Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Nije to "sad tvrdim", to je i bila poenta mog posta, koja je visoko proletela iznad tvoje glave.

 

Sad kad si shvatio da nisi shvatio, vadis se da sam ja promenio stav da bih se kao vadio. Jok more, nego ti si ispao glup na dva nivoa. Prvo, jer nisi shvatio zasto pisem to sto pisem, a previse si gord da pitas za pojasnjenje. Znas ono kao, blam te da pitas, pomislice raja da si pglu. Drugi nivo je da si doneo ishitren zakljucak o mojoj motivaciji, jer si duboko ubedjen da je nemoguce da nesto pogresno zakljucis. Dalje nisam ni citao sta si napisao, jer prvo moram da te naucim da prepoznas hipokriziju, a to cemo da naucimo - kako? Pa primerom iz zemlje Srbije naravno, posto takvi kao ti (i slow, i Budja, i danswer i redoran...) takve primere lepo razumeju.

 

Spektakl :D Ja sam glup, slow je licemer, a svi smo zajedno nesposobni da razumemo tvoje mudrosti pa zato nećeš ni da čitaš šta ti pišemo. Postavljaš nove rekorde u disciplini komunikacione masturbacije pred ogledalom. Slobodno nastavi da se obračunavaš sa Trampovim glasačima po Srbiji i ostalim Ekvadorima.

 

Ako se nekim slučajem budeš spustio na moj htonski nivo pa pročitao i ovaj pasus: iste gluposti ponavljaš u poslednja tri posta, ne znam odakle ti ideja da sam neki od njih pogrešno protumačio pa u hodu nešto korigujem. Ukratko, vrištati "ali Tramp!" nije odgovor ni na kakvu kritiku, ni na kakav podsmeh, apsolutno ni na šta. Neviđeno mi je zabavno što si još uvek u post-izbornom butthurt modu pa slowovu sprdnju sa HRC u svojoj glavi prevodiš u nekakav sudbinski izbor između nje i Trampa, u kom on bira pogrešno, pizda mu materina hipokrizna. 

 

Razbijaš vetrenjače, brate, razbijaš ih. Nemaju šanse protiv tvog britko jednostranog diskursa i srbijanskih paralela.

Link to comment

Tramp je nebitan i lud.

+111

 

To sto je lud to ce doktori da resavaju a to sto je nebitan - e, tu sam se nekako ozbiljno potres'o...  :s_c:

Link to comment

Baba je bila pogrešan kandidat i to na silu. Da nije bilo marifetluka u DNC Deda bi bio kandidat i razvalio bi Tramparu. Tako će i Elizabeth Warren da postane prva žena predsednik, ako opet ne bude bilo prljavih trikova, jer babina sujeta je ogromna.

Tesko.

Link to comment

Tek ces da vidis sta je ljutnja, cek samo da kazem theansweru, Budji, slowu i redoranu da mi je Vucic favorit, jer me iskljucivo zanima spoljna politika Srbije.  

 

Ne znam zašto misliš da će neko da prohisteriše i krene da te stalkuje po forumu ako kažeš da ti je Vučić favorit. Slobodno ga favorizuj brate mili, kao da je to nešto strašno i ne znam kakav skandal. Uostalom tog Vučića je u Srbiju instalirala upravo ona ekipa koju jako i do samog kraja reprezentuje krvožedna babetina na koju sečeš vene, tako da ne vidim koga drugog možeš da favorizuješ u Srbiji.

Link to comment

Ne znam zašto misliš da će neko da prohisteriše i krene da te stalkuje po forumu ako kažeš da ti je Vučić favorit. Slobodno ga favorizuj brate mili, kao da je to nešto strašno i ne znam kakav skandal. Uostalom tog Vučića je u Srbiju instalirala upravo ona ekipa koju jako i do samog kraja reprezentuje krvožedna babetina na koju sečeš vene, tako da ne vidim koga drugog možeš da favorizuješ u Srbiji.

Nije lepo da tako pricas o Vesni Pesic

Link to comment
Trump Just Fired FBI Director James Comey

 

It had been a wild 24 hours for Comey, who told Congress on Monday that former Hillary Clinton adviser Human Abedin had indirectly been responsible for the leak of several hundred emails when she transferred them to her husband Anthony Weiner’s private company.

 

 mozda pozove hilari da bude drzavni sekretar  :fantom: 

 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...