Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Pa ako ti je ono iz spojlera jedino za fejs palm… Mislim cela serija je puna takvih svena, no to je zato što je takva priča, takav vajb. Samo dobra zezancija i puna maštanja, kao nekad serije iz 80ih.

  • +1 1
Link to comment
On 27.6.2021. at 0:26, Peter Fan said:

Izasla 3. sezona Kominsky Methoda, i malo mi je blijeda, iako ima odlicnih momenata. Unatoc tome, vrijedi pogledati. 

da, treca je bledunjava, fali norman neopisivo!

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, dragance said:

Pa ako ti je ono iz spojlera jedino za fejs palm… Mislim cela serija je puna takvih svena, no to je zato što je takva priča, takav vajb. Samo dobra zezancija i puna maštanja, kao nekad serije iz 80ih.

 

Pa da bas iz tog ugla zabave i mastarije ocekivao sam da ga preveslaju na puno originalniji nacin.  (ili smesniji ili vise cringy)

 

Ispadoh sad kao ortakjedan sto je bas puno vario i jednom nesto diskutovali o nekim filmovima i serijama i kaze lik:

- Nije bas Star Trek skroz realan. :laugh:

 

  • Haha 2
Link to comment
On 4.7.2021. at 16:06, bags said:

 

Pa da bas iz tog ugla zabave i mastarije ocekivao sam da ga preveslaju na puno originalniji nacin.  (ili smesniji ili vise cringy)

 

Ispadoh sad kao ortakjedan sto je bas puno vario i jednom nesto diskutovali o nekim filmovima i serijama i kaze lik:

- Nije bas Star Trek skroz realan. :laugh:

 

 

U pravu si, Lupin nije ništa specijalno. Nije to loše, ali prosečno je u svemu, u ničemu posebno.

Link to comment

Počeo sam da gledam Virgin River...

 

Prava ona sapunica, slomljena žena, doktorka, iz grada ide u selo tražeći novi početak, tamo naleće na zanimljivog i privlačnog lokalca, pa hoće li se smuvati ili neće... Ima svega, malo patetike, malo šablona, malo je krindži doduše baš retko, podnošljivo, doktorka slatka kao šećer i dobra u duši, a on ratni veteran, mesto malo i svi se znaju...

 

No, fuck me, prija mi nekako, spičio sam sezonu za dva dana :sad:

Link to comment
3 hours ago, Mil@n said:

Počeo sam da gledam Virgin River...

 

Prava ona sapunica, slomljena žena, doktorka, iz grada ide u selo tražeći novi početak, tamo naleće na zanimljivog i privlačnog lokalca, pa hoće li se smuvati ili neće... Ima svega, malo patetike, malo šablona, malo je krindži doduše baš retko, podnošljivo, doktorka slatka kao šećer i dobra u duši, a on ratni veteran, mesto malo i svi se znaju...

 

No, fuck me, prija mi nekako, spičio sam sezonu za dva dana :sad:

 

priroda je lepa i serija bas onako odmara.

sto se tice "desavanja u selu" pravo sremacko selo. samo nedostaju klupice di babe sede i glede :D

 

Link to comment
On 4.7.2021. at 2:13, dragance said:

Odgledah Lupin 2. deo. Još je bolje od prvog dela. Odlično!

 

Одлична забава, управо сам одгледао. :)

Spoiler

 

 

 

Link to comment

i nastavak poljskog THE MIRE vise nego solidan ( generalno gledano, au poredjenju sa ostatkom Netflix trasha cisto blago*) .

 

bas,bas preporuka uz cudjenje za ocenu na IMDB :blink:

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
On 3.6.2021. at 16:06, ducca said:

Pošto još nisam pogledao famoznu La casa de papel, ali jesam The Innocent pa ću je iskoristiti za benchmark - ko je odgledao obe zanima me jel Casa veće sranje od Innocent ili pak vredi da se pokuša?

 

Úrsula Corberó - dovoljan razlog da gledas Casu

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...