Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Hi men na Netflixu.Onog Silent Boba sto je pisao scenario treba naci i zatuci da nikad ne uzme olovku/tastaturu u ruke vise.Sve u svemu Batwoman 2.0.Spoileri jer niko ko dise kiseonik ne zasluzuje da se muci i gleda ono.

  • Hvala 1
Link to comment
10 hours ago, askeladden said:

Hi men na Netflixu.Onog Silent Boba sto je pisao scenario treba naci i zatuci da nikad ne uzme olovku/tastaturu u ruke vise.Sve u svemu Batwoman 2.0.Spoileri jer niko ko dise kiseonik ne zasluzuje da se muci i gleda ono.

 

dovoljno je bilo vidjeti crtez u najavama prije par mjeseci, hi men kao oblajhani  kristijan golubovic

Link to comment

Zapravo, to sto je Adam predstavljen kao klinac je jedna od dobrih stvari u ovoj iteraciji. Inace nastavljeno podmladjivanje njegovog lika započeto u remake-u sa početka 2000ih. 

  • +1 1
Link to comment

Meni je Adam u stvari super, bolji nego u originalnoj seriji gde izgleda isto kao Hi-Men, samo drugačije obučen. Ima još primera, npr. i Orko mi je bolji nego u originalu. Čak mi ni Hi-Menov izgled nije toliki problem, koliko mi je problematičan Tilin izgled, jer je ona izgubila svu ženstvenost koja je bila jedna od glavnih karakteristika njenog lika, pa sada izgleda kao nabildovani androgin.

 

Btw, vidim da je prvih 5 epizoda žestoko napljuvano svuda po netu (premda se kritičari više bave Kevinom Smitom nego samom serijom), ali meni su one u stvari dosta zanimljive. Sačekaću drugi deo sezone, pre nego donesem konačne zaključke. Slažem se da je scenario mogao biti bolji, npr.

Spoiler

Tila se mogla slomiti zbog Adamove smrti i otići iz dvorca, umesto onog bitchy ispada bez ikakve logike

ali ipak je samo crtani u pitanju.

Edited by Ayatollah
  • +1 2
Link to comment

Mislim da je sa pljuvacinom najveci problem u dve stvari:

 

1) ovo je serija koja puca na nostalgiju, ciljna grupa su ljudi koji su cekali 20-30 godina na ovo. Kad je takva situacija ne mozes da maknes dva najbitnija lika iz price i ocekujes da ce svima da bude kul. Bas su zajebali sa tim, a i bogme sa deljenjem prve sezone na dva dela, ne znam cemu to. 
Btw. ovaj zaplet bi bio odlican za recimo sezonu 2-3, kad izgustiras ovu dvojicu do maksimuma pa ti je potrebno nesto novo.

 

2) pre nekih godinu-dve neki lik na netu se dograbio scenaria ove serije, i objavio par isecaka uz zakljucak da je Himen sputan u stranu i da je Tila protagonista ove serije. Narod popizdeo. Onda se javio Kevin Smit, krenuo da diskredituje tog lika i da govori kako to ni izbliza nije istina, gnusne lazi i tako to. I onda je izaslo ovo pola sezone i...narod opet popizdeo :D 

 

Meni su likovi odlicni, da, Orko, Evil-lyn, pa i ovi henchmeni, Dankan, mnogo bolji  nego u originalu (sto ruku na srce nije tesko jer su tamo bas jednolicni, sto je i razumljivo jer je za malu decu). Ali Tila je bas uzas, ovo sto Ayatola prica, plus onaj momenat 

 

Spoiler

u onom Hadu ili sta je vec, kad je epilog da je njen najveci strah da prihvati da nije obicna djevojka nego neki zajebani baja, ajte molimvas


I sto je najgore, ti “kriticari” sad svrsavaju maksimalno na girl power i PC gluposti, a liku ubili svu zenstvenost i pravili je u muskaracu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...