Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

22 minutes ago, James Marshall said:

Mnogo me to plaši i nervira. 

Vincent Cassel je malo prestario pa ni nema ko bi mogao korektno da glumi Spika,al ipak .Mnogo ce lose sve to da izgleda.Kao Takeshi Kovach drugi serijal.

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, Calavera said:

ne može niko da glumi spikea, niko nije zapravo toliko kul u stvarnom životu :sleep:

Ono sto jes jes.Spike je Corto ,Lupin i Decart u jednom.

Aal meni lici ovde bas222820-vincent-cassel-1999-950x0-2.jpg

Edited by askeladden
Link to comment

serija je dobra i za gledaoce koji nemaju veze sa akademijom, lijepo prikazuje navodni generacijski sukob ne docirajuci o njemu, za razliku od cetvrte sezone in treatment koji je po tom kao i po ostalim pitanjima tesko sranje

  • +1 2
Link to comment

Jel gledao neko clickbait? Gledljivo i relativno ok za inace niske Netflix standarde. Ali ne mnogo vise od toga: klise, klise, klise, klise, pa onda neverovatan i nategnut obrt na kraju da bi se prikrili svi prethodni klisei. Jedno tri lige ispod Mare from Easttowna.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, chandra said:

Jel gledao neko clickbait? Gledljivo i relativno ok za inace niske Netflix standarde. Ali ne mnogo vise od toga: klise, klise, klise, klise, pa onda neverovatan i nategnut obrt na kraju da bi se prikrili svi prethodni klisei. Jedno tri lige ispod Mare from 

Ovo?

  • +1 1
Link to comment

D.P. ( ne nije to sto prvo pada na pamet :naughty:) je za ostatak poprilicno osrednjeg trasha sa Netflixa pravo blago...

 

p.s.

ja sam do sada bio poprilicno ubedjen da je vojska u J.Koreji poprilicno tabu tema i da  se jednostavno ne bavi na ovako kriticki nacin

 

 

Link to comment
On 30.8.2021. at 13:21, chandra said:

Jel gledao neko clickbait? Gledljivo i relativno ok za inace niske Netflix standarde. Ali ne mnogo vise od toga: klise, klise, klise, klise, pa onda neverovatan i nategnut obrt na kraju da bi se prikrili svi prethodni klisei. Jedno tri lige ispod Mare from Easttowna.

 

ma los je clickbait

sto mi naravno nije smetalo da ga stucem u rekordnom roku, ipak sam pred dedlajnom, sta sam drugo mogla

  • Haha 1
Link to comment
4 hours ago, morgana said:

 

ma los je clickbait

sto mi naravno nije smetalo da ga stucem u rekordnom roku, ipak sam pred dedlajnom, sta sam drugo mogla

 

slazem se potuno da je los ("ok za relativno niske netflix standarde" = nije uzasan) i - gledljiv (i ja sam ga zbindzovao - 9/10 netflix serija ne stignem dalje od trejlera, na kraju 1% odgledamo dalje od 10 minuta prve epizode).

 

cak je i ova mala iz ruby sparks preterano losa ovde.

Link to comment
On 27.8.2021. at 6:09, Rowanoke said:

I pretužno. Barem meni (iz DH perspektive) bilo. U svakom slučaju, mislim da ću je u nekoj bližoj budućnosti ponovo odgledati, slistila sam je za popodne. @Budja hvala za preporuku :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...