Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

1 hour ago, -izm said:

I pretužno. Barem meni (iz DH perspektive) bilo. U svakom slučaju, mislim da ću je u nekoj bližoj budućnosti ponovo odgledati, slistila sam je za popodne. @Budja hvala za preporuku :)

 

Nema na cemu. Sta je DH perspektiva?

 

 

Link to comment

DH - društveno-humanističke nauke. nego zaboravih to nauke da napišem :) htedoh reći, meni je serija bila ono dodavanje soli na ranu fazon. na više nivoa. kao eto vidite da humanistika ipak nema smisla. jeste serija iznela na površinu svašta nešto važno (bez obzira na podneblje ista je muka svuda) ali bojim se da na kraju nekome ko seriju gleda sa strane (i bavi se nekakvim "opipljivim" stvarima) izgleda kao eto odvratite vašu decu da upisuju nema leba od toga fakultete jer tamo će se susretati sa razbarušenim nesnađenim kul profesor ortak osobama i đuskati na predavanjima. opet, moram ponovo (i hoću) da odgledam. al to mi je bio utisak.

Link to comment

Ja sam gledala “He’s all that” sto ne rimejk “She’s all that” iz devedesetih, pa sam se setila kako tinejdzerske tralalice nekad dodju ko melem na ranu i sad gledam “Kissing Booth”

 

Serije - gledala sam “La cocinera de Castamar” - lepa ali malkice dosadna, ipak vise lepa nego dosadna, pocela i “Clickbait” (ok) i “Gone for good” (ne toliko ok, zaplet radi zapleta radi zapleta) ali sam shatila da su mi trenutno ipak preko potrebne tinejdzerske romanticne komedije, pa ove kad i ako dogledam - dogledala sam. 

 

Pocela i dokuseriju “Jon of God”, zaspala iako je obecavalo. 

Link to comment

Meni su Netflix serije iz godine u godinu sve lošije. Vidi se da im je kvantitet važniji od kvaliteta, većina toga mi je za neku teen generaciju. Naravno nađe se poneki dobar izuzetak...
HBO je dosta ozbiljniji.

  • +1 6
Link to comment

I, meni su klonovi u Star Wars franšizi sve gluplji i gluplji, ali mi je jasno da je njihov razvoj u inteligentnijost formalno pravno zabranjen i Netflixovoj i HBO produkciji zato što ih Disney sputava svojim skupim advokatima...

Link to comment

Hanuma gleda Good Girls. Bacim pogled povremeno. Ne pamtim da sam gle nesto besmislenije, neubedljivije i neduhovitije s ocajnijim glumcima. Citava glumacka ekipa ima po dva izraza po coveku koji bi ladno mogli i da se zamene nekom CGI animacijom koliko su predvidljivi.

Link to comment

imam dedjaln pa gledam Netflix sta god stignem :isuse:

 

Sada sam na into d najt kada avon bezi od sunca. Jebote, celu seriju izgradili na pogresnoj premisi da avion moze da bezi od sunca iako se zemlja okrece skoro duplo brze

 

i gledam i dalje

 

treba me zatući maljem

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...