Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Ja se cudim da nije rekao "nobody expected it to be this hard..."

 

:D

upravo, nekompetentost, samo tako. 

Edited by roksi
Link to comment

 

U spoljnoj politici:

 

Graham umesto Grahama?

McCain umesto McCain-a?

 

Sta je moglo biti alternativa? Podseti me.

alternativa je nemati mentola koji baci bombe na Siriju jer ga je pogodila slika mrtvog deteta na teveu, a sutra se pravi kao da se nista nije dogodilo

 

alternativa je nemati pacera koji kaze "evo sad sam poslao nosac aviona na koreju" kad ono mosha...a on se pravi kao da se nista nije dogodilo

 

to tebi nece mnogo znaciti (znam te, znas me), sve dok ne pukne ustanicka puska u Makedoniji i ceo region pocne da odlazi u kurac... i njega veseljaka pogodi slika na teveu, pa izruci bombe na okolinu Bujanovca. E tek onda ce ti pasti na pamet da je imati (mentalno) stabilnog lidera u Americi ipak 1 prednost za ceo svet...

Edited by ObiW
Link to comment

alternativa je nemati mentola koji baci bombe na Siriju jer ga je pogodila slika mrtvog deteta na teveu, a sutra se pravi kao da se nista nije dogodilo

 

alternativa je nemati pacera koji kaze "evo sad sam poslao nosac aviona na koreju" kad ono mosha...a on se pravi kao da se nista nije dogodilo

 

to tebi nece mnogo znaciti (znam te, znas me), sve dok ne pukne ustanicka puska u Makedoniji i ceo region pocne da odlazi u kurac... i njega veseljaka pogodi slika na teveu, pa izruci bombe na okolinu Bujanovca. E tek onda ce ti pasti na pamet da je imati (mentalno) stabilnog lidera u Americi ipak 1 prednost za ceo svet...

 

 

 

Hillary Clinton called for Donald Trump to 'take out' Assad airfields hours before air strikes

'Prevent him from being able to use them to bomb innocent people and drop Sarin gas on them'

Link to comment

Realno najbolja stvar koju je Tramp uradio je bio taj napad na Asadovce. Problem je sto je to uradio bez plana i strategije. Pogledao izvestaj i popizdeo.

Link to comment

Ona ne bi bacala bombe jer je pogođena slikom, nego er je dobro promislila.

 

to je, naravno, jedna velika prednost za nju. Mozemo da pricamo sta hocemo o njoj, ali ona ne bi bacila danas bombe, sutra rekla "bacicu opet ako me naljutite", a preksutra zaboravila da se ista dogodilo.

 

Usput, ne bi bi postavila zeta da resava bliskoistocnu krizu, reformira drzavnu sluzbu da bude efikasnija, i jos kojesta,  a ne bi postavila ni cerku da joj bude jedna od gavnih savetnica za sve. 

 

Ukratko, radila bi posao predsednika drzave odgovorno i profesionalno, za razliku od ovih cirkuzanata koji smatraju da je nepotizam veoma pozitivan, a improvizacija majka uspeha. 

 

On ladno ovde argumentuje da je Hilari levlje valjda od Trampa po pitanju Sirije ili S Koreje? Hilari koja se otvoreno zalagala za NFZ.

 

a NFZ je, kako svi znamo, direktno uvod u treci svetski rat.  :fantom: Koji se svakako nece dogoditi ako vodimo politiku od danas do sutra i nasumice bacamo bombe kada god nas nesto strecne dok gledamo Fox news.  :fantom:

Link to comment

 

 

to je, naravno, jedna velika prednost za nju. Mozemo da pricamo sta hocemo o njoj, ali ona ne bi bacila danas bombe, sutra rekla "bacicu opet ako me naljutite", a preksutra zaboravila da se ista dogodilo.

 

Usput, ne bi bi postavila zeta da resava bliskoistocnu krizu, reformira drzavnu sluzbu da bude efikasnija, i jos kojesta, a ne bi postavila ni cerku da joj bude jedna od gavnih savetnica za sve.

 

Ukratko, radila bi posao predsednika drzave odgovorno i profesionalno, za razliku od ovih cirkuzanata koji smatraju da je nepotizam veoma pozitivan, a improvizacija majka uspeha.

 

 

a NFZ je, kako svi znamo, direktno uvod u treci svetski rat. :fantom: Koji se svakako nece dogoditi ako vodimo politiku od danas do sutra i nasumice bacamo bombe kada god nas nesto strecne dok gledamo Fox news. :fantom:

+1

 

 

ne bi bacila bombe danas, bacala bi ih svaki dan ili bi se pravila da je njena duznost, obaveza i da je tako u mogucnosti...

 

postavila bi muza da ispituje organe™ drzavne bezbednosti a ona bi tako postala s(a)vet(n)ica za sve..

 

ukratko, odradila bi posao za sve i svagda, profesionalizam demokratije demo(n)kratkinje najdemokratskije drzave je toliko ocigledan plan™ da je jebiga propo.

 

deal with it, oces nas jopet prozivati dezurnim krivcima kad se predsednik tvoje drzave opredeli za 1 konacno resenje? prosto ne razumem whit whom ere you arguing? saosecam sa tobom jer imam istoriju takvih precednika ali ne opravdavaj eventualne vanjske posledice biznis politike i pada imidza Usnate. Nema potrebe.

 

 

 

isti™

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...