Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Gray Zone ,odron od serije.Mnogo lepa glavna glumica i jedan lik policajac bi mogao biti odlican Harry Hole u nekoj seriji .Radnja i sve ostalo bolno lose.Scenario svajcarski sir,neki bas skup sa najvise rupa.

Link to comment
On 18.9.2021. at 13:06, Mos said:

Odgledao. Pišite kad završite pa da komentarišemo bez spojlera. :D

odgledao i ja. sta znam... meni losije od prve dve sezone. na momente nategnuto, cak i nelogicno. ima nedoradjenih likova i situacija, manje mastovito i malo vishe kliseizirano, cak bih se usudio reci i potroseno na momente al opet mi prijalo.

 

meni ova citava sezona deluje kao uvod u sledecu koja bi (ako budu mudri) mogla biti jako dobra s obzirom na to koliko su prica ostavili otvorene taman gde treba. al videcemo...

 

nego - odgledao u dahu ovo dole. sjajno! fran lebovic je carica. najtoplija preporuka.  

 

 

  • +1 2
Link to comment

Završio Sex&Education, malo sporiji zalet, ali od negde 3., 4. epizode kreće sve kako treba.

Erik i dalje /ubedljivo/ najbolje glumi, Adam mi je i dalje nekako najdraži&najtragičniji lik, a najsimpatičniji svakako Eimi, Mevina bestie. 
 

Edit: pojma nisam imao, ali stiže Tiger King 2. 

Edited by Mil@n
Link to comment
49 minutes ago, Mil@n said:

Završio Sex&Education, malo sporiji zalet, ali od negde 3., 4. epizode kreće sve kako treba.

Erik i dalje /ubedljivo/ najbolje glumi, Adam mi je i dalje nekako najdraži&najtragičniji lik, a najsimpatičniji svakako Eimi, Mevina bestie. 
 

Edit: pojma nisam imao, ali stiže Tiger King 2. 

 

ja pustio prvu treće jučer. 

glavno pitanje koje se nameće je kako sam uopće gledao ovo?

 

drugi utisak je da se kreatori ovoga baš dobro zajebavaju. više no gledaoci. dobro tinejdžerima je verovatno super. 

 

glavni lik je onaj profa muzičkog. :laugh:

  • +1 1
Link to comment
On 17.9.2021. at 17:01, mraki said:

Gledao neko “You”?

Vidim da najavljuju treću sezonu…

 

Može da bude interesantna, ako ne budeš tražio uverljivost u svemu šta se dešava već se samo provozaš :D

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Ajde ipak u spojler ako jos neko nije pogledao Sex Ed.

 

Spoiler

Svi su mi odlicni na celu sa Gilian Anderson. Imam osecaj da je i u pravom zivotu ovako iskulirana i uvek iznad situacije dok je neko ne raspizdi - a onda spasavaj se ko moze :D

 

Ono sto mi smeta je sto definitivno ne znaju sta ce sa Erikom i Maeve. Taman sam se ponadao da ce prekinuti dvosezonski tiz i da ce Dweeb ostati sa sisatom Cilidesicom i da cemo videti promenu njenog lika u onaj koji je privatno + je invalid sasvim kul lik za Maeve, kad ono medjutim. Resili su se za trosezonsko tizovanje/podjebavanje gledalaca plotom koji trenutno ne vodi bas nikud.

 

Generalno bi mogli da ih prebace na fax vec, prematori su za srednju skolu. Adam izgleda kao da ce jos malo da udje u tridesete.

 

Edited by Mos
Link to comment

Sex Ed Spoiler

 

Spoiler

Meni je baš ok što se Erik ovako nafurao, to jeste klasično tinejdžerski da u nekom momentu misliš da si iznad svega i svakoga, S04 će donesti prizemljenje, sigurno, možda i neku polnu bolest, a Adam će da uživa sa Rahimom.


Kad malo razmislim, možda malo preteruju sa nametanjem sex orijented temama. Ispada da su u školi manje više svi gay, a sad smo dobili i trans tematiku. Možda je malo prenapadno za tinejdž seriju koliko god je jasno da je ovoj seksualno angažovanje neizostavni deo.

Zapleti u školi su takođe možda malo too much i prebanalni. Kazne sa nošenjem tabli oko vrata, zabrane komunikacije? Kao u logoru, previše za 2020e. 

 

Gilian mi iskreno ide po malo na ganglije, malo mi se njen lik pogubio negde u ovoj sezoni. 

 

  • +1 1
Link to comment
Spoiler

Da, cela serija deluje kao da se odvija u 80im godinama samo sto svi imaju mobilne telefone sa textingom i bez fensi appova. U to spadaju i table oko vrata ili recimo auto koji vozi keva od Lili. Kapiram da se ide full on u retro stil da bi se i mi matori pronasli negde, ali malo ga preterase u pojedinim slucajevima.

 

Edited by Mos
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...