Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

40 minutes ago, goofs said:

Jel gledas formulu inace? Moze li se to gledati bez da se prati sampionat?

Moze. A onda ces krenuti da pratis sampionat :)

  • +1 3
Link to comment

Odgledao sam meksicke Narcose, za mene je ovo jedan od dragulja Netflixa, zajedno sa prethodnikom naravno. Poprilicno je drugacija serija od originala, sporija, dramaticnija, i odlicno je realizovan razvoj glavnog negativca, njegov rast od sitnog kriminalca do najmocnijeg coveka u Meksiku, Diego Luna je fantastican, na momente se vidi jako dobro da je i cela ta prica za njega improvizacija i da nema pojma sta radi, da se snalazi usputno.

 

U originalnim Narcosima toga nije bilo, Eskobar i Cali ekipa je ispljunuta zdravo na gotovo, znamo ko su, znamo sta su, ajd da vidimo i sta rade. Odlicne su i paralele izmedju sistema u dve drzave/serije, kako nesto sto je funkcionisalo u Kolumbiji ne moze u Meksiku i obratno.

 

Koliko ima istine u svi ovim epizodama a koliko je neka US propaganda - ne znam, ali neke stvari su vrlo poznate, ocigledne i logicne, a zastrasujuce je koliko je para vrtila gde burgija nece jos tamo 80ih, sta tek da pomislis za danas.

  • +1 3
Link to comment
On 24.7.2021. at 8:58, Ayatollah said:

Masters of the Universe postade Mistresses of the Universe. Nije da je neočekivano... 

 

Otprilike. Ja im i dalje dajem benefit-of-the-doubt, posto je izaslo samo pola prve sezone, mozda se nesto izmeni do kraja. Inace mi se svidja i crtez i animacija, voice cast je odlican, cak ni zaplet nije toliko los, generalno, ali ono...

 

Spoiler

...gde su jbt He-man i Skeletor, sta gledamo ovo

 

Link to comment

Gledao neko The Good Doctor? Ja krenuo prvu epizodu. Mladi hirurg sa autizmom, plot koji moze da bude potpuna katastrofa ili ogroman uspeh (vidi pod House, MD), uz prilicne sanse da bude ono prvo i jos vece za emocionalni rollarcoaster. Posle prve epizode, deluje gledljivo i bolje nego 99% onoga sto sam "napipao" po Netflixu u poslednje vreme. Slicnost nekih likova sa ljudima koje znam iz RL (a neki nisu vise tu) utice sigurno na moju percepciju serije.

 

(Vidim da ima vec 4 sezone, sorry ako se vec pisalo, u moje digitalno selo stiglo tek sada.)

Link to comment

3 epizode kasnije - serija je prilicno naivna, na momente bolno predvidljiva. ako izuzmes doka sa autizmom, ostalo bi kao da iz House MD-a izuzmes Housea sa svim njegovim issues. Dakle, ne mnogo toga, posebno ne mnogo toga originalnog. Mene povremeno pronadje emocionalno, ali kapiram da je to (i) do predjene kilometraze i raznih medicinskih situacija koje je covek ispratio iz prve ruke.

Link to comment
17 hours ago, goofs said:

 

Otprilike. Ja im i dalje dajem benefit-of-the-doubt, posto je izaslo samo pola prve sezone, mozda se nesto izmeni do kraja. Inace mi se svidja i crtez i animacija, voice cast je odlican, cak ni zaplet nije toliko los, generalno, ali ono...

 

  Hide contents

...gde su jbt He-man i Skeletor, sta gledamo ovo

 

šta znam, dobro je ovo tila kao lezbača, bome evil lyn bez one kape je ozbiljan :naughty:

Link to comment
5 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

jel započeo neko černobilj

 

Zar nije to bio HBO? Anyway, ako mislimo na istu miniseriju iz 2019, pisalo se bas dosta na forumu kad je izasla.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...