebi manje zlo?

nema tu ni manje™ ni vece™ - narod (ustvari ne narod al' dobro) - bira svake 4 godine novog precednika - i to je to... 

Link to comment

U odnosu na sta? Na Hilarina obecanja eskalacije sukoba izmedju dve nuklearne supersile i uspostavljanja NFZ u Siriji? Za sada jeste, videcemo dalje.

 

well, man, ako mislis tako, sve sto mogu da kazem: blago tebi. ti si covek rodjen u pravo vreme i na pravom si mestu. 

Link to comment
×
×
  • Create New...