Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

57 minutes ago, goofs said:

Mislim da je sa pljuvacinom najveci problem u dve stvari:

 

1) ovo je serija koja puca na nostalgiju, ciljna grupa su ljudi koji su cekali 20-30 godina na ovo. Kad je takva situacija ne mozes da maknes dva najbitnija lika iz price i ocekujes da ce svima da bude kul. Bas su zajebali sa tim, a i bogme sa deljenjem prve sezone na dva dela, ne znam cemu to. 
Btw. ovaj zaplet bi bio odlican za recimo sezonu 2-3, kad izgustiras ovu dvojicu do maksimuma pa ti je potrebno nesto novo.

 

2) pre nekih godinu-dve neki lik na netu se dograbio scenaria ove serije, i objavio par isecaka uz zakljucak da je Himen sputan u stranu i da je Tila protagonista ove serije. Narod popizdeo. Onda se javio Kevin Smit, krenuo da diskredituje tog lika i da govori kako to ni izbliza nije istina, gnusne lazi i tako to. I onda je izaslo ovo pola sezone i...narod opet popizdeo :D 

 

Meni su likovi odlicni, da, Orko, Evil-lyn, pa i ovi henchmeni, Dankan, mnogo bolji  nego u originalu (sto ruku na srce nije tesko jer su tamo bas jednolicni, sto je i razumljivo jer je za malu decu). Ali Tila je bas uzas, ovo sto Ayatola prica, plus onaj momenat 

 

  Reveal hidden contents

u onom Hadu ili sta je vec, kad je epilog da je njen najveci strah da prihvati da nije obicna djevojka nego neki zajebani baja, ajte molimvas


I sto je najgore, ti “kriticari” sad svrsavaju maksimalno na girl power i PC gluposti, a liku ubili svu zenstvenost i pravili je u muskaracu.

 

U stvari je Kevin Smit još na Comic Conu 2019 godine, gde je najavio da se pravi nastavak MoTU, rekao da će se prva sezona fokusirati na Tilu i na njen quest spašavanja Eternie, i dočekan je ovacijama. Ja lično gledao klip na YouTube-u gde on to čita i dobija ovacije, mogu da ga pronađem ako me ne bude mrzelo. Dakle, nije da se to nije znalo, već je problem u drugim stvarima - maskulizovanju Tile, switchovanju Lt. Andre iz ginger u crnkinju (skoro isto kao sa Triss Merigold u Witcheru, premda Lt. Andra i nije lik iz osnovnog serijala, već iz naknadnih stripova koji su polukanonski), kao i tome da se nagoveštava da su njih dve u vezi koja je više od prijateljske, tj. uglavnom u SJW momentima, što je, ruku na srce, stvarno potpuno van Tilinog originalnog lika. Dodatno, problem je i u samom Kevinu Smitu, koga izgleda masovno hejtuju, pričaju o njemu da je ocvali tinejdžer i slično.

 

Što se epizode sa Tilom u Subterniji tiče

Spoiler

tu se mislim jasno sugeriše da je ona Čarobnicina ćerka i predodređena da preuzme njeno mesto u Grejskalu, odnosno kako se već sada zove ovaj Temple. To se zna odavno, bila je čak valjda i epizoda u originalnom serijalu gde ona to sazna, pa joj obrišu pamćenje, trebalo bi da ne zna to ovde. Ja lično očekujem da će Tila krenuti da šiba po magiji ako se ovaj serijal razvije, te će preći razvoj lika od običnog brute-a koji negira magiju u prvim epizodama, do glavnog čarobnjaka Eternie. Videćemo.

 

Link to comment

Mene Netflix kupio sa stvarno ok rimejkom Devilman,Evangeliom,Baki takodje One punch man,i nada da ce pustiti svih 12569 epizoda One Piece.Ok i Whay of the Househousband .Castelvania nije bas novi Hellsing,al moglo da se gleda kad bas nemam sta da Radim.Ali ovo woke trabunjanje,samo zarad woke trabunjanja je besmislica.

 

Link to comment
42 minutes ago, Ros said:

Hit & Run dobar

lior raz i dalje krvav i neobrijan. i celav. i najjaci :)

 

 

dosao ovo isto da napisem. mnogo mi je gotivan debeljan nesto za gledanje

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...